Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Е, глупости... Съвсем нормално е големите хитове да се пеят на всеки голям концерт. За какво са ти Отвори се земьо, Любов с изтекъл срок и Досаден ден.. Тея песни само ние ги знаем и дори и ние не ги харесваме особено. :mf_surrender:

 

Кои НИЕ?!

Естествено че трябва да ги пее...както и Дай ми, Като куче и котка и още куп други яки хитове от едно време....стига само с Присъда, Не сме безгрешни, Любовен дъжд, Ако те няма...бла бла.. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кои НИЕ?! Той, концерта, е за феновете на Глория нали?! За нас?!

Естествено че трябва да ги пее...както и Дай ми, Като куче и котка и още куп други яки хитове от едно време....стига само с Присъда, Не сме безгрешни, Любовен дъжд, Ако те няма...бла бла.. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои НИЕ?!

Естествено че трябва да ги пее...както и Дай ми, Като куче и котка и още куп други яки хитове от едно време....стига само с Присъда, Не сме безгрешни, Любовен дъжд, Ако те няма...бла бла.. :)

 

Ние, феновете, Миленски. Останалите хора знаят масово определени песни, тези песни са хитовете и те трябва да се пеят. Ако ги беше пяла през годините щеше да си има златни хитове като Камелия, които наистина да взривяват публиката.

Този концерт има шанса да бъде най-добрия на Глория дотук и по мое мнение най-добрия самостоятелен в чалгата. Нещата трябва да се изпипат много, трябва да се подберат наистина най-обичаните песни. А не хората пред телевизорите да се чудят какво аджеба пее сега тая Глория и какви са тия песни... Някой може да иска и "Праволинеен мъж" да пее. :mf_surrender:

Това са 2 часа, 2 часа и половина, в които трябва да се събере най-доброто, да няма празно, да няма приказки, а само пеене и хитове. Това е. Да се избегнат безумия като "Приличам ли на вятъра", "Еднопосочен път" и "Женското сърце". Ето това са до болка втръснали песни, защото са като цяло малоумни, а тя не спря да ги бута през годините. Хитове като "Не сме безгрешни", "Присъда" и "Любовен дъжд" няма как да омръзнат и трябва при всеки удобен случай да се изпълняват. Още повече, че "Присъда" никога не сме я чували на живо, а Дъжда - само при Слави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние, феновете, Миленски. Останалите хора знаят масово определени песни, тези песни са хитовете и те трябва да се пеят. Ако ги беше пяла през годините щеше да си има златни хитове като Камелия, които наистина да взривяват публиката.

Този концерт има шанса да бъде най-добрия на Глория дотук и по мое мнение най-добрия самостоятелен в чалгата. Нещата трябва да се изпипат много, трябва да се подберат наистина най-обичаните песни. А не хората пред телевизорите да се чудят какво аджеба пее сега тая Глория и какви са тия песни... Някой може да иска и "Праволинеен мъж" да пее. :mf_surrender:

Това са 2 часа, 2 часа и половина, в които трябва да се събере най-доброто, да няма празно, да няма приказки, а само пеене и хитове. Това е. Да се избегнат безумия като "Приличам ли на вятъра", "Еднопосочен път" и "Женското сърце". Ето това са до болка втръснали песни, защото са като цяло малоумни, а тя не спря да ги бута през годините. Хитове като "Не сме безгрешни", "Присъда" и "Любовен дъжд" няма как да омръзнат и трябва при всеки удобен случай да се изпълняват. Още повече, че "Присъда" никога не сме я чували на живо, а Дъжда - само при Слави.

 

Васе, ти ли си бе :1000 (29): Направо изключих че си смени ника... :)

Съгласен съм с теб, но на предния концерт имаше както млади, така и хора на възраст...Глория определено трябва да изпълни доста песни от годините до 2002..

Адски много хора й харесват старите песни...не знам как ще прави подбор...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние, феновете, Миленски. Останалите хора знаят масово определени песни, тези песни са хитовете и те трябва да се пеят. Ако ги беше пяла през годините щеше да си има златни хитове като Камелия, които наистина да взривяват публиката.

Този концерт има шанса да бъде най-добрия на Глория дотук и по мое мнение най-добрия самостоятелен в чалгата. Нещата трябва да се изпипат много, трябва да се подберат наистина най-обичаните песни. А не хората пред телевизорите да се чудят какво аджеба пее сега тая Глория и какви са тия песни... Някой може да иска и "Праволинеен мъж" да пее. :mf_surrender:

Това са 2 часа, 2 часа и половина, в които трябва да се събере най-доброто, да няма празно, да няма приказки, а само пеене и хитове. Това е. Да се избегнат безумия като "Приличам ли на вятъра", "Еднопосочен път" и "Женското сърце". Ето това са до болка втръснали песни, защото са като цяло малоумни, а тя не спря да ги бута през годините. Хитове като "Не сме безгрешни", "Присъда" и "Любовен дъжд" няма как да омръзнат и трябва при всеки удобен случай да се изпълняват. Още повече, че "Присъда" никога не сме я чували на живо, а Дъжда - само при Слави.

+111

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Васе, ти ли си бе :1000 (29): Направо изключих че си смени ника... :)

Съгласен съм с теб, но на предния концерт имаше както млади, така и хора на възраст...Глория определено трябва да изпълни доста песни от годините до 2002..

Адски много хора й харесват старите песни...не знам как ще прави подбор...

 

Ами тя има достатъчно стари, които да изпее. Мисля, че в тези около 40, които съм дал на страницата й, съм включил наистина най-известните и обичани. Като почти не съм си позволявал лични пристрастия. Мен примерно ме кефи супер много целия албум "За добро или зло", но от него реално има 3-4 големи хита, които трябва да се изпеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя има достатъчно стари, които да изпее. Мисля, че в тези около 40, които съм дал на страницата й, съм включил наистина най-известните и обичани. Като почти не съм си позволявал лични пристрастия. Мен примерно ме кефи супер много целия албум "За добро или зло", но от него реално има 3-4 големи хита, които трябва да се изпеят.

В коментара ти ми липсва само "Утре ще е по-добре". Съвсем я изключвате тая песен... :/

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В коментара ти ми липсва само "Утре ще е по-добре". Съвсем я изключвате тая песен... :/

 

Да, да я изпее вместо "Благодаря" или някой от дуетите със Симона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя има достатъчно стари, които да изпее. Мисля, че в тези около 40, които съм дал на страницата й, съм включил наистина най-известните и обичани. Като почти не съм си позволявал лични пристрастия. Мен примерно ме кефи супер много целия албум "За добро или зло", но от него реално има 3-4 големи хита, които трябва да се изпеят.

 

Концерта все пак е 20 години Глория...надявам се че няма да мине само с 7-8 песни от преди 2003 година..това исках да кажа по-горе..

Старите й песни се харесват от всички нейни фенове, а и почти всички бяха хитове навремето..

Песните които си написал в профила й, ако ги изпълни всичките ще е мега якия концерт, но ме съмнява след като ще пее и чисто нови...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта все пак е 20 години Глория...надявам се че няма да мине само с 7-8 песни от преди 2003 година..това исках да кажа по-горе..

Старите й песни се харесват от всички нейни фенове, а и почти всички бяха хитове навремето..

Песните които си написал в профила й, ако ги изпълни всичките ще е мега якия концерт, но ме съмнява след като ще пее и чисто нови...

 

Да ги пее в миксове, ако трябва. Много искам акустичен микс с някои от най-яките балади, но не знам дали би направила такова нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ги пее в миксове, ако трябва. Много искам акустичен микс с някои от най-яките балади, но не знам дали би направила такова нещо.

 

Абе сигурно този път ще се постарае както трябва да са нещата, дори и да не изпее всичко което искаме, мисля си че ще бъде на високо ниво всичко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях леко в шок като видях, че "Не остарявай, мамо" я нямаше, та тва и е най-яката песен на Глория сигурно.

И аз я предпочитам пред "За тебе, майко"!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щастието е магия

Децата

Оставете ме на мира

За добро или зло

За тебе, майко

Ангел с дяволска душа

Иде пролет

Свири виолина

Носталгия

Откраднат миг

100 % жена

Вика моята душа

Не мога без тебе

Златна клетка

Исусе

Сбогом, адиос

Илюзия

По навик

Ледена кралица

Феникс

На неверен да съм вярна

Крепост

Не заслужаваш

В нова дреха

Лабиринт

Очакване

Присъда

Не сме безгрешни

Влюбена в живота

Намери си майстора

Ако те няма

За първи път

Кръговрат

Сезони

Ненастина

До последната сълза

Пясъчни кули

Давай, за да получаваш

Имам нужда от теб/Ако счупят всяка нота

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щастието е магия

Децата

Оставете ме на мира

За добро или зло

За тебе, майко

Ангел с дяволска душа

Иде пролет

Свири виолина

Носталгия

Откраднат миг

100 % жена

Вика моята душа

Не мога без тебе

Златна клетка

Исусе

Сбогом, адиос

Илюзия

По навик

Ледена кралица

Феникс

На неверен да съм вярна

Крепост

Не заслужаваш

В нова дреха

Лабиринт

Очакване

Присъда

Не сме безгрешни

Влюбена в живота

Намери си майстора

Ако те няма

За първи път

Кръговрат

Сезони

Ненастина

До последната сълза

Пясъчни кули

Давай, за да получаваш

Имам нужда от теб/Ако счупят всяка нота

Във фейса й... или чакаш тя да се регне тук и да види коментарите? :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...