Jump to content



Препоръчани коментари

хахаххахахах...къде го е изцепила това. И после тук някои наивници твърдят, че тя - светата вода ненапита - не се интересувала от гледания. Целта й е толкова очевидна и отблъскваща - да се изкара най-Най-НАЙ с цената на всичко. Затова си е напазарила гледания, затова сега се е изхвърлила и с още 200к отгоре над покупката.

Сподели на стори в инстаграм статия, гласяща именно това. Без да отрича или поправя тази новина, с гордост я представи на 400К души. Преди споделяха лъжливите статии да ги оборват, а сега да замажат очите на хората, които не следят подробности и форуми и сляпо биха повярвали. И то с право - кой би постнал лъжа за себе си?

Иначе как не я вълнуват гледания като при предния проект пак сподели статия, обявяваща я за рекордьорка за гледанията на Да гори за 24 часа, придружена с щастливи и даващи целувки емотиконки, а рекорда беше на Емануела с Гледай ме на снимка. Не съм сигурен, но май и Благодаря Ви беше добавила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Баш си е злоба,драги.Не виждам да коментираш факта,че Преса мачка с рекорди и по други платформи или пък защо Галче преди няколко години мачкаше с по 10-15 милиона дори на сезонните си хитчета,а сега на най-големите си хитове едвам връзва 10-11. :3fdb8960598fa63e:

 

Би ли ми посочил кой сезонен хит на Галена има 15 млн.? Най-големият й хит в последните 2 години - Моро му - наближава като гледания "Стара каравана" и "Хавана тропикана", излезли много преди нея.

 

За другите платформи броят слушания е толкова смешен, че въобще не си заслужава да се коментира.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би ли ми посочил кой сезонен хит на Галена има 15 млн.? Най-големият й хит в последните 2 години - Моро му - наближава като гледания "Стара каравана" и "Хавана тропикана", излезли много преди нея.

 

За другите платформи броят слушания е толкова смешен, че въобще не си заслужава да се коментира.

"Стара каравана" е сезонен хит и има 17 млн. гледания. Разни провали като "Боже прости" имат още повече.

 

Сега Галошови песни със същата популярност едва стигат 5-6 млн.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и се дават пари за рийч явно. В Инстаграм прави доста добри лайкове.

 

Не са останали по картата от другите траншове. С близо 700 000 последователи във Фейса 1700 лайка със или без реклама е доста потресаващ резултат - не мислиш ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би ли ми посочил кой сезонен хит на Галена има 15 млн.? Най-големият й хит в последните 2 години - Моро му - наближава като гледания "Стара каравана" и "Хавана тропикана", излезли много преди нея.

 

За другите платформи броят слушания е толкова смешен, че въобще не си заслужава да се коментира.

Към днешна дата имат по 20+ милиона,например "Боже прости" или "Пантера" и сие.Може да са смешни,но и там постиженята й са рекордни,а на теб ти излезе пяна на устата от злоба вече половин седмица.Чилни малко. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Стара каравана" е сезонен хит и има 17 млн. гледания. Разни провали като "Боже прости" имат още повече.

 

Сега Галошови песни със същата популярност едва стигат 5-6 млн.

 

Хаххаха..."Стара каравана" звучеше 2 лета по-късно по 2 пъти на вечер по дискотеките по морето. Да ти имам представата за сезонен хит. "Боже, прости" беше в пика на Фики и вторият им дует след мегахита "Кой" - нищо нелогично няма и в тези гледания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаххаха..."Стара каравана" звучеше 2 лета по-късно по 2 пъти на вечер по дискотеките по морето. Да ти имам представата за сезонен хит. "Боже, прости" беше в пика на Фики и вторият им дует след мегахита "Кой" - нищо нелогично няма и в тези гледания.

В Преславовите - също няма нищо съмнително, но ти търсиш под вола теле. Уникални тракове и божествена певица, която изживява пореден пик в кариерата си!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата имат по 20+ милиона,например "Боже прости" или "Пантера" и сие.Може да са смешни,но и там постиженята й са рекордни,а на теб ти излезе пяна на устата от злоба вече половин седмица.Чилни малко. :3fdb8960598fa63e:

 

За дуета с Фики вече казах, за "Пантера" - името на Sergio в заглавието знаеш ли какво точно значи и колко гледания прави той на хитовете си? Всъщност знаеш - заради него Андра успя малко да се покаже от дупката, в която е от години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Преславовите - също няма нищо съмнително, но ти търсиш под вола теле. Уникални тракове и божествена певица, която изживява пореден пик в кариерата си!

 

Ако "Да гори в любов" ги беше направила може би нямаше да се усъмня толкова, песента наистина гръмна, обсъждаха я и мои познати, клипа на голфа, приликата в текста с популярен световен хит и т.н.. Но това новото е класи под нея и като качество, и като всичко, а я мачка по гледания. Не просто има малко повече гледания от нея - тя я мачка с близо двойна разлика за първите 5 дни. Абсурдно е, просто абсурдно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако "Да гори в любов" ги беше направила може би нямаше да се усъмня толкова, песента наистина гръмна, обсъждаха я и мои познати, клипа на голфа, приликата в текста с популярен световен хит и т.н.. Но това новото е класи под нея и като качество, и като всичко, а я мачка по гледания. Не просто има малко повече гледания от нея - тя я мачка с близо двойна разлика за първите 5 дни. Абсурдно е, просто абсурдно. :)

Това е твое мнение. Може на хората в Ютуб повече да им харесва новата песен.

 

Помним какви прогнози и какво мнение имаше за "Да гори в любов" в началото, сега се извърташ.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са останали по картата от другите траншове. С близо 700 000 последователи във Фейса 1700 лайка със или без реклама е доста потресаващ резултат - не мислиш ли?

Фейсбук подбира кои постове до достигнат по-голяма аудитория на случаен принцип, и по този начин принуждават собствениците на страници да купуват реклами за да достигнат до еди колко си души. Имам средно голяма страница и знам как стоят нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е твое мнение. Може на хората в Ютуб повече да им харесва новата песен.

 

Помним какви прогнози и какво мнение имаше за "Да гори в любов" в началото, сега се извърташ.

 

 

На мен и тя не ми харесва и ме изненада, че стана толкова популярна. Но сравнявайки двете песни, разликата в качеството е очевидна. Анкетката по-долу го показва категорично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За дуета с Фики вече казах, за "Пантера" - името на Sergio в заглавието знаеш ли какво точно значи и колко гледания прави той на хитовете си? Всъщност знаеш - заради него Андра успя малко да се покаже от дупката, в която е от години.

Хаха,какво общо има Андреа? Може би че "Употребена" прави повече гледания от всички песни на Галена освен "Сърце" или пък е свързано безсилието ти? :1000 (29): Хайде стига глупости,Пантерата на Галя в един момент имаше повече гледания от оригинала,а не е била хит извън България,така че по-добре се откажи,че селянката е по-зле от Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха,какво общо има Андреа? Може би че "Употребена" прави повече гледания от всички песни на Галена освен "Сърце" или пък е свързано безсилието ти? :1000 (29): Хайде стига глупости,Пантерата на Галя в един момент имаше повече гледания от оригинала,а не е била хит извън България,така че по-добре се откажи,че селянката е по-зле от Преса.

 

Достатъчно е да видиш само първите няколко коментара на "Пантера" и по-точно колко от тях са на българи и мнението ти директно отива в коша. Много са ти слаби аргументите винаги, скучно ми е да дискутирам с теб, сори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте малко, аз също харесвам много новата песен на Преслава, но не съм гласувал за нея, както предполагам повечето нейни фенове. Просто има включени други мегахитове като Не се изтриваш и Да гори в любов, при начилието на тези, изборът е труден.

Щом има малко гласове, не е равносилно на това, че песента не е хит и не се харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достатъчно е да видиш само първите няколко коментара на "Пантера" и по-точно колко от тях са на българи и мнението ти директно отива в коша. Много са ти слаби аргументите винаги, скучно ми е да дискутирам с теб, сори.

За разлика от теб имам аргументи,а ти просто хвърляш разни думи в пространството. :1000 (29): Коментари на чужденци има на всички чалга клипове,дори на този на Клеа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и петият ден ще е с около 300/350К. Почти колкото дебютният ден на "Да гори в любов".

Danger., нали имаш канал в ЮТуб и си правил доста гледания?

Според теб цифрите реални ли са и какъв таван би определил за денонощие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора защо не се откажете и не си признаете ,че Преслава изживява поредният си пик в кариерата. “Изтрезняваш ли” я споделят абсулютно всички , какво странно от това име като Преслава и песен в десетката да правят такива гледания, но явно на някои хора тук това изобщо не им изнася и дай да измислим,че Преслава е купувала. Много сте смешни и не се усещате , разликата в последните песни на Преслава и Галена е огромна. Факт е ,че Преслава за пореден път надделява над Смядовската и това не ви дава мира. Преживейте го Преси е отново с тотален хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте малко, аз също харесвам много новата песен на Преслава, но не съм гласувал за нея, както предполагам повечето нейни фенове. Просто има включени други мегахитове като Не се изтриваш и Да гори в любов, при начилието на тези, изборът е труден.

Щом има малко гласове, не е равносилно на това, че песента не е хит и не се харесва.

 

Изненадваш ме в последните дни колко наивно разсъждаваш. По-горе съм обяснил логиката си, няма смисъл да се повтарям. А иначе още ли смяташ, че Преслава не знае (или не е знаела) колко гледания се водят добри? Как ще коментираш поста й с фалшивата новина за 700к за 24 часа? Сигурно пак не е разбрала, че всъщност са били 500 и от наивност я е качила. Горкото наивно добричлийче, толкова е непорочно, че чак ми се повдига.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора защо не се откажете и не си признаете ,че Преслава изживява поредният си пик в кариерата. ”Изтрезняваш ли” я споделят абсулютно всички , какво странно от това име като Преслава и песен в десетката да правят такива гледания, но явно на някои хора тук това изобщо не им изнася и дай да измислим,че Преслава е купувала. Много сте смешни и не се усещате , разликата в последните песни на Преслава и Галена е огромна. Факт е ,че Преслава за пореден път надделява над Смядовската и това не ви дава мира. Преживейте го Преси е отново с тотален хит!

 

Клипче на хора, избухващи на вселенския хит, който не е паднал под 350к на ден КОГА?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадваш ме в последните дни колко наивно разсъждаваш. По-горе съм обяснил логиката си, няма смисъл да се повтарям. А иначе още ли смяташ, че Преслава не знае (или не е знаела) колко гледания се водят добри? Как ще коментираш поста й с фалшивата новина за 700к за 24 часа? Сигурно пак не е разбрала, че всъщност са били 500 и от наивност я е качила. Горкото наивно добричлийче, толкова е непорочно, че чак ми се повдига.

 

Имам чувството, че или не разбирате смисъла на това, което казвам или си интерпретирате нещата по свой начин, който ви е изгоден. Казах, че за преди не е било нещо важно за нея и не е знаела, а не че сега не знае или не го брои за важно.

 

Няма какво да коментирам за фалшивата новина, не съм видял нещо такова, може ли да дадеш линк? Аз не съм видял, че е публикувала нещо подобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипче на хора, избухващи на вселенския хит, който не е паднал под 350к на ден КОГА?

Ама кой ти излиза, за да ти снима реакцията на хората, вместо да се забавлява? Излез и виж сам какво става

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че или не разбирате смисъла на това, което казвам или си интерпретирате нещата по свой начин, който ви е изгоден. Казах, че за преди не е било нещо важно за нея и не е знаела, а не че сега не знае или не го брои за важно.

 

Няма какво да коментирам за фалшивата новина, не съм видял нещо такова, може ли да дадеш линк? Аз не съм видял, че е публикувала нещо подобно.

 

Това е новината от някакъв македонски сайт май: ЦЪК

 

Публикувала я е във Фейса на 16-ти в 09:32. Явно и в Инстаграм я има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипче на хора, избухващи на вселенския хит, който не е паднал под 350к на ден КОГА?

 

Нима на всички хитове си търсил досега клипче , знаем защо не можеш да мирясаш. Излез от Рамания и върви по дискотеките и ще видиш кой е най-големият хит в момента и по колко пъти се пуска!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...