Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Това на Галена не са никакви 700 души, даже и 300 не е имало, виждат се перфектно между сцената и пулта са.

А Сашка не знам защо бута тази Теа у нас, никаква звезда не е.

Иначе концертът на Азис, Галена + Валя Балканкса и др. в Арена май също е пред провал, няма и 10% продадени места.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не че нещо, но комбинация Галена+Меди е къде-къде по-привлекателно за днешния чалга таргет от Преслава+Теа. Сходен неуспех вероятно щеше да има и при Галена+Теа или Преслава+Меди. Единствено двете приятелки ако се бяха събрали за първи път от години щяха да предизвикат по-голям интерес, вероятно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че нещо, ама къде са тия, дето обясняваха как на Глория й падали концерти, понеже миришела на нафталин, а Галена и Преслава щели да изкъртят Арената, щото видиш ли били топ-а, ама не им се занимава? Къде са им феновете? 

И не, не злорадствам, слушам тая музика от дете (все по-малко), помня какъв фурор бяха първите турнета и ми е криво докъде се докара чалгата - топ-мега-гига имената на последните 15 години да не могат да съберат 1000 човека извън дискотека. Халал да са им милионните гледания, като няма кой да се бръкне с 20 лева, за да се накефи на творчеството им и да ги види и чуе на живо. Жалка картинка.

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя чалгата е на този хал именно заради такива като Преслава и Галена (и баш мутресата, чието име дори не е нужно да се споменава, но е може би главната виновна). И може би е време всички да си отворим очите за това. Невинаги натрапването на някакъв продукт се получава в дългосрочен план. За Преслава се получи само в първите години, за Галена никога не се получи за пред масовия българин. Заради подобни жадни за слава имена вече 15 години жанра върви в една единствена насока надолу, а баш старите имена и по-новите не могат да изпъкнат и да го издигнат отново нагоре, защото не съумяват да се борят с нечии схеми.

Резултатът - уж най-големите звезди предизвикват интерес само като за да отидеш да се натряскаш на песните им.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и Азис не успя да събере публика за концерт, но това не означава че е далеч най-голямото българско име в Бг и вън. Спрете да се филмирате феновете на забравените баби.

  • Like 1
  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Дори и Азис не успя да събере публика за концерт, но това не означава че е далеч най-голямото българско име в Бг и вън. Спрете да се филмирате феновете на забравените баби.

Видя се кои са забравени. Така става, когато с години правиш само комерси, със срок на годност 2 месеца. Ще става и по-зле. 
Навремето, Глория и Камелия изкараха жанра от кръчмите, и се появиха турнетата. Уви, Преса и Галя направиха точно обратното откакто те уж са топа. За съжаление, ме виждам светлина в тунела, младото поколение да промени нещо. И те са с лайв записи и плейбек, но какво да виновни, при положение, че това им е зададено като норма от една Преслава например..

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Дори и Азис не успя да събере публика за концерт, но това не означава че е далеч най-голямото българско име в Бг и вън. Спрете да се филмирате феновете на забравените баби.

Ама Азис в кариерата си е пълнил стадион Васил Левски. И като самостоятелно име и днес ще напълни която зала си поиска с необходимата реклама. ;)

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Ама Азис в кариерата си е пълнил стадион Васил Левски. И като самостоятелно име и днес ще напълни която зала си поиска с необходимата реклама. ;)

Абе не го е пълнил Васил Левски, ако не се лъжа концерта тогава е бил на един сектор или нещо от сорта. Със сигурност е било много далеч от капацитета, дори да отчетем че сцената е блокирала част от капацитета. Да отчетем също че участие в тоя концерт имаха горе долу цялото Съни мюзик от тоя период, доколкото си спомням. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен ако тези концерти нямат някаква интересна инфраструктура или промотирани специални ефекти, аз не виждам смисъл да ходя на концерт на Галена, Преслава или някоя друга текуща активна певица.

За какво да давам пари, за да седя на едно място няколко часа и да слушам същите песни, които мога да чуя на участията им, които са почти всекидневни? Разбирам да беше трудно да ги видиш наживо, но то по-лесно няма как да стане.


Също така и двете не си направиха труда да промотират концертите си в социалните мрежи. Аз разбрах за тях от тук. Вчера като излизах компанията ми, те тепърва видяха от постове че Галена и Преслава имали концерти. Общо взето как се очаква Сашка сама с 5те хиляди последователя да промотира такива събития?

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Абе не го е пълнил Васил Левски, ако не се лъжа концерта тогава е бил на един сектор или нещо от сорта. Със сигурност е било много далеч от капацитета, дори да отчетем че сцената е блокирала част от капацитета. Да отчетем също че участие в тоя концерт имаха горе долу цялото Съни мюзик от тоя период, доколкото си спомням. 

Да, общо взето, самостоятелни концерти са имали само Гюра 9-ти Номер Копита и Рени Еклери. На Анелия не ги броя, нито читалищните едно време на всички Пайнерки и Араджийки. 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена и Меди далеч не са били 300 души на концерта. Та те само онлайн имаха продадени 1100-1200 места. Отделно и на касата пред стадиона. Хайде да не изкарвате и техния концерт провал заради несъстоялият се на Преслава и Теа. 

Малко клипчета от концерта :

https://www.instagram.com/p/ChekafJIJ-m/?igshid=MDJmNzVkMjY=

https://www.instagram.com/p/CheknEvI1qN/?igshid=MDJmNzVkMjY=

  • Like 3
  • Haha 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Освен ако тези концерти нямат някаква интересна инфраструктура или промотирани специални ефекти, аз не виждам смисъл да ходя на концерт на Галена, Преслава или някоя друга текуща активна певица.

За какво да давам пари, за да седя на едно място няколко часа и да слушам същите песни, които мога да чуя на участията им, които са почти всекидневни? Разбирам да беше трудно да ги видиш наживо, но то по-лесно няма как да стане.


Също така и двете не си направиха труда да промотират концертите си в социалните мрежи. Аз разбрах за тях от тук. Вчера като излизах компанията ми, те тепърва видяха от постове че Галена и Преслава имали концерти. Общо взето как се очаква Сашка сама с 5те хиляди последователя да промотира такива събития?

 

Exactly, стана ми лошо като видях на какво прилила "сцената". От една страна самата Галена не е организатор за да има директна вина, но е виновна че е нямала изисквания и е приела всичко по този начин. Друго си беше на концертите на Пайнер когато си организираха шоу и ако някоя от тях реши самата тя да е водещ изпълнител и организатор на концерта със силна реклама и шоу, сигурно ще има много повече хора. 

Глория водела на коцерти, ми добре, хубаво, но на всичко останало издиша яко.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ида на концерт "20 години Галена/Преслава" (или на която и да съм фен), но няма да ида на концерт "Галена в Созопол", организатор Мега стар, където пее на хонорар и не се занимава с организация и реклама. Не знам кое не е ясно.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе баш ще си идете на концерти в Созопол, но сега не се е получило. Всички имат паднали концерти. Аз щях да ида ако бях там, но като бях те го отложиха. И мис Тигрова да бяха поканили. Иначе феновете на Глория сега сипват, ама и на тях не им беше готинко като тя отлагаше концерти поради различни причини. И не говоря за този в Пловдив.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години, когато кралицата правеше концерти в НДК й се подигравахте, че не могла да събере народ. Сега "големите" имена Преслава и Галена издишат на макс, но 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе баш ще си идете на концерти в Созопол, но сега не се е получило. Всички имат паднали концерти. Аз щях да ида ако бях там, но като бях те го отложиха. И мис Тигрова да бяха поканили. Иначе феновете на Глория сега сипват, ама и на тях не им беше готинко като тя отлагаше концерти поради различни причини. И не говоря за този в Пловдив.

Е ако бях там щях да ида и на други имена, но за концерт с повод ще се дигна от Македония да присъствам.😃

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Абе не го е пълнил Васил Левски, ако не се лъжа концерта тогава е бил на един сектор или нещо от сорта. Със сигурност е било много далеч от капацитета, дори да отчетем че сцената е блокирала част от капацитета. Да отчетем също че участие в тоя концерт имаха горе долу цялото Съни мюзик от тоя период, доколкото си спомням. 

Не знам до каква степен са били отворени секторите, не съм бил, но този концерт си се състоя в пика на кариерата на Азис и си привлече бая народ. Каквито и други имена да са присъствали, той си е бил най-голямото и за това концерта и до днес си се възприема като негов, а може би си беше и обявен като такъв, не помня. Изобщо голям контраст с опита за народен концерт от тази година, в който са сложени и такива имена дето да се чудиш на кой изобщо му е хрумнало, че някой специално ще отиде заради интерес към фолклорните им умения.

Последното не може да се каже за събитията с Преслава, Теа, Меди и Галена. Тук нямаме пренасищане от рандъм сложени имена, а директно са поставени само по 2 звезди на преден план. И то на морето в летния сезон, с прилична реклама. Но както виждаме интересът не е такъв, какъвто би се очаквало да бъде към уж толкова вървежни изпълнители. Същевременно естрадните и Нелина си направиха успешни концерти и по морето, и по България, тоя в Созопол даже им беше буквално преди на Г и М. За Лили да не говорим. Вижда се просто кои са тук, за да останат трайно. ;)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе баш ще си идете на концерти в Созопол, но сега не се е получило. Всички имат паднали концерти. Аз щях да ида ако бях там, но като бях те го отложиха. И мис Тигрова да бяха поканили. Иначе феновете на Глория сега сипват, ама и на тях не им беше готинко като тя отлагаше концерти поради различни причини. И не говоря за този в Пловдив.

Нека сипват феновете на Гюрга,все пак това ще е единствения успех на Баба им,при който е над Преса и Галя в близките 10-15 години. По-назад са се дали най-логичните причина за правала на концертите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Е ако бях там щях да ида и на други имена, но за концерт с повод ще се дигна от Македония да присъствам.😃

Е то за никоя няма да пътувам от София до Перник, ти за Македония говориш.

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Нека сипват феновете на Гюрга,все пак това ще е единствения успех на Баба им,при който е над Преса и Галя в близките 10-15 години. По-назад са се дали най-логичните причина за правала на концертите.

Така е. Дразни ме, че сипват за неща дето и баба прави. Колко пъти и тя е лайв записвала, плейбечила, и т.н

Иначе няма оправдание за две толкова големи звезди да не напълнят дори сами, а те имат по още един изпълнител. Резил си е!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах клипове от участие на Теа по морето и се случва точно това което подозирах - пуска кавъра и хората си пеят на български защото не знаят сръбския текст.

Трябваше да си направи труда да научи поне българските версии да припява с публиката.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Гледах клипове от участие на Теа по морето и се случва точно това което подозирах - пуска кавъра и хората си пеят на български защото не знаят сръбския текст.

Трябваше да си направи труда да научи поне българските версии да припява с публиката.

Те хората не знаят коя е Теа, камо ли пък песните ѝ. Кючекиня!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Абе не го е пълнил Васил Левски, ако не се лъжа концерта тогава е бил на един сектор или нещо от сорта. Със сигурност е било много далеч от капацитета, дори да отчетем че сцената е блокирала част от капацитета. Да отчетем също че участие в тоя концерт имаха горе долу цялото Съни мюзик от тоя период, доколкото си спомням. 

Съмнявам се масата народ да се е замъкнала на концерта заради Кали и Маца, примерно. Един сектор, ама пълен. По-рано съща година пръсна по шевовете зала 1. На следващата с Десислава препълниха Зимния дворец.

Рени напълни НДК през 2008-ма, когато отдавна вече беше кръгла (във всеки смисъл) нула. Простият факт е, че дори топ имената отдавна нямат фенове в истинския смисъл на думата, а просто консуматори на продукцията си (като изключим Киронова на Прес и оня къдравия швестер на Галена +/-още десетина подобни). Е, кой точно да отиде на концерт? Видя се още преди време на сборните на Планета накъде вървят нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Ще ида на концерт "20 години Галена/Преслава" (или на която и да съм фен), но няма да ида на концерт "Галена в Созопол", организатор Мега стар, където пее на хонорар и не се занимава с организация и реклама. Не знам кое не е ясно.

Сега като изгледах клипчетата от "концерта" - ми то не е с нищо по-различно от участие на Галена. По такъв начин публика за концерт не се привлича. Поведението й, облеклото, всичко е така все едно е в дискотеката. Това е грешка според мен, но основната е ясно, че е организационна. Липсваше всякаква реклама и за двата концерта. Почти никой не знаеше, че ще ги правят. Отделно сцената и мястото на събитието са потрес. Явно Сашка е го е организирала там за по-евтино, заради ниска цена на наема на стадиона. Според мен трябваше да го направят във Варна примерно. Като се захващаш с нещо или го правиш както трябва или изобщо не го правиш. Приятелството е едно, но не знам Галена защо се е съгласила на тия условия. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...