Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Stela каза:

Това че Тикетпортал не са организатори на концертите, не означава, че Сашка ги е организирала или пък Мега Стар. @foxy_vd забавлявай се тази вечер и утре разпитай Сашка защото спора явно няма да приключи. 😁

eventim абсолютно винаги и без иключение в страницата си в която се избира категорията на билет посочват организатор - и това беше Мега Стар ООД

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 22 минути, adorable каза:

Изглежда ми като за клип. Представих си Мистерия или Истинска нощ 2.  Така ми се слуша нещо мелодично вече... Толкова ли не разбраха тия жени какво искат хората....

Десислава вече няма усета за такива песни.

Иначе наскоро на лайф беше казала, че имала повече от една балада и дует с чуждестранен изпълнител. Не знам, аз нямам големи очаквания.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Десислава вече няма усета за такива песни.

Иначе наскоро на лайф беше казала, че имала повече от една балада и дует с чуждестранен изпълнител. Не знам, аз нямам големи очаквания.

Тя нали каза, че имала песни за цял албум и мислила за такъв? Ще се радвам ако издаде..

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Тя нали каза, че имала песни за цял албум и мислила за такъв? Ще се радвам ако издаде..

Доня разправя много работи от много време, никое от които обикновено не става. Здраве да е и яко шотовете шотовете на макс. 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@WindWalkerMonk, @Blueberry, @pechenko, @DrAkO

ВНИМАНИЕ!!!

Емилия Башур загатна за нов проект в социалните си мрежи! Цитирам ви '' Предстои нещо неочаквано с което съм сигурна, че ще ви изненадам. 💣''.

Очаквайте неочакваното! Очаквайте Емилия Башур пак да отсрами жанра!

  • Like 1
  • Wow 2
  • Love 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

Тя нали каза, че имала песни за цял албум и мислила за такъв? Ще се радвам ако издаде..

Тя обича да си говори. Бял свят вижда само сезонно кръчмарското.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, GSA каза:

Тя нали каза, че имала песни за цял албум и мислила за такъв? Ще се радвам ако издаде..

Кога го е казала, скоро ли? Защото за песни, албуми, проекти слушаме от години. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, adorable каза:

Не е лош. Но можеше да избере не толкова употребявана песен, за да е по-голяма изненада. Старите песни са си ок точно заради старите аранжименти. Но нова версия на "Върни радостта ми", примерно, би било готино. След Парти енимълс доста хора написаха, че искат да поспре с комерсите вече, включително и самият Азис (което е учудващо казано точно от него, при положение че точно той я тласка към комерсите едно време).

Мани ги тия, коментирай истински същественото!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Мани ги тия, коментирай истински същественото!

 

Гледах я, готина е. Много си е добре така встрани от нещата. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

@WindWalkerMonk, @Blueberry, @pechenko, @DrAkO

ВНИМАНИЕ!!!

Емилия Башур загатна за нов проект в социалните си мрежи! Цитирам ви '' Предстои нещо неочаквано с което съм сигурна, че ще ви изненадам. 💣''.

Очаквайте неочакваното! Очаквайте Емилия Башур пак да отсрами жанра!

Велика лидерка и диктаторка. Иначе на Глория има много малко хора на тоя панаир. Та не знам и тя колко е вървежна.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Деса е пускала и добри неща през последните години. Тази песен, например ми е много любима:

 

Уф, тука винаги ми е била като молец, размазан на стената. Кой измисли тая постановка не знам. Иначе песента е добра.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, WindWalkerMonk каза:

Велика лидерка и диктаторка. Иначе на Глория има много малко хора на тоя панаир. Та не знам и тя колко е вървежна.

Не е като да няма хора май 

FB_IMG_1661035780027.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, HIStory каза:

Не е като да няма хора май 

FB_IMG_1661035780027.jpg

Не са кой знае колко. И това е панаир, на който входът е безплатен. Малко в повече ми идва по цял ден да се пише за изпълнители, които са останали отдавна в миналото.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Не са кой знае колко. И това е панаир, на който входът е безплатен. Малко в повече ми идва по цял ден да се пише за изпълнители, които са останали отдавна в миналото.

Останали в миналото според кой? Теб? Пее ли жената, има ли (някаква) продукция? Участия има ли? За мене в миналото е Преслава например, щото както ми беше топ до 2012-та, така към днешна дата нейна цяла песен не съм изслушал, но това значи ли, че трябва да мрънкам, че всеки втори коментар е по оста Преслава - Галена? Пък и винаги можеш да скролнеш и да не четеш, та може да е минеш без ненужни субективни определения.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Не са кой знае колко. И това е панаир, на който входът е безплатен. Малко в повече ми идва по цял ден да се пише за изпълнители, които са останали отдавна в миналото.

И на мен ми идва малко в повече твоята назобена брадясала анаболка.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

На участията на Малката ѝ хвърляли презервативи по сцената. На празника на община Сливо Поле пък подарили на Данна сутиен защото била отишла без.

На скорошно морско участие на Десита полиция изпразнила дискотеката и прекратила забавленията по-рано от предвиденото.

Сашка го е планирала всичко това да свали конкуренцията.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Stela каза:

Да видим топ-а от вчера:

1. Меди и Азис - 143К

2. WTB - 138K

3. Отпусни се - 88К

4. Джена - 79К

5. Джордан - 63К

Песента на Джордан и Цура е най големият диско-хит вмомента

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Just_Me каза:

На Меди вчера също е било фраш и пак е било безплатен концерт. Изводите вече сте си ги направили сами 😅

Screenshot_20220821-120439_Instagram.jpg

Много цигани в България, уви. И на Глора е било пълно, малко останахме тия дето слушаме Моцарт и Емилия Башур, другите само джангър им дай. Ни ария знаят какво е, ни тенор. 99% от феновете още мислят, че Азис е Лучано Павароти. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...