Jump to content



Препоръчани коментари

За 4 дни "Изтрезняваш ли" мина харесванията на "Сърце", трупани в продължение на 1 месец.

 

ДУМИ НЯМАМ! УНИКАЛНИЦА! НОМЕР 1
:Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Разбира се, мило.

 

Moro mou

Пак ли

Кой

Спри ме

 

Преслава:

 

Не се изтриваш

МСМ

Да гори в любов

 

Аз мисля, че на Галена са "Кой", "В твоите очи", "Пак ли" и "Моро му". Другото мина и замина.

А на Преслава - "МСМ", "Не се изтриваш", "Да гори в любов", "Като за финал" и "Пия за тебе".

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

За 4 дни "Изтрезняваш ли" мина харесванията на "Сърце", трупани в продължение на 1 месец.

 

ДУМИ НЯМАМ! УНИКАЛНИЦА! НОМЕР 1
:Vishenka_05:

 

Утре ще стигне и половината гледания. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах колко сте надъхани сами пресовите. Лошото е, че сами не си вярвате. В анкетата само няколко теми надолу ясно се вижда, че тая песен дори в пика си се харесва в пъти по-малко от "Да гори в любов", а прави 2 пъти повече гледания от нея. Смяяяяях. Клипчета с избухващи хора на вселенския хит кога? 5-ти ден чакаме. Няма да се уморя да питам.

 

ПРЕСЛАВА КУПУВА ГЛЕДАНИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах колко сте надъхани сами пресовите. Лошото е, че сами не си вярвате. В анкетата само няколко теми надолу ясно се вижда, че тая песен дори в пика си се харесва в пъти по-малко от "Да гори в любов", а прави 2 пъти повече гледания от нея. Смяяяяях. Клипчета с избухващи хора на вселенския хит кога? 5-ти ден чакаме. Няма да се уморя да питам.

 

ПРЕСЛАВА КУПУВА ГЛЕДАНИЯ

И ние чакаме да си укротиш злобата ама на..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ние чакаме да си укротиш злобата ама на..

 

Не е злоба, драги, а справедливост. Ще има да почакаш да спра да ви повтарям очевадните истини. Всъщност тепърва започвам. Има и такива, които не се кефят на това една добричка никаквица да ги прави на шматки. Не всички сме мазохисти като вашата трупичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е злоба, драги, а справедливост. Ще има да почакаш да спра да ви повтарям очевадните истини. Всъщност тепърва започвам. Има и такива, които не се кефят на това една добричка никаквица да ги прави на шматки. Не всички сме мазохисти като вашата трупичка.

И какво постигаш с това?

Остава си просто хипотеза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намерил кой да говори за злоба... Дето снощи от слабост и липса на аргументи с които да защити Преса, тръгнал да ме коментира. :1000 (29): Така ви искам, само така.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е злоба, драги, а справедливост. Ще има да почакаш да спра да ви повтарям очевадните истини. Всъщност тепърва започвам. Има и такива, които не се кефят на това една добричка никаквица да ги прави на шматки. Не всички сме мазохисти като вашата трупичка.

По твоята логика, от тази анкета ние можем да заключим, че Галена от 2 години (след "Моро му") е кръгла нула. :Vishenka_05:

 

п.с. Анкетата е кофти зададена. Аз също гласувах за "Да гори в любов", но това не означава че не съм въодушевен от новия трак.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По твоята логика, от тази анкета ние можем да заключим, че Галена от 2 години (след "Моро му") е кръгла нула. :Vishenka_05:

 

п.с. Анкетата е кофти зададена. Аз също гласувах за "Да гори в любов", но това не означава че не съм въодушевен от новия трак.

 

Както и да е зададена анкетата, фактите са си факти - по-въодушевен си от "Да гори" отколкото от новата и затова гласуваш за първата. Както и повечето потребители. И въпреки това на петия си ден "Мъжете кърти" прави гледания колкото "Да гори" в деня след премиерата. Има ли логика според теб? Ама честно :)

 

Що се отнася до Галена - "Моро му" е недостижима като качество спрямо другите 2 песни, предложени за гласуване. И като хитовост също. И не на последно място - като позиция от гледна точка на времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Преслава лъже феновете си, че имала над 700К за 24 часа?

 

 

хахаххахахах...къде го е изцепила това. И после тук някои наивници твърдят, че тя - светата вода ненапита - не се интересувала от гледания. Целта й е толкова очевидна и отблъскваща - да се изкара най-Най-НАЙ с цената на всичко. Затова си е напазарила гледания, затова сега се е изхвърлила и с още 200к отгоре над покупката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е злоба, драги, а справедливост. Ще има да почакаш да спра да ви повтарям очевадните истини. Всъщност тепърва започвам. Има и такива, които не се кефят на това една добричка никаквица да ги прави на шматки. Не всички сме мазохисти като вашата трупичка.

Баш си е злоба,драги.Не виждам да коментираш факта,че Преса мачка с рекорди и по други платформи или пък защо Галче преди няколко години мачкаше с по 10-15 милиона дори на сезонните си хитчета,а сега на най-големите си хитове едвам връзва 10-11. :3fdb8960598fa63e:

 

Намерил кой да говори за злоба... Дето снощи от слабост и липса на аргументи с които да защити Преса, тръгнал да ме коментира. :1000 (29): Така ви искам, само така.. :3fdb8960598fa63e:

Знам,че не се случва често да те коментират и затова ти е странно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Преслава лъже феновете си, че имала над 700К за 24 часа?

 

Защото е вманиачена на тема гледания. Само следи в инстаграма ѝ, как всеки следващ милион ще бъде натрапван в очите на хората. Това ѝ е практика от "Не се изтриваш" - преди нямаше подобна. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуф- Паф Пуф- Паф :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

 

Кака Кели беше грабнала микрофона и не искаше за миг да спре! :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Машинистите, парашутистите

Пееха на глас - "Ний сме тук при вас".

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото - за 4 дена и половина във Фейса при 687 000 фена (?!?) Пресинцето има смешните 1700 лайка на първото публикуване на "Изтрезняваш ли", което е закачено като важна публикация. За справка - "Сърце" е с 15 000 лайка с 407 000 фена. Ще кажете - за повече дни е. Да, това е факт, но всички знаем, че лайковете се трупат в първите няколко дни. Разликата е меко казано озадачаваща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото - за 4 дена и половина във Фейса при 687 000 фена (?!?) Пресинцето има смешните 1700 лайка на първото публикуване на "Изтрезняваш ли", което е закачено като важна публикация. За справка - "Сърце" е с 15 000 лайка с 407 000 фена. Ще кажете - за повече дни е. Да, това е факт, но всички знаем, че лайковете се трупат в първите няколко дни. Разликата е меко казано озадачаваща.

Галена сигурно си е рекламирала поста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...