Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Току що, GSA каза:

Ама сега последно на Галена концерта отменен ли е бил или не? Никъде не видях сторите или клипчета? Нито от нея, нито от Меди.

Състоеше се, това са снимки от тогава, имало е 300 човека някъде, и са извикали всички пред сцената. 
И все пак аз не смятам, че е провал за Галена, а за организацията да напрявят такъв концерт лятото в Созопол, където всички идват да се кефят на черно. Отделно 30 минути след концерта и Галена и Меди и Преслава и Теа имат участия в клубове до концерта. Нереално лошо измислено. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, GSA каза:

Ама сега последно на Галена концерта отменен ли е бил или не? Никъде не видях сторите или клипчета? Нито от нея, нито от Меди.

https://www.facebook.com/nikolai.vergiev/posts/pfbid02Ym9yo1V8GmKF99tAPDo6BX9cyfWLhSde6fhAPY1iVt177yt4nKyWQeLoSkmpt4VKl

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, DevilWish каза:

На втория въпрос, Теди Александрова, нали имаха връзка. 

Who cares her?

преди 46 минути, Ciaga каза:

1. Ясмос
2. Туда ломска

Повече подробности? Какъв концерт?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Повече подробности? Какъв концерт?

Ще пее на празника на града в някво село до Комотини, миналата година гости от България са били ансамбъл Родопи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Olay каза:

Ще пее на празника на града в някво село до Комотини, миналата година гости от България са били ансамбъл Родопи.

Значи събор на помаците. Аз пък викам нещо по-шик.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Ciaga каза:

Пропуснала е Ziynet Sali.

On September 18, 2022, the 2nd Peace and Democracy Festival of the Municipality of Iasmos will take place. The first festival was called the Peace Festival.

According to the festival program, a strong presence of government, self-governing and academic officials from 3 countries Greece, Turkey and Bulgaria is expected in the municipality.

As for the artists, the names that have been booked are Elena Paparizou, ZYNET SALI and RAYNA.

For his part, the mayor of Yasmos, Order Moomin, declares that he is particularly optimistic about the success of the events that will upgrade the cultural events of the region

преди 6 минути, DarkChild каза:

Значи събор на помаците. Аз пък викам нещо по-шик.

Даже не е Ясмос, в българския език се използва името "Ясъкьой" но не е толкова шик като локация за концерт с 'Папаризу".

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

ММ е ТВ от 1997-ма. Планета се буташе да ги пуска, чак ги викаха на Наградите им, защото ги бяха вкарали в номинации.

Всичките станаха звезди покрай ММ, даже самата телевизия правеше брутални концерти. Помня много добре този, където Сантра и Спенс си изпяха парчето и взривиха света. Тогава Планета бяха на ниво "Топ ТВ" - Шумен. А сега са и по-зле... нямат нито една продукция. Въртят някакви безумно тъпи и излишни класации, озвучени от Хари Янакиев.

Този селянин как ме дразни с педалския си селски гласец...

"Новите видИУ клипове" :D

 

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , GSA каза:

Къде е Сашка да спасява кариери сега? Уж беше много отворена и тя. Да си стоят в клубовете най-добре.

Смяхте се на 1000 човека на концерта на Глория преди месец в пороен дъжд. Сега на какво ще се смеете се чудя…

Само че Глория без да е топ име събра 1000 човека в пороя... 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Само че Глория без да е топ име събра 1000 човека в пороя... 

Галя и Преса никога не могат да стигнат Глория по никакви положения. Язък им за многомилионните хитове…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Галя и Преса никога не могат да стигнат Глория по никакви положения. Язък им за многомилионните хитове…

Баш по никакави не е, но за концертна дейност е факт, че няма да могат на този етап. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , adorable каза:

Таргетът на чалгата, който даваше пари за концерти и албуми, одъртя. Айде накарай ги тия малките консуматорчета сега да дадат пари за концерт. Абсурд.

Между другото не е изключено Алфа или Даймънд да напълнят една зала с ТикТок аудиторията им

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Между другото не е изключено Алфа или Даймънд да напълнят една зала с ТикТок аудиторията им

И Емануела с последователите в инстаграм ❤️

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Да си вземеш слушалки за 300 лева и да слушаш Емануела... защо си мразиш слуха? :( 

Бяха 450 като ги взимах, но в първия момент се зачудих откъде знаеш. После видях че ги изписало :D Аз си я уважавам, тя за мен си е генералша, нищо че е чутовно тъпо създание. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Olay каза:

Ми концерт си е било, както и да го въртят и сучат феновете на Преслава си е имало народ. Толкова, от клипчетата си се вижда.  И са поне към 700/800 човека, не са били 300 човека. Не знам какво се иска да се каже. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Ciaga каза:

Не само ММ, имаше и Mad, Box TV (не знам дали още има Box), както и ексклузивен канал - Popcore, който беше само за абонатите на Булсатком.

За пръв път ги чувам тия че ги е имало. Или са от по-късно. Като предполагаемо първи мукален канал у нас определено смятам са направили много за бг поп-а в края на 90те и началото на 2000 и вероятно без тях намаше да сме чували много от имената от ония години. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Един приятел е пътувал в Турция и не си е спрял интернета и е пуснал “Няма драма” на Адриана  и му е дошла хиляда лева сметка. 

90F25FC8-0B8E-49A1-A87F-5A27990B9A3B.jpeg

А вие тука за двайсе лева вход…

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

Един приятел е пътувал в Турция и не си е спрял интернета и е пуснал “Няма драма” на Адриана  и му е дошла хиляда лева сметка. 

90F25FC8-0B8E-49A1-A87F-5A27990B9A3B.jpeg

А вие тука за двайсе лева вход…

Е вече има драма. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви времена бяха в поп-фолка, преди се брояха десетките хиляди в дъжда по стадионите, пеещи на едно гърло с любимите си Гергана, Мария, Райна и т.н. по турнетата "Планета Прима" (Мура Мега и т.н.), а сега се броят кой повече концерти ще отмени и кой повече билети НЯМА да продаде...

Смях и позор за родния фолк. Навремето пълниха стадиони , пееха се песни с пълни гърла , буквално цял град кънтеше с пълен глас "губя тее малко по малко..." , сега кънтят само постери във фейса за измислените им неочаквани , технически и не знам си какви други измислени причини. 

Смятайте колко интерес има към тях на концертната сцена. А уж пълнят клубове, ама ходи им обяснявай, че хората така или иначе са тръгнали в петък и събота на диско, та с тях или без тях все тая, повечето не отиват заради тях. Аз като ме замъкнаха дори не исках да ходя на Преслава, пардом DJ-я, пускащ нейните песни и тя дето си отваряше устата едва-едва с плейбека. 

И това се случва в не лоши времена за фолка, в които Биляниш, Тита и Криско пеят чалга. Във гръмките времена преди броени години на Гери-Никол (с Криско), самия Криско (рапър), Тита (Антилопата) и т.н. се слушаше масово поп/хип-хоп и тия изобщо не ги брояха за живи. Имаха и някакъв фарс със 100 човека на концерт във Варна, дето после бяха писали, че валяло голям дъжд, пък то капка нямало според малкото (случайно) присъстващи. 

Та вижте сега къде са ви милионите гледания и последователи - няма ги, нещат да ви гледат...

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преславови е време да влезнат в режим “offline”, за да не срамуват заради добричлийския прилеп. Няма хора и толкоз, каква е драмата? 

Преслава не е Глория, няма и да бъде. Колкото и фен маса да има за сметка на всички останали, тя изчезва и това е положението. Не може само с комерси да поддържаш кариера, та и да пълниш стадиони, не става. За стадион ти трябва солиден репертуар и ДИСЦИПЛИНА. Тръгнали сме ние да търсим дисциплина от селянка… 

Както и да е, Сашка не може да й закара два тира цигани, тя е просто организатор. Не я съдете, прави колкото може момичето с ресурса,с който разполага.

Кой нормален фен, който цени тази музика, ще даде пари за билет на концерт, на който ще слуша как Преслава “пее” на живо с тембъра, който е имала през 2004 година (визирам ретро микса, който си пуска от флашката по участия)? Е, няма кой.. Възшлясалите клубове са едно, концерта на стадион е друго. 
 

Галена е късметлийка, в правилното време е, с изтупано реноме, с дует с Азис, с хита на лятото (както всяка година) иии да, няма да изброявам повече. 
 

*Не съм в отбора на Галена, но се вижда стремеж и амбиция отвът вокалните й възможности, което е за похвала.

  • Thanks 3
  • Haha 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...