Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

  • Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.
  • Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  
  • Не е позволено постването на повече от едно видео от видеоплатформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.
  • Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 
3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 
4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.
5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

След като “В твоето легло” направи 1М стрийма в Спотифай, Преслава официално става първата българска певица с шест самостоятелни песни с над 1М стрийма в платформата.

 

  • Like 4
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@THE IIconic който снощи е написал това за Кирил Петков: 

Като си го представя и се подмокрям. Направи магия да се разведе с оная псевдо сладкарка Линда и да дойде да заживее с мен в Панагюрище! ❤️

---------------------

Отговорът ми: 

Изхождам от мъдростта: Не посягай на чуждо, за да не посегне някой на твоето.

 

  • Wow 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji каза:

@THE IIconic който снощи е написал това за Кирил Петков: 

Като си го представя и се подмокрям. Направи магия да се разведе с оная псевдо сладкарка Линда и да дойде да заживее с мен в Панагюрище! ❤️

---------------------

Отговорът ми: 

Изхождам от мъдростта: Не посягай на чуждо, за да не посегне някой на твоето.

 

Аз мое нямам! Само чуждо! 

💋

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

За първия месец са с почти 4М само в YouTube и кой знае колко още по другите платформи. Мега флоп 🤪

В Сигнал тая селяния беше два пъти на първо място и не знам кой е гласувал за това! :D 
Тоя пък Адам толкова дразни в песента, че да ти иде да му излееш водката в смръдливата скапана мутра! Дере се все едно има диАрия! :D 

преди 3 минути, asylum каза:

кои са тези

Едното е Лидия, другото не знам и аз.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

В Сигнал тая селяния беше два пъти на първо място и не знам кой е гласувал за това! :D 
Тоя пък Адам толкова дразни в песента, че да ти иде да му излееш водката в смръдливата скапана мутра! Дере се все едно има диАрия! :D 

Едното е Лидия, другото не знам и аз.

Сигнал по време на пандемията вече съвсем сдадоха багажа, дори аз не се мъча да ги защитавам като фактор вече. :D

За мен Адам е симпатяга, има доста по-позитивен вайб от Галин в ранните му години. Жалко, че идеята на продуцента е да го прави свой клонинг... с друга концепция може да е на съвсем различно ниво.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Сигнал по време на пандемията вече съвсем сдадоха багажа, дори аз не се мъча да ги защитавам като фактор вече. :D

За мен Адам е симпатяга, има доста по-позитивен вайб от Галин в ранните му години. Жалко, че идеята на продуцента е да го прави свой клонинг... с друга концепция може да е на съвсем различно ниво.

Гласуват сигурно 5 човека в класацията им, спряха да са фактор от пандемията насам. :D 

А бяха други времена... :( 

Току що, Just_Me каза:

Лидия и гаджето й Атанас Колев, the rapper 😁

Аз се чудих защо ми е толкова познат, това било Атанас Колев. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия и Атанас много си отиват. Сега е подходящия момент не-чипса да се възползва от успеха на Нашата и на есен да пуснат брутален дует.

ПП: Да, знам че няма да стане така и че колаборацията вероятно ще е със Симона, Десита, Галин или Адам и ще е флоп.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Лидия и Атанас много си отиват. Сега е подходящия момент не-чипса да се възползва от успеха на Нашата и на есен да пуснат брутален дует.

ПП: Да, знам че няма да стане така и че колаборацията вероятно ще е със Симона, Десита, Галин или Адам и ще е флоп.

Лидия не-чипса! :D Така, де, защото имаше и Лидия чипса! Нека тази да бъде Лидка пълнозърнестия чипс! :D 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, SG каза:

За първия месец са с почти 4М само в YouTube и кой знае колко още по другите платформи. Мега флоп 🤪

17К купени харесвания първите часове и вчера, точно на месец след премиерата, падна двойно, щото купените явно свършиха. 

И не, не се опитвай да се обясняваш как всички други купуват, защото първо трябва да имаш очиизваждащи доказателства като тези.

Алфа не са с хит.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Щеше да се виждаме" Аз имам едно малко брадва...

Как може на тоя мангал да са му дали такава платформа за изява леле не може да говори горкия... Явно в песните има яко обработка щом и там се чува леко неграмотния му говор :D

 

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

"Щеше да се виждаме" Аз имам едно малко брадва...

Как може на тоя мангал да са му дали такава платформа за изява леле не може да говори горкия... Явно в песните има яко обработка щом и там се чува леко неграмотния му говор :D

 

Щеше да се виждаме! :D :D :D :D :D А тая на която ще й се плаче така преиграва и тя. Големи смешници!
Този не спря да бълва! Зет като мед е култува! :D Не може да научи езика, а живее тук, срамота. На него трябва да му се плаче..... че хит няма да види. Смръдльо. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

17К купени харесвания първите часове и вчера, точно на месец след премиерата, падна двойно, щото купените явно свършиха. 

И не, не се опитвай да се обясняваш как всички други купуват, защото първо трябва да имаш очиизваждащи доказателства като тези.

Алфа не са с хит.

Това какво уж е купено си се отчита като 'факт' само тук във форума, в зависимост от изпълнителя. Не съм им следил този път изкъсо цифрите на Алфа в първите дни, но че песента им си гръмна се уверих по други начини, размотавайки се из същите среди, които превръщат в хитове и песните на ония с много по-огромните и съмнителни цифри. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...