Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

абе остави какви ги дрънка...

тоя кукундрел е отишъл само за да може тук после да дразни децата видите ли празна е залата...

Лудото Ленче ни е ясно :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Aбе оставете Глория сама да си прецени какво да прави,за да се задържи толкова години,значи си знае работата.Единствено предложения за песни може да пишете.

А за тукашния видински дървен философ не мога и до ден днешен да разбера едно-уж не харесва Глория ,а и отиде на последния концерт и явно се вълнува от развитието и .С какъв акъл ще идеш на концерт в София от Видин на чалга певица, за да снимаш колко хора имало...Това нормален човек никога няма да го направи!

Накрая ще се окаже скрит фен на Глото 1000%20(29).gif

 

Тя се е задържала толкова години, но ако правеше някои неща по друг начин, щеше да има още повече успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е време Глото да вземе да се вслуша в феновете й, че ще продължи да бълва клонинги тип, "Криле", сигурно 20 почти еднавки песни има.....дори не ги различавам.Като визия и клипове също...Липсват ми песните на социална тематика, разчупените клипове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много малко хора виждам, които да си използвали темата по предназначение. За мисловните полюции има други места.

 

Какъв е смисъла да има тема за концерт, който не е сигурен, а и Глория не се интерсуват какво искат феновете като песни,Така или иначе тя решава, почнете малко да й пишете лични във фейсбук с по-остри мнения.Вместо "кралице, императрица" и дайте малко свежи идеи....

 

ПП Искам предимно стари песни, с бенд на живо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е смисъла да има тема за концерт, който не е сигурен, а и Глория не се интерсуват какво искат феновете като песни,Така или иначе тя решава, почнете малко да й пишете лични във фейсбук с по-остри мнения.Вместо "кралице, императрица" и дайте малко свежи идеи....

 

ПП Искам предимно стари песни, с бенд на живо...

Ами Глория първо да си отвори съобщенията, за да види кой какво й е писал. Не пиша лигави коментари под кифленските й фотосесии, за които очевидно намира време да се организира, така че този казус с императриците не към мен. :) Но какво говорим, след като и тя самата ненавижда квичащите по участията, а продължава да им се мазни, за да не ги изгуби. Приближен до нея човек я съветва много правилни неща, ама тя вироглавата и него не слуша. Това не я прави лоша и аз отдавна не съдя нито нея, нито хората с други представи за подкрепа. Но критика не значи обида, а точно обратното - и е крайно време тя да го разбере, както и да предприеме още малко диалогичност с феновете, няма да й се наруши зведната аура от това. ;)

 

След като имам всичките й албуми на хиляда носители и съм направил какво ли не за нея, имам правото да изисквам. Това не е вмешателство. Решенията си ги взима само тя единствено ако тя плаща всичко и си пее сама в залата, нали така? :) Не ме грее, че направила "жертвата" да стои на студа да се снима с мен, след като през останалото време е типичен темерут. <_< Приятно изненадан бях, като видях колко мило Десислава се държи с феновете си в мрежата и какво внимание им отделя в отговори на въпроси. Знам, че Глория също се вслушва - просто й трябва време. Ако не виждахме смисъл, нямаше да се занимаваме. С бездействие и инат от всички страни концерт наистина няма как да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като имам всичките й албуми на хиляда носители и съм направил какво ли не за нея, имам правото да изисквам. Това не е вмешателство. Решенията тя си ги взима само ако тя плаща всичко и си пее сама в залата, нали така? :) Не ме грее, че направила "жертвата" да стои на студа да се снима с мен, след като през останалото време е типичен темерут. <_< Приятно изненадан бях, като видях колко мило Десислава се държи с феновете си в мрежата и какво внимание им отделя в отговори на въпроси. Знам, че Глория също се вслушва - просто й трябва време. Ако не виждахме смисъл, нямаше да се занимаваме. С бездействие и инат от всички страни концерт наистина няма как да има.

 

Стефимире, за пръв и последен път пиша в тази тема, но:

 

Първо: Никой не те е хванал за гушата да купуваш албуми, да ходиш по участия, да стоиш навън и т.н. , камо ли да изискваш нещо от Глория!

Второ: Никой не знае каква е причината да няма концерт и дали такъв изобщо ще има, въпреки обещанията и на двете страни - с акъл и високопарни мнения всеки може да "помага"...Явно нещо се случва там, както и тя загатна по-рано...

Трето: Не знам някъде по света някой фен да дава наклон на любимата си певица как да си върши работата - след като има 20 и повече години стаж, явно е наясно как! Не се бутайте, където не ви е работа - нямам спомени Глория да ви е искала мнение как да си развива кариерата!

Четвърто: Десислава за разлика от Глория никога не отговаря във фейсбук - това може да се провери. Мога да ти кажа и имената на двете й администраторки, които пишат от нейно име, дори в часовите пояси по времето, в което беше в Гласът на България...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефимире, за пръв и последен път пиша в тази тема, но:

 

Първо: Никой не те е хванал за гушата да купуваш албуми, да ходиш по участия, да стоиш навън и т.н. , камо ли да изискваш нещо от Глория!

Второ: Никой не знае каква е причината да няма концерт и дали такъв изобщо ще има, въпреки обещанията и на двете страни - с акъл и високопарни мнения всеки може да "помага"...Явно нещо се случва там, както и тя загатна по-рано...

Трето: Не знам някъде по света някой фен да дава наклон на любимата си певица как да си върши работата - след като има 20 и повече години стаж, явно е наясно как! Не се бутайте, където не ви е работа - нямам спомени Глория да ви е искала мнение как да си развива кариерата!

Четвърто: Десислава за разлика от Глория никога не отговаря във фейсбук - това може да се провери. Мога да ти кажа и имената на двете й администраторки, които пишат от нейно име, дори в часовите пояси по времето, в което беше в Гласът на България... :)

Ако беше наясно КАК, нямаше всеки втори клип да е слайдшоу с гълъби или сниман в Найт флайт. Аз си мисля, че и Глория, и Пайнера са селски тарикати - и затова никой от тях няма да се бръкне за концерт, докато другият не го направи. Писането на Глория във фейсбук се състои в това да се помазни на някого със сърчица и целувки или да се заяде с друг. Веднъж не влезе да попита нещо феновете си. Пак казвам - искала или не мнение, тя пее за хората, не само на себе си. Пример ли искаш да ти дам, как веднъж няма значение кой я е помолил да не пее за стотен път еди-коя си песен за сметка на други, и когато после той си тръгнал, тя в гримьорната казала: "Е ще я изпея пък", и нарочно я пее. Еми сори, ама някои неща не вървят, дори от Глория... Реплики от рода на "Ти ли ще ми кажеш" и "Вие може много неща да искате" сме ги слушали вече. Не знам защо винаги трябва да осмиваш. За теб аз не струвам като фен и човек и бъркам някъде, така ли, и нямам право на глас?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трето: Не знам някъде по света някой фен да дава наклон на любимата си певица как да си върши работата - след като има 20 и повече години стаж, явно е наясно как! Не се бутайте, където не ви е работа - нямам спомени Глория да ви е искала мнение как да си развива кариерата!

Зад и до тези "по света" стоят много хора. Хора, които се занимават с всеки един детайл от кариерата им... Глория няма такъв екип, а както всички виждаме не може да се справя с всичко сама и често прави грешни стъпки, затова има неща, които й куцат в кариерата. Не виждам нищо лошо да се вслушва в идеите на почитателите си!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефимире, за пръв и последен път пиша в тази тема, но:

 

Първо: Никой не те е хванал за гушата да купуваш албуми, да ходиш по участия, да стоиш навън и т.н. , камо ли да изискваш нещо от Глория!

Второ: Никой не знае каква е причината да няма концерт и дали такъв изобщо ще има, въпреки обещанията и на двете страни - с акъл и високопарни мнения всеки може да "помага"...Явно нещо се случва там, както и тя загатна по-рано...

Трето: Не знам някъде по света някой фен да дава наклон на любимата си певица как да си върши работата - след като има 20 и повече години стаж, явно е наясно как! Не се бутайте, където не ви е работа - нямам спомени Глория да ви е искала мнение как да си развива кариерата!

Четвърто: Десислава за разлика от Глория никога не отговаря във фейсбук - това може да се провери. Мога да ти кажа и имената на двете й администраторки, които пишат от нейно име, дори в часовите пояси по времето, в което беше в Гласът на България...:)

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

:roll1: :roll1: :roll1:

 

1. Едва ли Глория моли и да се скимти и изпада в делириум по участията й, да я чакат и занимават...светват, да пие Искра, да се катерят по билбордове, да лижат токчета, да се завиват със завивки с нейния лик и т.н. :mf_surrender:

2. Високопарното засвидетелстване на фенска обич също не е просила, нито пък й помага да направи хит :mf_surrender:

3. БАШцедка, като натрупаш 20 години кариера, тогава се сещай за какво имаш и нямаш спомен :mf_surrender:

4. Тя ли ти снесе :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бившият Провокатор - голям си тъпак. Огромни простотии пишеш, освести се, не е нужно да изглеждаш като глупак.

 

И не ме интересува дали си ми искал мнението. Аз си го давам, където реша, и трябва да си ми благодарен, защото се нуждаеш от него.

 

Да, никой не го е карал да купува албуми и да ходи по участия и точно защото го прави доброволно, Глория трябва да му е благодарна и да се интересува от мнението му, същото важи и за другите ѝ фенове. И не, не тя не знае как. Знае някои неща. Прави много грешки относно всичко освен визия и пеене. Идеи, новости, бизнес мислене, маркетинг мислене - къде е това при Глория? Всеки има нужда от помощ за нещо. Умните и стабилни хора си признават, защото разбират, че хората имат нужда един от друг. А такива като теб.. кво да кажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето - темата за Тотя навъртя две страница от лиготии, а тук по същество няма кой. Тоя народ изперка и знае само да се заяжда. Какви фенове има Глория, чудо... Единият ми вика, че София лайв клуб е простотия. Другите и те не знаят какви фенове са - по задължение, по призвание, по обожание, по навик, по увреждане. Никакво мнение, никаква мисъл не тече в тия глави. Глория така и не си разграничи от феновете кой кой е. За съжаление на показ остават тия, които си снимат на масата касетките и ходят по предавания, а Глория ги нарича с никнейм, и са по-известни като фенове, отколкото със себе си и нещо свое. Писна ми участията й да са подобие на партитата в Калигула, ID и Golden moon. А акъл за да даваш, трябва да си го заслужил - направил съм много повече от ходене по участия и купуване на албуми, и усет трябва - то не е като да си снимаш тортите в Раффи тераса бар или Афреддо. И защо ли никой не отрази линка, който дадох към концерта на Драгана, а пак се говори каква била мисията на Мистър Видин през 2009 в залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се говори за тоя концерт преди да е ясно дали изобщо ще се осъществи. Можем да разпъваме много локуми и теории на вероятностите, а накрая ще останат само голи думи.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се говори за тоя концерт преди да е ясно дали изобщо ще се осъществи. Можем да разпъваме много локуми и теории на вероятностите, а накрая ще останат само голи думи.

Ако Глория не реализира неин, Татяна ще използва идеите за свой :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Е, знаеш, че тук Драгана е една сръбска лелка с вехта дискография. :mf_surrender: Кой да гледа концертите й...

 

Май наистина е излишно да се разпъват локуми за нещо, което едва ли ще се осъществи тази година. А пък и тя каквато е... акъл от фенове и почитатели няма да вземе, така че малко излишно взе да ми се струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тея теми ? За чешене на езика или как ?

Не разбрахте ли че само темите за Камелия, Галена и Преслава предизвикват някакъв масов интерес тука ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Глория не реализира неин, Татяна ще използва идеите за свой :baaasmiley:

 

Всъщност се притеснявам, че вие може да краднете някоя идея от турнето на Татяна. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво ме интересуват разни простодушни душици, дето и пръст да им покажеш ще се радват и ще са съгласни - важното е, че Драгана изкърти, да погледнат за какво става дума. Жена без комплекси, жена с енергия, харизма и никаква дистанция с феновете. Идеен концерт с много разнообразие и градация вътре. Това е просто пример помежду другото.

 

За пореден път разбирам, че каквато музиката и държавата, такива и феновете. То един концерт може да се направи от един стол, един роял и едно сако с панталон или потник с дънки. И с няколко музиканти. Обаче всичко е изкуство - и пеенето, ракурсът на операторското майсторство, осветлението, мултимедията и сценичното представяне, и как ще "погъделичкаш" публиката, да им бръкнеш под лъжичката. Бил съм на коледен концерт на Веселин Маринов, когото цялата държава подиграва, че се потял, и някакви фб групи, че трябвало било да спре да пее, ама ако ви кажа каква енергия извади тоя човек и как си анонсираше песните, каква символика имаше, какви етюди. По същия начин и големите концерти на Лили в София, на които бях. Но публиката масово не ходи на различни концерти, няма я тази култура. На Глория проблемът не са парите, а нежеланието. Който много силно иска, намира начин да направи подарък на феновете си. Защото на мен ми омръзна да срещам трудност с подбора на хора, с които да ходим на нейни участия по дискотеки. Хората искат да я видят и я възприемат на концертната сцена. Ей от такива неща има нужда тя:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото на мен ми омръзна да срещам трудност с подбора на хора, с които да ходим на нейни участия по дискотеки.

Трудно е, малко са лижещите токчетата, цвилещите като кози и БАШфеновете :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах концерта на Драгана от предната страница. Много ми хареса!

Уникално интро! :)

Надявам се есента да има концерт. Заслужаваме го!

 

Имам непубликувани интрота за концерта , мога да услужа ако нещо трябва :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...