Jump to content


Саби х Теди Александрова - Забрави ме


Препоръчани коментари

Клише.
Александрова е зациклила, само дуети, само фийтове, една самостоятелна песен няма от 6-7 години сигурно. Последното ми любимо нейно парче беше "Влизам и гърмя", но си остана някъде в 2021 и тя.
За Саби може би е една от най-интересните му песни, като това не е комплимент, защото е второто най-поносимо нещо след дуета с Галена. Друго не ми е допадало. Иначе пее, повече ми допада от Меди, но няма правилната самостоятелна песен. Има нужда от това, не от дуети.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Теда не ѝ отиват такива basic песни, в които можеш да замениш изпълнителите с всеки друг и да няма разлика.
Особено след експериментални и интересни проекти като 365.

Но явно пак е правила услуга с надеждата че Меди ще я огрее, както направи дует с Доника по молба на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саби е доста странен случай. Буквално на някои кадри, особено в профил, все едно гледаш брат му. Но визуално има по-правилни черти на лицето, и... Вокално има по-ударен глас, но пък е по-натрапчив и леко дразнещ. Общо взето е по-добрата версия от двамата, но твърде правилна. Липсва му харизма някак. Или индивидуалност.

Конкретно в тая песен.... Александрова е излишна, като беквокалистка. 

Иначе това е звученето, което пасва на Саби, но в протяжните песни текстът е най-основното. За съжаление, Александрова е предложила поредно клише.

След няколко години вече свикнах с псевдонима, а помня, че ми звучеше като Сандокан мале с двата ножа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...