Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Знаете ли кой е собственикът на Тикет Портал?

Мирослав Боршош.

Същият, който изгони чалгата от НДК.

Според вас ще прави ли концерти на чалгарки в Созопол? ;) 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Знаете ли кой е собственикът на Тикет Портал?

Мирослав Боршош.

Същият, който изгони чалгата от НДК.

Според вас ще прави ли концерти на чалгарки в Созопол? ;) 

Изгони ги, факт, ама на Глория по изключение (заради качествения репертоар) позволи да си направи концерта 2015 г. (вече беше директор). Не мисля, че може да се разпорежда в Созопол. Той и Тотев си помисли, че може да спре чалгата и да пробутва рок и двойни стандарти в Пловдив, но му духнаха под опашката. Anyway. Лоша е била организацията и рекламата, но нека не се правят трагедии от това. Нека някой разкаже как е минал самият концерт. На Глория в Летния имаше много приятна организация още на входа (Арт Мелпомена бяха организатори).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

:P 

 

Много е яка и се чува, че има хора, които пеят и я знаят. Обаче защо на плейбек, защоо... 🥲

Поздравявам ви с тази хитачка от миналото. И по-специално @adorable. Много ми липсват такива песни от нея. Тази дали я пее някъде изобщо? Толкова готино звучи :cheers:

  • Love 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:

Знаете ли кой е собственикът на Тикет Портал?

Мирослав Боршош.

Същият, който изгони чалгата от НДК.

Според вас ще прави ли концерти на чалгарки в Созопол? ;) 

Изгони чалгата, ама продава в мрежата си билети за чалга концерти... И на билетите стои името на чалгари до това на Тикет Портал. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Много е яка и се чува, че има хора, които пеят и я знаят. Обаче защо на плейбек, защоо... 🥲

Поздравявам ви с тази хитачка от миналото. И по-специално @adorable. Много ми липсват такива песни от нея. Тази дали я пее някъде изобщо? Толкова готино звучи :cheers:

Мерси за поздрава, много любим период, да не кажа най-предпочитаният от мен. "12 диаманта" е класика. Иначе за песента, да пее я, един латино микс си е направила и е вътре, пя го и на концерта.

Btw, вече изпълнява "Феникс" оригинал, не ремикса.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Btw, вече изпълнява "Феникс" оригинал, не ремикса.

Най-после... толкова критика отнесе през годините заради тоя ремикс. Дано е разбрала, че обичаме нейното оригинално звучене и енергия за всички стари песни, не само за тази. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Най-после... толкова критика отнесе през годините заради тоя ремикс. Дано е разбрала, че обичаме нейното оригинално звучене и енергия за всички стари песни, не само за тази. 

Винаги се вслушва тя, дори да е минало време.

Поздрав с един от любимите миксове. Ей, тая "Ненаситна" как добре се получи тогава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Изгони чалгата, ама продава в мрежата си билети за чалга концерти... И на билетите стои името на чалгари до това на Тикет Портал. 

Продава, защото ако не са през него, ще са през Евентим. Но не мисля, че има пръст в организацията на концерта. Проверих и има агенция за събития, но там имате "Фондацията" и Камен Донев, не Галена и Меди...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Btw, ако концертът им беше в театъра, където провеждат Аполония, щеше да е успешен, както и този на Преса, на този стадион нещо не му върви - заобикалят го хората. Както и да е, почудихме се как да ги оправдаваме... а не са за оправдаване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

И тя каза във фейса, че към 21.00 очаква да се проясни.

Спря дъжда, почнаха да идват хората. В момента маат кебапи. Така с тия песни за маса хората ще си поръчат пиене и нема да идат до сцената. 🤣

Иначе червена рокля, къса! Бива  бива...

 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, foxy_vd каза:

Спря дъжда, почнаха да идват хората. В момента маат кебапи. Така с тия песни за маса хората ще си поръчат пиене и нема да идат до сцената. 🤣

Иначе червена рокля, къса! Бива  бива...

 

Да, аз видях на лайв как е положението. Ще ги подкара тя, няма страшно. Айде, наздраве. Маат кебапи, вика. :D извън темата: Кога излиза на Десислава новата песен? Тия последните снимки от клип ли са, @SG?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, adorable каза:

Винаги се вслушва тя, дори да е минало време.

Поздрав с един от любимите миксове. Ей, тая "Ненаситна" как добре се получи тогава.

Тогава с "Ненаситна" хвана вълната на това звучене и наистина се получи добре. Беше приятна изненада за феновете да я видим в тази светлина. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тикетпро и Евентим са платформи за продаване на билети както Ютюб е платформа за споделяне на клипове. Нито Тикетпро организира събития, нито Ютюб създава клипове (по принцип), но и двете взимат комисионни за услугите. Тикетпро взима процент от цената на билетите а Ютюб от приходите от реклами.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, adorable каза:

Да, аз видях на лайв как е положението. Ще ги подкара тя, няма страшно. Айде, наздраве. Маат кебапи, вика. :D извън темата: Кога излиза на Десислава новата песен? Тия последните снимки от клип ли са, @SG?

Не знам, но доколкото я познавам просто се чекне като за фотосесия. Все пак същата би път и до арабската пустиня специално за да се снима наконтена.

И да е подготвила нова песен ще е поредният не съвсем отличаващ се и не много успешен комерс, така или иначе.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че Тикетпортал не са организатори на концертите, не означава, че Сашка ги е организирала или пък Мега Стар. @foxy_vd забавлявай се тази вечер и утре разпитай Сашка защото спора явно няма да приключи. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, SG каза:

Не знам, но доколкото я познавам просто се чекне като за фотосесия. Все пак същата би път и до арабската пустиня специално за да се снима наконтена.

И да е подготвила нова песен ще е поредният не съвсем отличаващ се и не много успешен комерс, така или иначе.

Изглежда ми като за клип. Представих си Мистерия или Истинска нощ 2.  Така ми се слуша нещо мелодично вече... Толкова ли не разбраха тия жени какво искат хората....

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adorable каза:

Изглежда ми като за клип. Представих си Мистерия или Истинска нощ 2.  Така ми се слуша нещо мелодично вече... Толкова ли не разбраха тия жени какво искат хората....

И аз от няколко дни като гледам снимките си мисля за нов клип. Дано! 

Много харесвам този ремикс. Ти какво мислиш? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

И аз от няколко дни като гледам снимките си мисля за нов клип. Дано! 

Много харесвам този ремикс. Ти какво мислиш? 

Не е лош. Но можеше да избере не толкова употребявана песен, за да е по-голяма изненада. Старите песни са си ок точно заради старите аранжименти. Но нова версия на "Върни радостта ми", примерно, би било готино. След Парти енимълс доста хора написаха, че искат да поспре с комерсите вече, включително и самият Азис (което е учудващо казано точно от него, при положение че точно той я тласка към комерсите едно време).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бързи от общината, ей! :speak_cool:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=441279681372413&set=pcb.441280808038967

Обаче балета се преоблече 50 пъти. Удари в земята дори балета на Веско Маринов.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...