Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е само по една песен ли да избираме?!

Отметнал съм мултичойс избор. Не знам защо не става ... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най долу има бутон "Друго"

 

Мерси, но си сложил "Криле", "Обратно броене" и т.н., а "Присъда", която много повече хора биха искали да я чуят, я няма..1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колебая се между "Инсомния" и всички други. Как да гласувам?

 

 

Избери ПЕПЕЛЯШКА :D

 

Защо не става тоя тъп мултичойс ... :helpsmilie: :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гласувах 2 пъти - за "Лабиринт" и за "Присъда"..бих гласувал и за "Крепост", "Очакване", "За първи път", "На чисто" и "Влюбена в живота"..1000%20(29).gif

"Мръсни танци" също липсва.. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега май стана ?!

//

http://goo.gl/forms/khiOtDY2zp

 

Да, вече може да се избират повече от една, а по колко пъти можем да гласуваме? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, вече може да се избират повече от една, а по колко пъти можем да гласуваме? 1000%20(29).gif

Офф гласувай по 1 път , да не ти пусна ограничение :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нито е официална анкета нито нищо. Просто така ориентировъчно кои са ви любимите песни които бихте искали да чуете.

А и щом тя или който там отговаря от нейно има в фейсбук няма против, не виждам проблем.

Гласувайте по веднъж, не като Смит по 55 пъти ...

 

За да могат повече хора да гласуват съм оставил анкетата отворена /обществена/. Ако е затворена, ще трябва да влизате през профил в gmail.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А преглед на резултатите ?

Само аз си ги гледам за момента.

За 1 час откакто е активна води "Сбогом, адиос."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете ме на мира 8 / Бодигард 8

Приятелко, ти моя, най-добра 9 / Златна клетка 9

Стопроцентова жена 10 /

Откраднат миг 11 / Феникс 11 / Пясъчни кули 11

 

Присъда 13

Сбогом, адиос 15

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нито е официална анкета нито нищо. Просто така ориентировъчно кои са ви любимите песни които бихте искали да чуете.

А и щом тя или който там отговаря от нейно има в фейсбук няма против, не виждам проблем.

Гласувайте по веднъж, не като Смит по 55 пъти ...

 

За да могат повече хора да гласуват съм оставил анкетата отворена /обществена/. Ако е затворена, ще трябва да влизате през профил в gmail.

 

Липсват песни като Погрешен адрес, Отвори се земьо, Любов с изтекъл срок, Спасение, Досаден Ден, Като куче и котка....тя анкетата не е официална, но току виж стигнала до Глория и фейса й, и както е решила да се вслуша тоя път във феновете си нищо чудно да пее пак същитте песни от предния концерт...хахах

Махай ги от анкетата песните които ги е пяла предния път... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсват песни като Погрешен адрес, Отвори се земьо, Любов с изтекъл срок, Спасение, Досаден Ден, Като куче и котка....тя анкетата не е официална, но току виж стигнала до Глория и фейса й, и както е решила да се вслуша тоя път във феновете си нищо чудно да пее пак същитте песни от предния концерт...хахах

Махай ги от анкетата песните които ги е пяла предния път... :)

 

Е, глупости... Съвсем нормално е големите хитове да се пеят на всеки голям концерт. За какво са ти Отвори се земьо, Любов с изтекъл срок и Досаден ден.. Тея песни само ние ги знаем и дори и ние не ги харесваме особено. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...