Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Гледах концерта на Драгана от предната страница. Много ми хареса!

Уникално интро! :)

Надявам се есента да има концерт. Заслужаваме го!

 

Имам непубликувани интрота за концерта , мога да услужа ако нещо трябва :D :D

С БАШфилтри ли са иначе не стават :whistling:

Качи поне 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

С БАШфилтри ли са иначе не стават :whistling:

Качи поне 1.

 

Нищо кой знае какво не е , но все пак :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално е интрото, защото такива като Драгана не се срамуват от това как са изглеждали през 90-те години. На Глория ще гледаме кадри от клипове само след 2003 година, щото видиш ли били в HD, старите ги нямали-имали, не ставали - празни приказки, никой не я иска в HD, искаме малко иновативност, ама няма.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално е интрото, защото такива като Драгана не се срамуват от това как са изглеждали през 90-те години. На Глория ще гледаме кадри от клипове само след 2003 година, щото видиш ли били в HD, старите ги нямали-имали, не ставали - празни приказки, никой не я иска в HD, искаме малко иновативност, ама няма.

Кои сте вие дето все искате??? Аман! Не се ли научихте, че не може да искате нищо...бъдете като БАШфеновете - те не искат нищо, освен муцунки, за да се почувстват значими!

 

На концерта през 2009 имаше кадри от клипове от 90-те, не е като да я е срам от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Много хубава новина, ще се насладим на жлеязно пеене. Дано след монтажа да не и пипат гласа и наслагват, както беше станало с предния концерт.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано оправдае очакванията на всички, след като от последния концерт до този няма абсолютно никакъв прогрес ни пукнат хит. Силно се надявам концерта да не бъде провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, така се доказва, че важиш още!! Правиш концерт и пееш, а не мрънкаш по интервюта!! Някой никога не са имали концерт, а се правят на големите имена...Аз също бих отишъл, но като знам какви ходят, може би ще пропусна...все пак, ЕВАЛА! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, но за съжаление от последния концерт насам при Глория нещата не се развиха в добра посока. И предвид, че тогава не успя да напълни максимално залата, за сега се съмнявам още повече. Реално за тия 5-6 години като хит е откроила само "Ненаситна" и "Пясъчни кули".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти трол, няма да стъпиш там, защото си страхлива анонимна гнида, която не иска да види Рамания на живо. :happybday:

 

А, не ще стоя като тебе сам на балконите да снимам как нямало хора за да покажа в някакъв форум... :mf_surrender: Доста тъжно....нали? :mf_surrender: :mf_surrender: Твоята за "голямата" си кариера самостоятелен концерт, дори на площад на село не можа да направи, какво остава за голяма зала.. :mf_surrender: Анелия, Цура Янева, Глория, Ивана, Гергана дори имаше самостоятелен концерт..само оная така и не успя да направи нищо подобно.:Д хаха как е?

 

 

ПП: Искам песните на Глория с нови аранжименти и бенд на концерта!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адмирации за това, че е успяла да намери спонсори, които да помогнат в реализирането на подобен концерт!

Дано залата да се напълни и да се получи добър концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано се стреснах като видях новината във фейсбук... наистина съм ЗВЕРСКИ развълнуван!

Доста раничко го обяви концерта, което мисля, че е правилно, а не месец преди самия концерт. Надявам се да има стабилна подготовка !

Ще полея тази новина още тая вечер!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, не ще стоя като тебе сам на балконите да снимам как нямало хора за да покажа в някакъв форум... :mf_surrender: Доста тъжно....нали? :mf_surrender: :mf_surrender: Твоята за "голямата" си кариера самостоятелен концерт, дори на площад на село не можа да направи, какво остава за голяма зала.. :mf_surrender: Анелия, Цура Янева, Глория, Ивана, Гергана дори имаше самостоятелен концерт..само оная така и не успя да направи нищо подобно.:Д хаха как е?

ПП: Искам песните на Глория с нови аранжименти и бенд на концерта!!

 

Когато трол, "моята" (как звучи само) е правила концерти в зали из цяла България, ти си ходил прав под масата. Осмърдяваш поредна тема трол анонимен. Не може трол, да си търсиш във всяка тема повод да плюеш Камелия, а накрая в едно изренение да имитираш писане по темата, като поставяш искания към изпълнители, с което да ставаш още по смешен с измислена помпозност. Тук повечето ходят на концерти всякакви, а ти не стъпваш и в дискотеки да видиш какво е, но устата ти не спира да плюе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна новина! Очаквам с нетърпение концерта! Дано наистина няма излишни обработки на пеенето - никак не й отива да й оправят гласа все едно е някаква бездарница. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...