Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Спокойно, ако някой ден имам нужда от ботокс, мога да си го позволя, не е проблем да си сложа. Но ти трудно ще успееш само с фейк снимки на жени по бедра. :3fdb8960598fa63e:

С това киснене във форума по цял надали можеш.По-скоро ще чакаш Джулияна Гани да си пусне ботокса на промоция,че да намажеш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога няма да стъпя на участие на тая!!!
Днес си особено анти-Преслава настроена! Да не би да е защото и тя се е облажила от уменията на Коцето в кревата, а ти - все още не? :3fdb8960598fa63e:

Я по-ведро, Танюшка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми е далече, иначе тъкмо обувах джапанките и бегом. Като видя чалга диск на промоция и взимам на кило. В ТМ на Цариградско си взех на Десислава “Послушай сърцето си” за 0.99 лева.

Какво е ТМ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Техномаркет"?

Знаеш ли някой музикален магазин в СФ, дето имат по-стари дискове.

 

Преди седмица отново ходих в Пайнера, за последен път.

Всичко в прах и тая там я питам за албум от 2003, тя ми вика имаме нов албум на Мадона. :bx:

Тръгвам да разглеждам дискове, тя плътно зад мен. Ако съм искал имали стари касетки. :mf_surrender:

 

Тръгнах си набързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно?

На 99.9% от хората изобщо не им пука колко гледания, лайка и т.н. има дадена песен.

Ако им харесва я слушат и толкова.

Дори да е манипулация, получава се доста успешно.

 

Скоро пътувах във влака, и едни момичета коментираха Преслава.

Едната вика: "Не, тя е много миличка, много чувствителна, още помня как напусна БигБрадър, щото не искаше да номинира."

Често, стана ми много смешно. И това го чувам за втори път!

 

Та широката аудитория изобщо не се интересува от тия неща. Тука и 10 човека да пишат, че купува гледания, че песента е крадена, визията - копирана... Кво от тва. Глобално и се получава. Песента и се слуша, участията и си вървят и така. :1000 (29):

 

Има и такива които се интересуват. В днешно време хората масово слушат музика от youtube и е нормално да забелазват, че една песен има много гледания. Хубаво, може да не е масово, но се забелязва. Пък и не виждам защо Преслава би купила гледания ако смята, че не са фактор и хората не се интересуват. Та тя е жадна за хорското мнение и да и да е винаги номер едно.Тези гледания, лайкове и коментари са нейният начин в момента, при положение, че вече няма награди и не може да се радва на пореднатото желязо в колекцията си. Преди няколко години наистина не бяха фактор, но вече определено имат значение. Вече и в нета се пише коя колко гледания имала, говори се за рекорди, смятат се за успехи. Самите изпълнители си парадират с гледанията, Преслава особено. В последно време изглежда се е обсебила от тия гледания.

 

Мои колежки от университета коментираха "рекордните" гледания на Преслава. Чувала съм и други странични хора да коментират гледания.

 

Песента нека се слуша, но защо тя ще играе нечестно? Да видим без игрички колко гледания би направила. Видяхме го с "Да гори в любов". За там съм съгласна, но тук... Защо "Да гори" не направи толкова гледания, след като е безпорен хит. Ами "Обратно в играта"? Много въпросителни на които тук или мълчат, или отговарят, че сме злобеели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и такива които се интересуват. В днешно време хората масово слушат музика от youtube и е нормално да забелазват, че една песен има много гледания. Хубаво, може да не е масово, но се забелязва. Пък и не виждам защо Преслава би купила гледания ако смята, че не са фактор и хората не се интересуват. Та тя е жадна за хорското мнение и да и да е винаги номер едно.Тези гледания, лайкове и коментари са нейният начин в момента, при положение, че вече няма награди и не може да се радва на пореднатото желязо в колекцията си. Преди няколко години наистина не бяха фактор, но вече определено имат значение. Вече и в нета се пише коя колко гледания имала, говори се за рекорди, смятат се за успехи. Самите изпълнители си парадират с гледанията, Преслава особено. В последно време изглежда се е обсебила от тия гледания.

 

Мои колежки от университета коментираха "рекордните" гледания на Преслава. Чувала съм и други странични хора да коментират гледания.

 

Песента нека се слуша, но защо тя ще играе нечестно? Да видим без игрички колко гледания би направила. Видяхме го с "Да гори в любов". За там съм съгласна, но тук... Защо "Да гори" не направи толкова гледания, след като е безпорен хит. Ами "Обратно в играта"? Много въпросителни на които тук или мълчат, или отговарят, че сме злобеели.

Това е само хипотеза.

Имах предвид, че и в двата случая тя печели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сегашната песен идва след голям хит, така че очакванията са по-големи. Освен това гледанията в тубата се увеличават с времето, или поне сега гледаемостта е по-голяма от преди година-две и т.н. Песента също е силна. С малко повече са гледанията в първия ѝ ден от Не се изтриваш. Не виждам какво толкова невероятно има. От злоба и завист не си намират място феновете на смядовската сатанистка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е само хипотеза.

Имах предвид, че и в двата случая тя печели.

 

Разбрах, че това имаш предвид. Та нали това е и нейната цел - да печели. Получава й се, но по нечестен начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли някой музикален магазин в СФ, дето имат по-стари дискове.

 

Преди седмица отново ходих в Пайнера, за последен път.

Всичко в прах и тая там я питам за албум от 2003, тя ми вика имаме нов албум на Мадона. :bx:

Тръгвам да разглеждам дискове, тя плътно зад мен. Ако съм искал имали стари касетки. :mf_surrender:

 

Тръгнах си набързо.

Продавачката в Пайнер е повече от неадекватна, така е, същинско животно.

Ако успееш да се добереш до склада долу, е малко по-различно, а и има доста стари неща по рафтовете, които тази не си прави труда да зарежда в самия магазин.

Иначе за музикален магазин... Какво да ти кажа. Какви по-точно дискове ти трябват? Има едно магазинче, което не е лошо, в близост до НДК, преди сладкарница Неделя, но там има малко неща. В Сиела на третия етаж на Мол София има доста музика. За друго не се сещам в момента, но ако ми кажеш какви дискове си търсиш, може и да помогна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сегашната песен идва след голям хит, така че очакванията са по-големи. Освен това гледанията в тубата се увеличават с времето, или поне сега гледаемостта е по-голяма от преди година-две и т.н. Песента също е силна. С малко повече са гледанията в първия ѝ ден от Не се изтриваш. Не виждам какво толкова невероятно има. От злоба и завист не си намират място феновете на смядовската сатанистка.

Абсолютно. Не спират с този ютюб,а не виждат,че Преса разбива с рекорди и по други платформи. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продавачката в Пайнер е повече от неадекватна, така е, същинско животно.

Ако успееш да се добереш до склада долу, е малко по-различно, а и има доста стари неща по рафтовете, които тази не си прави труда да зарежда в самия магазин.

Иначе за музикален магазин... Какво да ти кажа. Какви по-точно дискове ти трябват? Има едно магазинче, което не е лошо, в близост до НДК, преди сладкарница Неделя, но там има малко неща. В Сиела на третия етаж на Мол София има доста музика. За друго не се сещам в момента, но ако ми кажеш какви дискове си търсиш, може и да помогна.

Поп-фолк като цяло.

Старите албуми на Глория например. Някои сборни.

 

Коментирай, че посегнах към албума на Ванча "20 години любов и пак любов", но беше най-отгоре не можах да го взема. Тая се качи, хвана го за звездата и се скъса. :mf_surrender:

 

ПС: Питах за склад, щото ти ми беше казала за него.

Каза, че нямало такова нещо и дисковете идвали с доставчик.

Ше кажеш, че е някой трезор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв топ е това?? Ти не разбра ли,че е с купени гледания?? :gun_bandana:

И песента е крадена. Заплашила е Ганев и не му е платила. След това толбухинската вещица се е промъкнала през нощта у Сийкини и Росенчо Димитров и е тършувала из тетрадките им за текста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И песента е крадена. Заплашила е Ганев и не му е платила. След това толбухинската вещица се е промъкнала през нощта у Сийкини и Росенчо Димитров и е тършувала из тетрадките им за текста.

Не мога да разбера защо толкова се впрягате за творческия процес? Мен изобщо не ме бъркат нито Преслава, нито Ганев, бърка ме творчеството им и се радвам и на двамата. Преслава какво е правила не ми влиза в работата, но факт, че песента се е получила уникално, което на някои потребители от форума явно не им изнася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...