Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 27 минути, meleto каза:

Всички се махнаха оттам, къде е тръгнала?

В разграден кокошарник съвсем нормално да се навъдят всякакви отрепки и други последователи на куцата кьорава и саката Тройница. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Галена in her Преслава 2014 era с килограмите. 

Иначе не вярвам майка на две деца да се е подлагала на експерименти с нови методи. На първо място никога не е била "дебела", сега е просто в форма, но много слаба. Официалното от нея е пилатес, тренировки и начин на живот.

Е то и от Преслава не беше кока официалната информация. Но да, нещо им става изкукват на жените. Имай предвид, че тва че има две деца няма значение. Ако и е станало фикс идея защото се чувства стара. Една друга бабишкера плю, плю по ремонтите, после цялата се изремонтира да се прави на 20 годишна. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Има потенциял

 

От всички скорошни дебюти на Пайнер тази е най-поносимата. (и Паломиш разбира се ♥️) Дано обаче не е скучна като Ивета.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Не е инсулин, даже не съдържа инсулин, но е лекарствен препарат, който се изпитва на диабетици, хора с преддиабетно състояние и метаболитни заболявания, за да свалят килограми. Ако го ползва здрав човек, може да има огромни проблеми. И да, наистина има дефицит в аптечната мрежа заради патки като Галена.

Тестостерон е. Затова и вече няма мъже, само изнежени младежи. Галена им изпи всичките мъжки хормони. Даже вече и брада е пуснала.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DarkChild каза:

Тестостерон е. Затова и вече няма мъже, само изнежени младежи. Галена им изпи всичките мъжки хормони. Даже вече и брада е пуснала.

Не е тестостерон, "Оземпик" се казва лекарството под формата на инжекция, а като хапче имаше друго име. 

Не знам дали конкретно Галена го ползва, но наистина това е новата мода. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Не е тестостерон, "Оземпик" се казва лекарството под формата на инжекция, а като хапче имаше друго име. 

Не знам дали конкретно Галена го ползва, но наистина това е новата мода. 

Абе молА ти се. Хванали са я с нейни фенове в тоалетната да й правят дудуци.

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради такива като Галена

---------

Важно лекарство за диабетици изчезва заради желаещи да отслабват

Диабетици алармират: Изкупуват важно за нас лекарство, за да отслабват

 

Заради такива като Галена

---------

Важно лекарство за диабетици изчезва заради желаещи да отслабват

Диабетици алармират: Изкупуват важно за нас лекарство, за да отслабват

 

Заради такива като Галена

---------

Важно лекарство за диабетици изчезва заради желаещи да отслабват

Диабетици алармират: Изкупуват важно за нас лекарство, за да отслабват

 

Заради такива като Галена

---------

Важно лекарство за диабетици изчезва заради желаещи да отслабват

Диабетици алармират: Изкупуват важно за нас лекарство, за да отслабват

 

Заради такива като Галена

---------

Важно лекарство за диабетици изчезва заради желаещи да отслабват

Диабетици алармират: Изкупуват важно за нас лекарство, за да отслабват

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече за не-кекса! 
20-годишната Симон – новата попфолк надежда на “Пайнер”
20-годишната Симон - новата попфолк надежда на "Пайнер"
 

Симон е новото попълнение на “Пайнер”. Съвсем скоро зрителите на телевизия “Планета” и Planeta 4K ще видят дебютния видеоклип на най-новата изпълнителка в музикалната компания.

Песента и видеото ще получат своята премиера в YouTube канала – PlanetaOfficial този петък точно в 16.00 часа, а заглавието е “Ниагара”.

За себе си Симон разказва: “Родена съм в красивото китно градче Силистра, разположено на брега на река Дунав. – разказва ни самата певица. – На 20 години съм и съм зодия Дева. Определям се като добре организирана и дисциплинирана. Обичам динамичния живот и може би оттам идва и страстта ми към високите скорости. Адреналинът, докато карам коли, джетове и сноуборд, ме кара да се чувствам добре. Трудно се доверявам на хората и много малко знаят коя е истинската Симон…”
 

Симон е с музикално образование

Младата изпълнителка споделя, че в своя 20-годишен живот вече се е сблъсквала не само с хубави и приятни, но и с трудни моменти, но музиката е била тази, която винаги й е помагала.

“Музиката е движещата сила в моя живот, както и семейството ми. От много малка се занимавам с музика. Започнах да свиря на пиано още на 4 години. На 10 започнах и с уроците по пеене. Завършила съм НМУ “Любомир Пипков” в София, със специалност “Поп и джаз пеене”. Към днешна дата съм студентка, но със специалност различна от музиката – интериорен дизайн. И все пак музиката е животът ми…”, споделя Симон.

“Щастлива съм, че съм част от “Пайнер” и мисля, че съм попаднала на точното място в точното време. Очаквам най доброто…”

:D Зодия Дева - работохолици! Прекалено анализират и пресмятат! Ще видим!... Хмм... :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Станаха 100 Симони-те...

Замислих се, че до Глория няма нито една/един български изпълнител, който да се изявява с 1 име. Дори и във фолка по това време - Тони Дачева, Сашка Васева, Еми Стамболова. Глория е същински реформатор. :D 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Mousie каза:

https://www.youtube.com/watch?v=msurUUduWwM

https://www.youtube.com/watch?v=nj31QERyNbo

Въпросните Вая и Ивайла един и същ човек ли са? 😂

 

Постановката на въпроса ти е грешна. Дори да са един и същи, човек ли са изобщо? Аман от такива

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 37 минути, Mousie каза:

https://www.youtube.com/watch?v=msurUUduWwM

https://www.youtube.com/watch?v=nj31QERyNbo

Въпросните Вая и Ивайла един и същ човек ли са? 😂

 

He!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Jouey каза:

@asylumДа не би да си пропуснал най-новия проект на ЮНОНА?

Скандален Хит! Или както би казал ти "хотов хит"

Кралицата си е Богиня с име римско великолепно! Но малко ми дойде ту мъч тоз път :P

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Mousie каза:

https://www.youtube.com/watch?v=msurUUduWwM

https://www.youtube.com/watch?v=nj31QERyNbo

Въпросните Вая и Ивайла един и същ човек ли са? 😂

 

Не, Вая преди беше Валентина

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Кралицата си е Богиня с име римско великолепно! Но малко ми дойде ту мъч тоз път :P

Тази е пример, че и най-невзрачната и безлична посредствена певица, в отсъствие на всякаква харизма, присъствие на сцената и репертоар, може да я дават по телевизията. Има една-единствена хубава песен в кариерата си - единствената, която съм слушал. Останалото не съм, защото просто знам, че е пълен боклук. Убеден съм, че масата слушатели нямат представа коя е.

Никога не съм отделял толкова време и думи за тази песъчинка на плажа и няма да се повтори повече.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Това с Васко Жабата е най-отвратителното нещо в момента и е нетърпимо, надявам се до седмица да се забрави. 

Трендваше се в тикток преди много месеци, не знам защо чак сега гръмна и решиха да го рекламират навсякъде

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...