Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Нима на всички хитове си търсил досега клипче , знаем защо не можеш да мирясаш. Излез от Рамания и върви по дискотеките и ще видиш кой е най-големият хит в момента и по колко пъти се пуска!

 

Търся клипче само на песните, които правят по 350к 5 дни. Ще ви направя клипче още този петък може би, но дано да не плачете после.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам. :) Изненадваш ли се?

 

Не, разбира се, че няма как да се изненадам. Но това е нагла лъжа. За тъпи ли ни има?

 

"Не се изтриваш" и "Да гори в любов" по колко гледания правеха на 5-тия ден, някой сеща ли се?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре спрете да му отговаряте. Фактите са на лице, а той продължава да си пее неговата песен. Няма смисъл.

 

Опа, шефчето се намеси. Сега да видим последователите ти ще те послушат ли. Да, фактите са налице (налице е една дума, между другото). И те са: Преслава не просто купува гледания, но и се хвали с фалшиви новини за гледанията си. Вманиачена до лудост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За същия!

Значи все пак съществува такъв и се допускат външни лица?

Мале тая как ме е излъгала....

Тя често лъже, говори несвързано, а и не зарежда стока в магазина.

 

 

На мен тая ми каза, че всичко от склада го е изложила в магазина.Като я попитах за определени албуми на Глория и Емилия започна да ми предлага Фики, Милко и Теди Александрова.А визията и изобщо няма да я коментирам, само ще вметна, че мустака и беше по-гъст от моята 25 годишна брада. :mf_surrender: От къде ги намират тези неадекватници не ми е ясно.Предната пък приличаше на тъкмо излязла от Плаза и бам на работа - нагримирана, напудрена, същински Ру Пол.
Мустакът е чуден, Милко К. да яде пасти!

Не е изложила всичко от склада, там има пълната дискография на Калудова, докато в магазина...

 

 

И аз като отидох да си взема Ивановите албуми от "Иван Асен", продавачката се тросваше нещо. Няма значение получават ли процент или не - взимат заплата, така че са длъжни да са любезни. И без това почти никаква работа нямат през последните години, хората не купуват.
Любезността е адски важна в сферата на обслужването! Взе ли си Ванчините дискове?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, разбира се, че няма как да се изненадам. Но това е нагла лъжа. За тъпи ли ни има?

 

"Не се изтриваш" и "Да гори в любов" по колко гледания правеха на 5-тия ден, някой сеща ли се?

 

Под 200к, досега не мисля, че е имало песен с повече на 5тия ден. Сегашната е с 300-350. :whistling:

 

Сега проверих - "Феноменален" на 13.11. е със 194к, "Сърце" на 25.01. - 173к. За Преславините песни няма толкова старо инфо в Popnable, но със сигурност са сходни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любезността е адски важна в сферата на обслужването! Взе ли си Ванчините дискове?

Разбира се, най-накрая си набавих бижуто "Обяснения не давам". :Vishenka_05: По-добре късно, отколкото никога - дано и други са си взели друг неин албум заедно с новия, та да влезе с повече заглавия в класацията за продажби. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя споделя всички статии за нея от този блог, без значение какви са.

 

Аз мисля ,че вече трябва да спрем да им се обясняваме ,защото както гледаме всички песента гърми от всякъде , а те горките полудяват от това!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя споделя всички статии за нея от този блог, без значение какви са.

Кой споделя лъжливите, наред с отговарящите на действителността статии за себе си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Danger., нали имаш канал в ЮТуб и си правил доста гледания?

Според теб цифрите реални ли са и какъв таван би определил за денонощие?

Отдавна не съм качвал видео, този канал малко съм го зарязал. Иначе като качих "Шушана" на Преслава имах около 120 хиляди за ден. Гледанията на новата на Преслава си съвпадат с лайковете и споделянията, песента си гърми наистина в дискотеките, но е странно и петият ден да направи толкова много гледаемост (понеделник попринцип е най-слаб ден откъм гледаемост на песните и тогава всички падат рязко)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, най-накрая си набавих бижуто "Обяснения не давам". :Vishenka_05: По-добре късно, отколкото никога - дано и други са си взели друг неин албум заедно с новия, та да влезе с повече заглавия в класацията за продажби. :D
Любима песен в този разкошен албум - "Обяснения не давам"?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой споделя лъжливите, наред с отговарящите на действителността статии за себе си?

 

Умопомрачен от собствената си особа човек, който всячески се опитва да се изкара НАЙ, знаейки, че отдавна не е. Или просто Петя от Добрич.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

SG, знаеш ли защо Spotify не актуализира бг класацията ? За последните 24 часа песента на Преса е направила над 5к. Може да се е изкачила на второ или първо място. :3fdb8960598fa63e:

Не знам със сигурност защо, но понякога си има забавяния на ъпдейтите, като в доста платформи. И да не се е качила по-нагоре според мен си остава в Топ 3, което наистина е изумително за чалга песен.

 

Иначе си мисля, че тук отново малко прибързано са изкарвани луди, озлобени и завиждащи хората, които поставят под съмнение гледанията на Преслава в YouTube. Това е една наистина огромна цифра за България и чалгата, и е абсолютно нормално човек да се запита дали отговаря на реалността. А дали е реална или не- надали ще разберем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Под 200к, досега не мисля, че е имало песен с повече на 5тия ден. Сегашната е с 300-350. :whistling:

 

Сега проверих - "Феноменален" на 13.11. е със 194к, "Сърце" на 25.01. - 173к. За Преславините песни няма толкова старо инфо в Popnable, но със сигурност са сходни.

 

Аз мисля, че дори Азис не правеше по толкова гледания, където "Хабиби" и "Мотел" гърмяха от всеки ъгъл, а нета беше залят с фен клипчета. И въпреки, че Азис е слушан в няколко държави. Не знам как беше с Криско и Слави и с Тото, но те са от друг стил и не е от такова значение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че дори Азис не правеше по толкова гледания, където "Хабиби" и "Мотел" гърмяха от всеки ъгъл, а нета беше залят с фен клипчета. И въпреки, че Азис е слушан в няколко държави. Не знам как беше с Криско и Слави и с Тото, но те са от друг стил и не е от такова значение.

 

За Азис не помня, но то там беше някаква тотална лудост по тия песни, особено "Хабиби" - нямаше човек да не я е чул още в първите дни. Криско и Слави сигурно са правили, но това са двете най-големи имена в музиката в България в последно време, несравними с никой в чалгата за съжаление. Тото май тръгна слабичко.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любима песен в този разкошен албум - "Обяснения не давам"?

Например тези, подредени произволно:

 

По всяко време

Цял живот

Магьосница

Наздраве

Остави ме

Падни на колене

Закъснях

 

Общо взето няма празно, има и мелодичен поп-фолк за слушане, и "чекийки" за забавление :Vishenka_05: Жалко, че така и не бе излъчен концерт от турнето, глупав ход.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно, вие сте побъркани. Хората работят, те гледания и лайкове броят, божеее за някаква тъпа песен дето само заблудените фенове на Преслава си я слушат.

Кога ще пораснат, не знам. За всяка една песен казват, че е хит и си вярват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм качвал видео, този канал малко съм го зарязал. Иначе като качих "Шушана" на Преслава имах около 120 хиляди за ден. Гледанията на новата на Преслава си съвпадат с лайковете и споделянията, песента си гърми наистина в дискотеките, но е странно и петият ден да направи толкова много гледаемост (понеделник попринцип е най-слаб ден откъм гледаемост на песните и тогава всички падат рязко)

 

Щом ти потвърждаваш, че гледанията са реални, няма какво повече да се говори. Имайки предвид, че си се занимавал с това и си по - навътре в нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...