Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това е една от най-добрите ѝ песни, според мен – новаторска и експериментална!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да е за дълго

Преслава винаги е напред с материала. :3fdb8960598fa63e:

 

А, въй– не! Това влияе зле на кариерата :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е една от най-добрите ѝ песни, според мен – новаторска и експериментална!

 

Този хит имаше още повече гледания на предния клип, но го изтриха, не знам защо, май защото пишеше "ft. Nadia Zahoor"

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми песен на Прес :Vishenka_05:

 

Винаги си демонстрирал отличен вкус! :Vishenka_05: 10 годишното ми аз клатеше снага редовно на този изумителен трак!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е една идея по-интересно.

 

 

Друг новаторски трак с включени фолклорни мотиви, а специално в този пърформърс се клати като облада от Луцифер и Буда - жестока.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Простачке, нищо особено са скапаните сингли на Константин-наркомана, ясно ли ти е?

:roll1:

 

Песента на Галин и Лидия звучи яко. Момичето има потенциал, звучи много добре! Може да излезе по-голяма работа от Десита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, въй– не! Това влияе зле на кариерата :3fdb8960598fa63e:

На снимките от подписа... май е шмъркала :1000 (29):

 

Винаги си демонстрирал отличен вкус! :Vishenka_05: 10 годишното ми аз клатеше снага редовно на този изумителен трак!

10 години по-късно.. на този трак се пукат пъпки и друсат очила :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друг новаторски трак с включени фолклорни мотиви, а специално в този пърформърс се клати като облада от Луцифер и Буда - жестока.
Защо не включи тази песен в албума по онова време?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не включи тази песен в албума по онова време?

 

Нямам идея, честно казано.. а наистина заслужава!

 

А тази песен ѝ е любима и до ден днешен.... защо ли?

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги си демонстрирал отличен вкус! :Vishenka_05: 10 годишното ми аз клатеше снага редовно на този изумителен трак!

 

А сегашното ти "Аз" клати ли все още снага на този инструментал? :Vishenka_05:

 

:roll1:

 

Песента на Галин и Лидия звучи яко. Момичето има потенциал, звучи много добре! Може да излезе по-голяма работа от Десита.

 

Е, много ясно. Най-малкото защото на Лидия песента е чалга, а на хората като че ли им омръзна от типа "нахакана и недостъпна" кучка - какъвто типаж е Десита. Между другото нейната песен не съм я чул за звучи от абсолютно никъде, а съм сигурен че на Лидия и Галин ще я скъсат от въртене. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сегашното ти "Аз" клати ли все още снага на този инструментал? :Vishenka_05:

 

Сегашното честно казано не слуша редовно чалга, само при наличие на някой нов трак, които да ми хареса много. И разбира се при нужно настроение, то душата си иска понякога – и почвам да преслушвам стари любими тракове. Примерно този беше също много близък до сърцето ми!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участваше в "България търси талант" и "Големите надежди"

 

Тая много зле била. Хубава е, но харизма - никаква. И пее отвратително. Прилича на Сашка Богданска и е същата лигла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, какво мислиш за този вълшебен сингъл? Според мен има нужда сега от един такъв, ще е супер, ако есента или зимата пусне една хубава балада!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, какво мислиш за този вълшебен сингъл? Според мен има нужда сега от един такъв, ще е супер, ако есента или зимата пусне една хубава балада!

 

Крайно време е да го стори, ще станат вече 5 години от "Ако утре ме губиш".

 

Още един нереализиран велик трак!

 

... и дори да е грях, този грях е бял като сняг.

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно време е да го стори, ще станат вече 5 години от "Ако утре ме губиш".

 

Още един нереализиран велик трак!

 

... и дори да е грях, този грях е бял като сняг.

:Vishenka_05:

 

А имаше една балада със скандалният МИЛКО КАЛАЙДЖИЕВ, но нямам идея как се казваше, случайно да се сещаш?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...