Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Stela каза:

Какво е събитието с 20К души? Стига и ти... като на всяко участие е. Разбирам, че е досадно с тия сниманици, но и нейния подход е груб и не на място. Да ги свали охраната като са сбъркали. Тя ли ще взима техните функции? 

Зaлa 1, НДК

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, Stela каза:

Какво е събитието с 20К души? Стига и ти... като на всяко участие е. Разбирам, че е досадно с тия сниманици, но и нейния подход е груб и не на място. Да ги свали охраната като са сбъркали. Тя ли ще взима техните функции? 

 

Не, не е като на всяко участие. 20 000 са си много народ. На Синан Сакич преди години началника на РУ разкара мен (а се познаваме прекрасно) и на Сашка майка и от бекстейджа. Той отговаря за охраната и сам преценява как да я планира и провежда, а аз нямам право да се сърдя. Ако стане нещо той носи отговорност. Ето вчера свърши Глория и половин час се снимаше с хората отзад зад сцената, където имаше шатра и където охраната може да пуска желаещите по ред, а не всички да и се качат на главата. 

п.п. Кебапчето на видинския панаир е 1,50 лева, а кенчето бира е 4 лева. Малко да се кротнат журналята.   

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Ами тя Нада да не мислите че беше по-голяма от 17-18 години, когато Коцьо почна да я тряска. Горките им дечица…

 

Май на толкова беше, по-малка е доста от Константин. Ама той си е педофилче. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Jouey каза:

Все по-дебела, грозна и злобна!

Срам за зодията Козирог!

https://vm.tiktok.com/ZMNnTgYRp/

 

преди 4 часа , pacho каза:

В клипчето са хванали Глория да пее "Феникс".

https://www.dnes.bg/stranata/2022/08/21/kebapcheto-podgoni-3-leva-no-vidin-praznuva-s-chalga-i-bira-napuk-na-inflaciiata.540946

Кебапчето подгони 3 лева, но Видин празнува с чалга и бира напук на инфлацията
Въпреки тежката ситуация, търговците не се оплакват от липса на клиенти

Въпреки инфлацията и прогнозите за изключително тежка зима, община Видин откри традиционния Видински панаир. Над 70 фирми от България и Сърбия се включиха в изложението, а доказани поп-фолк изпълнители, които взимат сериозни хонорари, забавляват гостите безплатно всяка вечер.

И тази година интересът към Видинския панаир е голям. Повечето хора споделят, че идват най-вече заради безплатните концерти. Общината не пести средства и на сцената ще излязат популярни фолк изпълнители от България и Сърбия, като Глория, Амар Гиле, Азис, Тита, Алисия и други.

А сметката за концертите плащали търговците, които дарили средства на общината.

"Търговците, които са на панаира за поредна година, подаряват на видинчани концертната програма. Искам да поканя всички, входът е свободен"", сподели зам.-кметът на Видин Борислава Борисова.

И докато концертите са безплатни, всичко друго е с пари.

"Солено е, кенче бира е 4 лева", коментира пред телевизия Bulgaria ON AIR Пламен, който е посетител на панаира.

"Едно кебапче 3 лева, това е подигравка. Който не му е скъпо - да си го яде", каза друг посетител.

Въпреки високите цени обаче, търговците не се оплакват от липса на клиенти.

chalga-i-bira-napuk-na-inflaciiata.540946
 


 

най-БЕДНАТА община в ЦЯЛА ЕВРОПА пръска над 50к за концерт............

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

 

най-БЕДНАТА община в ЦЯЛА ЕВРОПА пръска над 50к за концерт............

"А сметката за концертите плащали търговците, които дарили средства на общината"

:D

Много богати тия търговци, пък уж най-бедният район е област Видин точно.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Jouey каза:

Все по-дебела, грозна и злобна!

Срам за зодията Козирог!

https://vm.tiktok.com/ZMNnTgYRp/

И ние чакаме от такива диванета да дават по 30 лв. за концерт. 

Те, братче, като хванати от гората, не признават ни сцена, ни изпълнител, иначе ги търсим на цивилизовани мероприятия като концерти.

  • Like 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

И ние чакаме от такива диванета да дават по 30 лв. за концерт. 

Те, братче, като хванати от гората, не признават ни сцена, ни изпълнител, иначе ги търсим на цивилизовани мероприятия като концерти.

Каквато музиката, такива и слушателите.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

 

най-БЕДНАТА община в ЦЯЛА ЕВРОПА пръска над 50к за концерт............

Всъщност бюджета за изпълнители е 160 000 лева. Тази година искаха да се изхвърлят и да поканят Цеца, но тя за такива мероприятия е 100 000 лева само с бенд без сцена и озвучаване и щеше да изяде 2/3 от бюджета. Но това тук е така, откакто се поднови панаира в този вариант през 2005 година.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, foxy_vd каза:

Всъщност бюджета за изпълнители е 160 000 лева. Тази година искаха да се изхвърлят и да поканят Цеца, но тя за такива мероприятия е 100 000 лева само с бенд без сцена и озвучаване и щеше да изяде 2/3 от бюджета. Но това тук е така, откакто се поднови панаира в този вариант през 2005 година.

160 000 за чалга. Мале, мале.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Зaлa 1, НДК

 

За първи път я чувам тази песен в изпълнение на Екстра Нина. Добра е и то доста! От кой албум е? Нямаме ли и друга версия? Много ми е позната? 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, DevilWish каза:

За първи път я чувам тази песен в изпълнение на Екстра Нина. Добра е и то доста! От кой албум е? Нямаме ли и друга версия? Много ми е позната? 

От албума "Долу маските" е.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

От албума "Долу маските" е.

Добра е, не я бях слушал до сега, иначе ми се струва, че имаме и друга версия. Кавър ли е?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, DevilWish каза:

За първи път я чувам тази песен в изпълнение на Екстра Нина. Добра е и то доста! От кой албум е? Нямаме ли и друга версия? Много ми е позната? 

преди 7 минути, DevilWish каза:

Добра е, не я бях слушал до сега, иначе ми се струва, че имаме и друга версия. Кавър ли е?

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , pacho каза:

Да, то като пееш "Помня казваше ти, че отзад не боли.." как да те взимат на сериозно. :D 

И това го има, да. Да играеш по свирката на клиентелата в заведенията не е печеливша стратегия генерално.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Бягайте крачета": Луна тръгва към парламента като независим кандидат
Тя ще участва в изборите в лидерския 25 МИР в София
 

0000541004-article2.jpg

Певицата Луна Йорданова, която се пробва на последните президентски избори, ще участва и в предсрочните парламентарни избори на 2 октомври.

Тя се явява като независим кандидат, издигнат от инициативен комитет, като е вписана с решение на районната избирателна комисия на София, съобщава bTV.

Йорданова дори ще се бори за гласовете в 25 район, известен още като „лидерския“, защото обикновено председателите на партиите се кандидатират от там.

Наскоро певицата обяви, че ще се допита до духа на Петър Дънов, който да й каже дали трябва да се кандидатира на изборите. Макар все още Луна да не е споделила дали се е свързала с Учителя, явно решението й е да се пусне в надпреварата.


 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, WindWalkerMonk каза:

Как сте бе? Изпихте ли си кафето? 

https://www.vbox7.com/play:1ad6928d

Второ лоча и бих изпил 100. Къде е на Елвира Георгиева хитът? Ни в туба, ни у вбоксо го намирам! анатема!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За претенциите, които имат Преслава, Галена и Меди, това е чиста излагация. Тя Кали събра повече хора сигурно, без чалга ритми.  Интересно ми е къде са всички тези хора, които ги следват в социалните мрежи, и които им гледат клиповете? Топ имената не могат да си продадат билетите на промоция “две на цената на едно”? Ето това не се манипулира, другото се купува. Това и хитовете, оставащи във времето и знаещи се от малко и голямо. Тези изпълнители явно не са си заслужили уважението на публиката, която да плати билет, да дойде да те чуе преди всичко, защото те гледа по телевизията, да види каква програма си подготвил, да ръкопляска. В резултат на което единия се отложи, а другия се отмени.
 

По-големият срам в случая е за Преслава. Но попаднах на клипчета от “концерта” на Галена. На едното тя изкара навярно непълнолетно момиче по сутиен до нея да туърква. На останалите си бяха типичните подвиквания, шеговити фрази като “дай една ракия”, вземане на телефони за клипчета и припяване върху плейбек. Изкрвани бяха и още момичета, за да въртят гюбеци. Ами няма да отида и аз, дори да ми беше под носа. За мен концерт означава специална вечер за присъстващите, за която ще си спомнят и след години. Вечер с живо пеене и оркестър, с балет и интересна сцена с ефекти. С разнообразни песни, и балади, и мелодични с ретро нотка, ако имат и нещо на социална тематика или фолклорно.. Да ти е наслада за ушите и очите. Тук не видях старание никакво, което не очаквах от Галена. Айде, от Преслава - да. Бях преди две седмици пак на нейно участие, този път я дочаках. Две песни на живо, едната дуетна. Презаписала песни като “Нямаш сърце” и “Пия за тебе”. Бързо забравих, че съм на нейно участие, може би защото бях с гръб към сцената. 
 

От 20.08.2022 г. от 18:45, adorable каза:

Ивана имаше и два успешни концерта в палата в Панаира в Пловдив и турне по площади през 2012 (макар и не много посещаемо). Просто с Глория имат репертоар, пеят. Хората искат като е концерт, да е концерт, а не участие. 

Аз знам само за лайф партито в Пловдив? Иначе и Рени има турне в България, есента на 2001. Малко преди това и концерт на стадион, който отново е първи за фолк изпълнител. Плюс концерта в 1 на НДК с Илич и Шаулич и турнето с Деси Слава и Петра в началото на 1999. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

1331100.jpg

Любимките на цяла България фолк певици Преслава и Емануела допуснаха страшен моден гаф, който не остана незабелязан от техните безпощадни почитатели. 

Оказа се, че двете певици са го закъсали откъм сценични тоалети и в резултат ползват една и съща рокля. 

В края на юни на рождения си ден Преслава блесна с красива светло синя рокля с ресни. Преди няколко дни на участие със същата рокля се появи и нейната колежка Емануела. 

"Дали пък не си разменят роклите", гласи подигравателният коментар в мрежата по повод еднаквото облекло на двете фолк гърли. Почитателите не са свикнали да виждат топ имената да се обличат еднакво и затова за тях това се оказа шок. 

В мрежата коментират, че роклята вероятно е доста скъпа, след като Преслава е избрала именно с нея да бъде на рождения си ден. Но пък със сигурност е доста ефектна с тези ресни и улеснява танците на певиците, като без особено усилие ги прави да изглеждат като професионални танцьорки на сцената, информира "блиц".

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , asylum каза:

 

Знаеш ли дали имаме и други български версии? Нещо ми напомня на Весела - Любовен пожар?

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, ANGEL каза:

Реално въртят ли Васко Жабата в БГ клубове или пак се правим на твърде ВИП от останалите Балкани да въртим тази селяния? 

Не мисля, дори преди 10 години в Шоуто на Слави Виктор Калев в образа на Ранърса има кавър на въпросния кючек. Тази версия ми харесва повече от оригинала:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...