Jump to content



Препоръчани коментари

Училищата из цялата страна гърмят с новият хит на Прес :helpsmilie:

Потвърждавам - в 12-то и 38-мо училище е лудница! Направо предлагам да започнат да бият звънците за междучасие с "Мъжете кърти, жените мъртви". :happyppl:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Потвърждавам - в 12-то и 38-мо училище е лудница! Направо предлагам да започнат да бият звънците за междучасие с "Мъжете кърти, жените мъртви". :happyppl:

И аз - щото иначе може да забравят в междучасието да се наредят пред близката "Лафка" да си земат Корцет.

 

Фаст, къде си Фаст, сега де ти е възмущението че цигари се рекламират на малки деца?

 

Ако и пукаше за стотиците дечица на 11-12 години които я следват щеше да откаже. Става въпрос са силно токсичен продукт, предизвикащ зависимост и трайни щети на човешкото тяло, а не за бисквити "Тук" примерно. Не я оправдавайте.

 

Ели понеже сега ги рекламира Пресито, вече Корцетчетата са безвредни колкото бисквити Тук, а не силно токсичен продукт, предизвикващ зависимост и трайни щети в човешкото тяло?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потвърждавам - в 12-то и 38-мо училище е лудница! Направо предлагам да започнат да бият звънците за междучасие с "Мъжете кърти, жените мъртви". :happyppl:

 

Междудругото, що не кажеш че и двете са от 1ви клас, а 38мо - до 7ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз като отидох да си взема Ивановите албуми от "Иван Асен", продавачката се тросваше нещо. Няма значение получават ли процент или не - взимат заплата, така че са длъжни да са любезни. И без това почти никаква работа нямат през последните години, хората не купуват.

Оплачете се, да ги уволняват!

 

Ама като не е взела патент, явно сега някви самозванки ще се възползват от популярността на Яж си чипса ...

Сто про ще направят кавър на Чипса. Се пак Галфон не се посвени да кавърдиса за сетен път Радка Пиратка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото, що не кажеш че и двете са от 1ви клас, а 38мо - до 7ми.

Мацките от 6 Б клас в час по Човек и природа, при изучаване на половата система, стават особено агресивни и нападат съученички с репликата "Мъжете кърти, жените мъртви". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оплачете се, да ги уволняват!

Сто про ще направят кавър на Чипса. Се пак Галфон не се посвени да кавърдиса за сетен път Радка Пиратка.

 

То тва всъщност може и да не е толкова зле - няма да минат оргиналния Чипс, ма поне ша става за слушане?

 

Мацките от 6 Б клас в час по Човек и природа, при изучаване на половата система, стават особено агресивни и нападат съученички с репликата "Мъжете кърти, жените мъртви". :Vishenka_05:

 

Мхм, а даскалицата ги черпи огънче да припалят Корцетчетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм, а даскалицата ги черпи огънче да припалят Корцетчетата.

Децата дали се кефят наистина на Преса? Не е ли бая дърта за тийнлюбимка?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Децата дали се кефят наистина на Преса? Не е ли бая дърта за тийнлюбимка?

 

Абе дърта, ма кой знае - Кели ли халюцинира, тийновете нещо са изтрещели, лично според мен една песен не се ли чува от колите из южните софийски квартали, хит не е - без значение в колко софийски училища са се вдигнали продажбите на Корцет!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе дърта, ма кой знае - Кели ли халюцинира, тийновете нещо са изтрещели, лично според мен една песен не се ли чува от колите из южните софийски квартали, хит не е - без значение в колко софийски училища са се вдигнали продажбите на Корцет!

За жалост, след хита на Татяна, нивото на вкуса в региона падна и съм принуден да търпя на Мара кавърчето. Поне няма Корцетче.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост, след хита на Татяна, нивото на вкуса в региона падна и съм принуден да търпя на Мара кавърчето. Поне няма Корцетче.

 

Тва заради зимата според мен. Ся ще се оправи времето съвсем скоро, повече хора ще свалят джамовете, и ще звучи хита на 2019/20!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва заради зимата според мен. Ся ще се оправи времето съвсем скоро, повече хора ще свалят джамовете, и ще звучи хита на 2019/20!

 

Него го чух миналия уикенд в Южния парк. Вчера не, уви.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-важно и е да има много гледания и да "чупи рекорди". Винаги е била алчна. Самата тя обаче не е достатъчно умна за да направи нещата като хората. Прави всичко много очевидно с гледанията, но не очаквам някой тук да го признае.

Галена като купуваше 2014-2016 милиони гледания не беше алчна, но Преслава когато за пореден път чупи рекорди с реални гледания е алчна...

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Децата дали се кефят наистина на Преса? Не е ли бая дърта за тийнлюбимка?

Изглежда като на 20

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена като купуваше 2014-2016 милиони гледания не беше алчна, но Преслава когато за пореден път чупи рекорди с реални гледания е алчна...

И двете купуват. Няма какво да ги оправдаваме. Единствено Клеа не пазарува. А Луна плаща, за да й се трият такива. Това са двете изключения.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

После разправяйте, че Преси купувала гледания. Песен със 1,5млн. със еднакви лайкове на 8млн. :1000 (29):

8 170 529 показвания

40К лайка

2 350 коментара

 

1 560 211 показвания

39К лайка

1 598 коментара

 

 

И още едно сравнение. :whistling:

22 063 995 показвания

44К лайка

1 310 коментара

 

20 598 580 показвания

103К лайка

12 588 коментара

 

Нямаше никакви конспирации за всичките рекордни гледания на Галка, но когато Преслава го прави - фалшиво било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обратно в играта - 11 милиона с 41К лайка. :)

 

И не сравнявай лайкове на чалга песни от 2014 с лайкове на поп песни от 2017. Естествено, че попа мачкат с лайкове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обратно в играта - 11 милиона с 41К лайка. :)

 

И не сравнявай лайкове на чалга песни от 2014 с лайкове на поп песни от 2017. Естествено, че попа мачкат с лайкове.

Купени!

 

Сега видях второто..Е, как поп, рап, гръцки, сръбски, албански и т.н на 10млн. имат примерно 80К, а в чалгата при същите гледания са двойно по-малко винаги? Как си обясняваш ти този феномен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Купени!

 

Сега видях второто..Е, как поп, рап, гръцки, сръбски, албански и т.н на 10млн. имат примерно 80К, а в чалгата при същите гледания са двойно по-малко винаги? Как си обясняваш ти този феномен?

Преди 2017 от фолка нямаха почти никакви лайкове на песните си. И коментари. След 2017 започнаха да мачкат и с всяка година лайковете на песните им се увеличават. Иначе споделянията на чалга песните са повече от тези на поп песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 2017 от фолка нямаха почти никакви лайкове на песните си. И коментари. След 2017 започнаха да мачкат и с всяка година лайковете на песните им се увеличават. Иначе споделянията на чалга песните са повече от тези на поп песните.

Аз споделянията не знам къде се гледат.

 

Иначе според мен, канала на Пайнер е добре развит и има много абонати, та от там сигурно излиза на повече хора, но това не значи че са фенове на Мария както на Тита, примерно.

 

А другата версия която е най-вероятна е, че просто купуват гледания. Коментарите най-ясно показват интереса към нещо.

Ето виж това има 19млн. и е идеален пример, че тея манипулации са факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...