Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз споделянията не знам къде се гледат.

 

Иначе според мен, канала на Пайнер е добре развит и има много абонати, та от там сигурно излиза на повече хора, но това не значи че са фенове на Мария както на Тита, примерно.

 

А другата версия която е най-вероятна е, че просто купуват гледания. Коментарите най-ясно показват интереса към нещо.

Ето виж това има 19млн. и е идеален пример, че тея манипулации са факт.

Обаче и коментари се купуват.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма проблем Андра да си плати, за да и се въртят песните по ТВ Планета. Таня Боева и Рени правеха същото. За всички напуснали вратите на фирмата са отворени по всяко време, ако има възможност да са финансово полезни на семейство Димитрови. Даже за Деса бяха отворени вратите цели 12 години, но тя парадираше с наранено его и не са възползва от възможностите. Естествено, типично за нея го направи чак когато пропадна, но никога няма да си признае, че пропусна цяло десетилетие в което чалгата стигна своя апогей. Затова винаги съм отбелязвал, че от връщането и нямаше смисъл. Само първата година и хвърлиха прах в очите с дуета с Галена и онзи рожден ден през декември 2014, когато я представиха наред с Ивана, Глория, Анелия, Преслава и Галена. След това нищо, ама съвсем.

 

С Константин също ще се разделят нормално, а и на него му е перфектно да гравитира около всички телевизии и фирми. Там е в свои води. Само с Камелия нещата са крайни. Все пак е най-голямата възможна звезда, която публично се е аргументирала защо Пайнер е добро място за развитие само на млади перспективни имена до 5-та година. А това Митака не може да го преживее лесно, дори на 65...

Link to comment
Сподели в други сайтове

хах умрял някой за Камелия.

Като е 3 години в Гласът -ква файда??

Звезда направи ли някой от нейния отбор....хит поне втори направи след Пайнер.

Нали и гледам видеата-върти луда по тебе...и това е.

Забравена е тя отдавна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хах умрял някой за Камелия.

Като е 3 години в Гласът -ква файда??

Звезда направи ли някой от нейния отбор....хит поне втори направи след Пайнер.

Нали и гледам видеата-върти луда по тебе...и това е.

Забравена е тя отдавна.

 

13 участия за 20 дни. Само здрави клубове и концерти на площади. Другата седмица в прайм-тайма на БТВ. Дишайте спокойно, Кама вече е легенда! :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма проблем Андра да си плати, за да и се въртят песните по ТВ Планета. Таня Боева и Рени правеха същото. За всички напуснали вратите на фирмата са отворени по всяко време, ако има възможност да са финансово полезни на семейство Димитрови. Даже за Деса бяха отворени вратите цели 12 години, но тя парадираше с наранено его и не са възползва от възможностите. Естествено, типично за нея го направи чак когато пропадна, но никога няма да си признае, че пропусна цяло десетилетие в което чалгата стигна своя апогей. Затова винаги съм отбелязвал, че от връщането и нямаше смисъл. Само първата година и хвърлиха прах в очите с дуета с Галена и онзи рожден ден през декември 2014, когато я представиха наред с Ивана, Глория, Анелия, Преслава и Галена. След това нищо, ама съвсем.

 

С Константин също ще се разделят нормално, а и на него му е перфектно да гравитира около всички телевизии и фирми. Там е в свои води. Само с Камелия нещата са крайни. Все пак е най-голямата възможна звезда, която публично се е аргументирала защо Пайнер е добро място за развитие само на млади перспективни имена до 5-та година. А това Митака не може да го преживее лесно, дори на 65...

 

Коцето не е в Пайнер вече. От него го знам и участията му вечв ги няма в сайта на Пайнер, нито пък е в каталога им.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

SG, знаеш ли защо Spotify не актуализира бг класацията ? За последните 24 часа песента на Преса е направила над 5к. Може да се е изкачила на второ или първо място. :3fdb8960598fa63e:

 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли фенове на този невероятен трак? Още настръхвам като чуя линията: "Само да те питам..."

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мисля, че тази песен, спокойно може да се нареди до най-големите хитове на Преслава. Ако си я огледа и я налага, както прави с Моето слабо място.

 

Ще си я отгледа. Нали трябва да я правим певица на десетилетието.. :Vishenka_05:

 

М/д смятате ли, че Преслава и Галена успяха да си отгледат вечни песни от това десетилетие?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

М/д смятате ли, че Преслава и Галена успяха да си отгледат вечни песни от това десетилетие?

 

Разбира се, мило.

 

Moro mou

Пак ли

Кой

Спри ме

 

Преслава:

 

Не се изтриваш

МСМ

Да гори в любов

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, мило.

 

Moro mou

Пак ли

Кой

Спри ме

 

Преслава:

 

Не се изтриваш

МСМ

Да гори в любов

За "Да гори в любов" е рано да се каже.

Още година не е минала от премиерата и.

Добавям "Ако утре ме губиш", доста разпознаваема балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За "Да гори в любов" е рано да се каже.

Още година не е минала от премиерата и.

Добавям "Ако утре ме губиш", доста разпознаваема балада.

 

Не е рано, усещам кога една песен ще остане във времето, това е нещо като дарба и никога не греша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е рано, усещам кога една песен ще остане във времето, това е нещо като дарба и никога не греша.

А какво смяташ за "Ако утре ме губиш" и "Хавана Тропикана"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво смяташ за "Ако утре ме губиш" и "Хавана Тропикана"?

 

Ако утре ме губиш е последната песен на Преслава, от която можеш да настръхнеш и да получиш истинско въздействие. Силна и стойностна песен.

Хавана - Тропикана е съвършен проект на Галена. Много от нещата, които се подготвят, се наричат "проект", но цялата тази концепция и идея, наистина мога да го нарека по този начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...