Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Фокса, сега е в месеца в който харесва Глория, другия месец вече тя ще е най-черната, после обратното и така до безкрайност.. :whistling: Така са 10 годишните фенчета, лизачи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Фоксът е най-големият критик на Глория от време оно и всеки от форума на Планета го знае. И когато Фоккът е писал определени неща и е искал, да покаже правотата си по определени теми е запалил колата, отишъл е в София, влязъл е в НДК, купил си е билет от 10 лева и е седнал да гледа концерта на Глория. След това е заснел каквото трябва и е доказал правотата си с клипче, което има повече гледания във V BOX 7, от "Нокаут" на Преслава. Същото клипче бе #2 в ежедневният топ на тази платформа, което днес е само химера за бозите в чалгата, с изключение на един клип.

 

След тази случка, Глория промени радикално своето поведение, сценични изяви, отношение към публиката и феновете си, на които едва ли не се караше през 2009 годита, че и задават въпроси за плейбек и помпозно държание. А когато някой в чалгата покаже, че може да се промени и започне да прави нещата както трябва, Фоксът променя отношението си към него. Пример за това е не само Глория, но и Галена. Всички, които са тук от години го знаят. Но, разбира се, това е непонятно за анонимките, които лъжат, че са били във форума на Планета и са едва ли не в тези форуми от поне 10 години, след като очевидната цел на пребиваването им тук е по-гнусна и от кючек на Амет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, не се хабете...това е все едно да спориш с радиото, хората му казват, че песента няма никакъв успех, той три пъти пише, "песента има невероятен успех", нищо, че той е на 100 години и въобще не знае какво се харесва и къде от младите...Самата Камелия я е страх и срам от него, та ние ще се борим с налудничевите коментари.. :mf_surrender:

Това същество първо апелира в друга тема да не се обръща никакво внимание на фокса , а вижте го тук ....

 

Фокса, сега е в месеца в който харесва Глория, другия месец вече тя ще е най-черната, после обратното и така до безкрайност.. :whistling: Така са 10 годишните фенчета, лизачи...

Апелира хората , а той човека не може без фокса . Яко го перат съчмите - Крум , Светльо или за най-кратко трибуквената анонимка ! Как се излага като кифла , само си противоречи ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това същество първо апелира в друга тема да не се обръща никакво внимание на фокса , а вижте го тук ....

Апелира хората , а той човека не може без фокса . Яко го перат съчмите - Крум , Светльо или за най-кратко трибуквената анонимка ! Как се излага като кифла , само си противоречи ...

А ти не можеш без мен ясно.. :whistling: Аз не си противореча..Анонимка?? За мене ти също си анонимка, просто някакъв ник и не се интересувам от тебе и от който и да било, това е форум за мнения, не сайт за секс запознанства, колкото и да ти се иска.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам как въздишаш по Фики , не знам на кой му се иска . Така по-логиката ти , явно търсиш внимание и запознанство с Фокса , че не го оставяш ... нещо да те забележи ли искаш ?

Кажи сега последно , да му обръщат ли внимание на Фокса или само ти ще го обслужваш ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам как въздишаш по Фики , не знам на кой му се иска . Така по-логиката ти , явно търсиш внимание и запознанство с Фокса , че не го оставяш ... нещо да те забележи ли искаш ?

Кажи сега последно , да му обръщат ли внимание на Фокса или само ти ще го обслужваш ?

Като гледам ти го обслужваш... За Фокса ли е темата само да попитам?

 

Глория е пълна мъгла последните години. Направо не знам как ще напълни залата. Трябва да се запрята и да работи яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса, сега е в месеца в който харесва Глория, другия месец вече тя ще е най-черната, после обратното и така до безкрайност.. :whistling: Така са 10 годишните фенчета, лизачи...

 

Той преди време беше фен на Глорията, едва ли го знаеш, затова я критикува толкова. Вътре е в нещата, сещаш се.

Да не дойде време да се обърне срещу Кама, че става страшно.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той преди време беше фен на Глорията, едва ли го знаеш, затова я критикува толкова. Вътре е в нещата, сещаш се.

Да не дойде време да се обърне срещу Кама, че става страшно.

 

Знам, знам...чел съм във форума на Планета, как обясняваше, че "Ако те няма" ще остане класика в чалгата...;д После Камелия не харесваше Глория и той разбира се, "смени" мнението си и така постоянно не знае кой харесва и кой не...Миналия месец беше фен на Джена, сега вече тя е лоша...Точно като 10 годишните фенчета, аз не случайно го наричам "10 годишно фенче" и "фурнаджийска лопата"...до година се е обърнал и срещу Кама, защото ще разбере, че тя се срамува от него... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, знам...чел съм във форума на Планета, как обясняваше, че "Ако те няма" ще остане класика в чалгата...;д После Камелия не харесваше Глория и той разбира се, "смени" мнението си и така постоянно не знае кой харесва и кой не...Миналия месец беше фен на Джена, сега вече тя е лоша...Точно като 10 годишните фенчета, аз не случайно го наричам "10 годишно фенче" и "фурнаджийска лопата"...до година се е обърнал и срещу Кама, защото ще разбере, че тя се срамува от него... :whistling:

 

Няма ли да престанеш да се правиш, че някога си бил във форума на Планета? Ти само повтаряш като папагал неща, казани тук за онзи форум от местни потребители и по нищо не личи, че някога си бил там. Не се ли усещаш, че вече си ясен на хората и никакъв стар имидж не можеш да си добавиш? Знаеш ли колко смешно звучиш в очите на хората, които ме познават от 10 години и знаят, какво съм писал и какво съм правил из тези форуми? Поне 15 от тях са ми на скайпа и фейса бре пичага задръстен! Ще им писне някой ден и ще те направят на маймуна, да знаеш. И не е лошо да не сереш във всяка тема комплексите си.

 

Тук се пише за Глория, а ти нищо и никога не си знаел за Глория. Никакви впечатления за нея не споделяш. Никакви различни от написаните тук информации за нея не коментираш. Ти си паразит, който вирее на гърба на ходилите с години на концерти и на участия на Глория. Ровиш като сляпо прасе, за това нещо някой да напише и ти да го ползваш като твой аргумент. Тук има прекалено много интелигентни потребители, които просто не им се занимава с навлек като теб. Ама аз няма да те търпя. Такива самозванци-натегачи не им цепя басма въобще. Бой, еванье и сръбска музика до дупка. Така е било винаги и така ще бъде. Разпитай наоколо, ако не верваш, щото и това не знаеш плагиатче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече не е до смелост, защото тя няма избор. Или прави нещо подобно или затваря сергията. Глория е опряна в стената и няма повече накъде да отстъпва, нито да се съобразява с фирмени интереси и приоритети, когато за 5 месеца г-н продуцентът и е уредил 5 участия на кръст. В момента Глория има най-голяма нужда от подкрепа в цялата си кариера. Да видим кой ще застане до нея....

А за кака Ванче, кога :girl_cry2:

 

 

Иначе, радвам се, че Глория ще прави концерт. Жалко е обаче, че докато "примата" на сръбската чалга прави концерти пред 120 000 души, "примата" на българската чалга едва ли ще напълни 3000-ната зала 1 на НДК...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, знам...чел съм във форума на Планета, как обясняваше, че "Ако те няма" ще остане класика в чалгата...;д После Камелия не харесваше Глория и той разбира се, "смени" мнението си и така постоянно не знае кой харесва и кой не...Миналия месец беше фен на Джена, сега вече тя е лоша...Точно като 10 годишните фенчета, аз не случайно го наричам "10 годишно фенче" и "фурнаджийска лопата"...до година се е обърнал и срещу Кама, защото ще разбере, че тя се срамува от него... :whistling:

Моля, споделете Вашия ник във форума на Планета?

ПП: Знаеш ли как се разпознават истински старите форумци...ами регистрирани са тук 2007/2008г., а не 2014 като теб, или 4 години след като форума на Планета спря да съществува. Къде спа тия 4 години? Как задоволяваше нуждата си от чалга ми е много интересно?

 

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На 30 септември, в зала 1 на НДК, Глория ще поднесе уникален музикален спектакъл за своите почитатели. Поводът за големия концерт е 20-та годишнина, която звездата на българската музика отбеляза през 2014 година. Глория сподели, че концертът е специален подарък за почитателите й, които години наред са нейният най-голям стимул, коректив и награда. Датата също не е избрана случайно, защото точно на 30 септември е родена и дъщерята на певицата – Симона.

Засега Глория и екипът й не издават много подробности за събитието, освен, че всички изпълнения на сцената ще са на живо, в съпровод с бенд. Наред с популярни хитове от репертоара на изпълнителката, ще чуем и много нови песни, а специално място ще бъде отделено на фолклорен сет от обичани нейни мелодии. До броени дни ще бъде обявена и продажбата на билети за събитието, за всички желаещи да присъстват на четвъртия самостоятелен концерт на Глория.

 

http://planeta.tv/news/view/Gloria-s-ubile...v-NDK-tazi-esen

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 30 септември, в зала 1 на НДК, Глория ще поднесе уникален музикален спектакъл за своите почитатели. Поводът за големия концерт е 20-та годишнина, която звездата на българската музика отбеляза през 2014 година. Глория сподели, че концертът е специален подарък за почитателите й, които години наред са нейният най-голям стимул, коректив и награда. Датата също не е избрана случайно, защото точно на 30 септември е родена и дъщерята на певицата – Симона.

Засега Глория и екипът й не издават много подробности за събитието, освен, че всички изпълнения на сцената ще са на живо, в съпровод с бенд. Наред с популярни хитове от репертоара на изпълнителката, ще чуем и много нови песни, а специално място ще бъде отделено на фолклорен сет от обичани нейни мелодии. До броени дни ще бъде обявена и продажбата на билети за събитието, за всички желаещи да присъстват на четвъртия самостоятелен концерт на Глория.

 

http://planeta.tv/news/view/Gloria-s-ubile...v-NDK-tazi-esen

Супер, радвам се, че е решила да има бенд, дано наистина концертът да бъде уникален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 30 септември, в зала 1 на НДК, Глория ще поднесе уникален музикален спектакъл за своите почитатели. Поводът за големия концерт е 20-та годишнина, която звездата на българската музика отбеляза през 2014 година. Глория сподели, че концертът е специален подарък за почитателите й, които години наред са нейният най-голям стимул, коректив и награда. Датата също не е избрана случайно, защото точно на 30 септември е родена и дъщерята на певицата – Симона.

Засега Глория и екипът й не издават много подробности за събитието, освен, че всички изпълнения на сцената ще са на живо, в съпровод с бенд. Наред с популярни хитове от репертоара на изпълнителката, ще чуем и много нови песни, а специално място ще бъде отделено на фолклорен сет от обичани нейни мелодии. До броени дни ще бъде обявена и продажбата на билети за събитието, за всички желаещи да присъстват на четвъртия самостоятелен концерт на Глория.

 

http://planeta.tv/news/view/Gloria-s-ubile...v-NDK-tazi-esen

Бееенд! Ей това се очакваше, много се радвам!

 

G L O R I A

 

 

Добре ни се получи това! Ама си остана със soon-а... :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за кака Ванче, кога :girl_cry2:

Иначе, радвам се, че Глория ще прави концерт. Жалко е обаче, че докато "примата" на сръбската чалга прави концерти пред 120 000 души, "примата" на българската чалга едва ли ще напълни 3000-ната зала 1 на НДК...

 

Нека не сравняваме Глория с Цеца, макар Глория да е по-красива и да има по-хубав глас. Нека я сравним с останалите от "Пайнер", които едвам събират по 5000 човека на великите си летни турнета. Така че Глория и 2000 да събере - пак е успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не сравняваме Глория с Цеца, макар Глория да е по-красива и да има по-хубав глас. Нека я сравним с останалите от "Пайнер", които едвам събират по 5000 човека на великите си летни турнета. Така че Глория и 2000 да събере - пак е успех!

 

Наистина ли мислиш, че е по-красива от Цеца и има по-хубав глас??? То бива пристрастие, ама чак пък толкова...Гласът й си е същия като през 1994, ама красотата отдавна вече не съществува, да живее Photoshop!

 

И много са ви занижени критериите за успех...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще използвате ли темата по предназначение??? Каква Цеца, какви пет лева... Мега нелепите мнения. А казузи от преди 10 г., свързани с фенството на Фокси, не вървят вече. С нещо ще допринесете ли, ще помогнете ли с идеи? В плюенето знаем, че нямаме равни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Режисьор ще бъде Люси.

Гарантирана е скуката значи. Да се надяваме поне да я изнуди да потанцува. И дано този път разчупят комунистическата рамка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...