Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 47 минути, ANGEL каза:

Реално въртят ли Васко Жабата в БГ клубове или пак се правим на твърде ВИП от останалите Балкани да въртим тази селяния? 

По морето доста го въртят. Но там е по-разпуснато като цяло.

В софийските дискотеки диджеите традиционно си въртят миксовете от месеци назад - Аномалия - Турболенция - ВНЛ и тн. И масово отказват такива “нестандартни” поръчки, освен ако не изпразниш джобовете.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ами и аз не знам откъде тръгва/идва манията напоследък - мисля от Сърбия, но реално се превръща в хит и в Хърватска, Северна Македония и Албания. Реално в по-интегрираните държави от Балканите (поне музикално). Вземете един МС Стоян или дори Теа Тайрович като изкарат нови песни, чупят трендинга във всички съседски държави, но не и в България например. 

Като цяло според мен някой е набарал някакъв тикток и оттам с това репост-ване се разпространява главоломно. В днешни дни тик-ток си е доста сериозен фактор за създаване на някои хитове. Доста примери имаме в световен мащаб. Да не говорим, че в музикалните платформи се оформят подобен тип плейлисти: 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, lucellent каза:

А защо Васко жабата я слушат повече сърби? Като отворя ютюб клипа почти всички коментари на сръбски, тикток клиповете и те сръбски... нещо не схващам

Има сръбска група във Фейсбук “Да се преструваме че сме Българи” където сърби пишат на български и пускат български мемета. (Не ни се подиграват, дори е доста забавна група)

Там от време на време пускат и българска музика (главно чалга). Някой беше направил ремикс на Васко Жабата и от там тръгна всичко. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

О, не, никак

Няма подигравателни постове. Качват същите неща които се въртят по нашите страници. В групата има и много българи, които четат - нито един не се е обидил от публикуваното.

Нашите страници със същата тематика от друга страна винаги са брутално негативни и обръщат нещата към хейт докато групата не се изтрие от Фейсбук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна президент! стана Луна депутат!

Поп-фолк певицата Луна Йорданова ще участва в предстоящите предсрочни парламентарни избори на 2 октомври, става ясно от публикувано решение на ЦИК. Тя ще се впусне в надпреварата като кандидат за народен представител от 25 МИР - София. Именно този район е известен с т.нар. "лидерски сблъсък", където и тази година се очаква сили да премерят Христо Петров (Ицо Хазарта), Бойко Борисов, Корнелия Нинова и Елисавета Белобрадова. Кандидатурата на Луна е издигната от инициативен комитет, който е съставен от Кирил Валентинов Митов, Георги Лъчезаров Илков, Петър Любомиров Ковачев и Аделина Ангелова Стоянова.

Припомняме, че певицата участва и в президентските избори на 14 ноември миналата година. Тогава тя спечели цели 21 733 гласа, което й отреди шестото място, оставяйки далеч зад себе си дългогодишни политици и бивши управляващи като Волен Сидеров, Веселин Марешки, Валери Симеонов и други.

Луна ще участва на изборите на 2 октомври

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Най-вероятно съм изостанала с модата, но кой е Васко Жабата?

И аз също, тук от време на време виждам постове ама къв е тоя и защо Жабата? :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FikLena каза:

Аре нашите чалгари няма ли да кавърдясат ??

брутална песен готов хит!

 

Оригинала звучи брутално, другото не мога да го възприема. Като клипове и двете са добри. Всъщност да, може да се опита стига да е правилната изпълнителка, защото ако не е.... само може да направи гадна песента! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , FikLena каза:

 

най-БЕДНАТА община в ЦЯЛА ЕВРОПА пръска над 50к за концерт............

Е тя затова е най-бедна - защото няма пари за инфраструктура и инвестиции ("Хората асфалт не ядат"), но има за панаири и чалга ("И това остана да ни вземат!").

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Няма подигравателни постове. Качват същите неща които се въртят по нашите страници. В групата има и много българи, които четат - нито един не се е обидил от публикуваното.

Нашите страници със същата тематика от друга страна винаги са брутално негативни и обръщат нещата към хейт докато групата не се изтрие от Фейсбук.

Аз не знам страница, осмиваща сърбите. Покажи да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , ANGEL каза:

Ами и аз не знам откъде тръгва/идва манията напоследък - мисля от Сърбия, но реално се превръща в хит и в Хърватска, Северна Македония и Албания. Реално в по-интегрираните държави от Балканите (поне музикално). Вземете един МС Стоян или дори Теа Тайрович като изкарат нови песни, чупят трендинга във всички съседски държави, но не и в България например.

Това е нормално, защото говорят на един език. Освен колонията РеСеМе.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ретро чалга песен стана хит в социалната мрежа "Тик-ток" и хиляди не само у нас, но и в съседна Сърбия, запяха текста за Васко Жабата и Цеца Мецата

 

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/retro-chalga-hit-v-tik-tok-pesenta-za-vasko-zhabata-stana-populjarna-i-izvan-balgarija.html?fbclid=IwAR2YsAsxPf3597RUAYu2KB0sTUqWvdJikIsmRB-bo29rEQAIShf8e2vf1iQ

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , DarkChild каза:

Аз не знам страница, осмиваща сърбите. Покажи да видим.

Както написах по-горе такива групи се трият от фейсбук, а и не ги следя защото ме напрягат. Например, имаше една огромна простотия с ебавки за Шабан Шаулич. Все пак ако попадна пак на такава ще ти пратя скрийншоти.

преди 46 минути, lucellent каза:

Имаше много гневни коментари че достъпа до инсулин за диабетици бил ограничен, а такива като Галена го ползвали за отслабване. Все пак това че ползва инсулин потвърдена информация ли е или само слух?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

 

Имаше много гневни коментари че достъпа до инсулин за диабетици бил ограничен, а такива като Галена го ползвали за отслабване. Все пак това че ползва инсулин потвърдена информация ли е или само слух?

Галена in her Преслава 2014 era с килограмите. 

Иначе не вярвам майка на две деца да се е подлагала на експерименти с нови методи. На първо място никога не е била "дебела", сега е просто в форма, но много слаба. Официалното от нея е пилатес, тренировки и начин на живот.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Както написах по-горе такива групи се трият от фейсбук, а и не ги следя защото ме напрягат. Например, имаше една огромна простотия с ебавки за Шабан Шаулич. Все пак ако попадна пак на такава ще ти пратя скрийншоти.

Имаше много гневни коментари че достъпа до инсулин за диабетици бил ограничен, а такива като Галена го ползвали за отслабване. Все пак това че ползва инсулин потвърдена информация ли е или само слух?

Не е инсулин, даже не съдържа инсулин, но е лекарствен препарат, който се изпитва на диабетици, хора с преддиабетно състояние и метаболитни заболявания, за да свалят килограми. Ако го ползва здрав човек, може да има огромни проблеми. И да, наистина има дефицит в аптечната мрежа заради патки като Галена.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Blueberry каза:

Ако го ползва здрав човек, може да има огромни проблеми. И да, наистина има дефицит в аптечната мрежа заради патки като Галена.

Тя пък Галена защото е потвърдила за тези хапчета и даже ги е рекламирала и хората ги купуват. :bye:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Тя пък Галена защото е потвърдила за тези хапчета и даже ги е рекламирала и хората ги купуват. :bye:

Не е нужно конкретно Галена да рекламира тия хапчета, за да има недостиг. Патки много.

А това се тиражира из пресата и извън клюкарските сайтове от преди тая конкретна история. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...