Jump to content



Препоръчани коментари

А имаше една балада със скандалният МИЛКО КАЛАЙДЖИЕВ, но нямам идея как се казваше, случайно да се сещаш?

"Раздвоени" ?

Шок и грях да не си спомняш заглавие на Преслин трак!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Раздвоени" ?

Шок и грях да не си спомняш заглавие на Преслин трак!

 

Неее, намерих го.. ето този!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неее, намерих го.. ето този!

 

Това го водеха самостоятелна Милкова песен мисля. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това го водеха самостоятелна Милкова песен мисля. :3fdb8960598fa63e:

 

Много жалко за което!

 

А някъде има ли качен този паметен пърформърс, в който Преси заявява на Галена: Тук вече на тая песен и аз бих си тръгнала! и се смееше ехидно? :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми е далече, иначе тъкмо обувах джапанките и бегом. Като видя чалга диск на промоция и взимам на кило. В ТМ на Цариградско си взех на Десислава “Послушай сърцето си” за 0.99 лева.

За 0.99? :helpsmilie: Как е възможно този шедьовър да се продава на тези смешни пари?В магазина на Пайнер беше към 12 лв. някъде.

По разни вериги ги дават за жълти стотинки тия албуми. А магазина на Пайнер е много зле зареден. Пълна трагедия. :gun_bandana:

Варненския е доста добър, сравнително по-пълен от този в Пайнер.Преди година от там си накупих тетрадки на Фатме от 2001 година, както и кибрити от 2000 година, а в София дори нямат нейни календарчета от последните години. :gun_bandana: Заслужава си да го посетиш.Дори преди време от там си купих този промопакет с трите диска на Преслава, Анелия и Гергана, който Пайнер рекламират за 6 лв.То има и още един ама не знам защо не го продават вече.Той е с албуми на Гергана, Вероника и Преслава.

Още ли бачкаш в сити-то?

Пенсионирах се вече. :1000 (29): Ти откъде толкова информация? :wacko:

Това е една от най-добрите ѝ песни, според мен – новаторска и експериментална!

 

Това най-хубавата и песен forever.Няма надскачане целият албум "Не съм ангел".

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалко за което!

 

А някъде има ли качен този паметен пърформърс, в който Преси заявява на Галена: Тук вече на тая песен и аз бих си тръгнала! и се смееше ехидно? :3fdb8960598fa63e:

Мигом показвам този паметен миг:

 

5:32

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, влизаш в сайт за сваляне на онлайн клипове от vbox7 и ти изскача най-свалян клип новия на Преслава. Аман от тая. Много заблудени има.

 

Не свикна ли вече, кукло?

 

Мигом показвам този паметен миг:

 

5:32

 

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Наистина паметен миг! Но залата се изниза лек по лек, пяла е през 500 човека, клетичката!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, влизаш в сайт за сваляне на онлайн клипове от vbox7 и ти изскача най-свалян клип новия на Преслава. Аман от тая. Много заблудени има.

 

:roll1: :roll1:

 

Кажи им го .. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копие на няколко песни. Копира Галена на визия, чуди се вече с какво да изпъкне, за да е интересна.

 

По-важно и е да има много гледания и да "чупи рекорди". Винаги е била алчна. Самата тя обаче не е достатъчно умна за да направи нещата като хората. Прави всичко много очевидно с гледанията, но не очаквам някой тук да го признае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-важно и е да има много гледания и да "чупи рекорди". Винаги е била алчна. Самата тя обаче не е достатъчно умна за да направи нещата като хората. Прави всичко много очевидно с гледанията, но не очаквам някой тук да го признае.

Недей да завиждаш,че твоята няма такива успехи,че наистина ще имаш нужда от ботокс. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом показвам този паметен миг:

 

5:32

 

Мухахаха. Представи си Галена да ти "изпее" Лъжа е. Толкова е фалшива и грачеща тук, че няма накъде. Преса направо ѝ каза, че песента е голяма лъжица за нейната уста. Колко унижения е преглътнала клетата Галош. Това, което сме го виждали е само малка част. Кой знае какви още коментари е правила Петето в ежедневието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето като пусне баладата, ще избута Преслава. Може да не го въртят Коцето по дискотеките, но хората обожават песните му.

 

Това е някаква нова мода при теб. Залепила си се за Кокаин като дъвка на чин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей да завиждаш,че твоята няма такива успехи,че наистина ще имаш нужда от ботокс. :3fdb8960598fa63e:

 

Спокойно, ако някой ден имам нужда от ботокс, мога да си го позволя, не е проблем да си сложа. Но ти трудно ще успееш само с фейк снимки на жени по бедра. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е някаква нова мода при теб. Залепила си се за Кокаин като дъвка на чин.

 

Ами не. Ти просто си назад. Винаги съм го харесвала и съм купувала албумите му и на доста негови участия съм била преди и след Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-важно и е да има много гледания и да "чупи рекорди". Винаги е била алчна. Самата тя обаче не е достатъчно умна за да направи нещата като хората. Прави всичко много очевидно с гледанията, но не очаквам някой тук да го признае.

Очевидно?

На 99.9% от хората изобщо не им пука колко гледания, лайка и т.н. има дадена песен.

Ако им харесва я слушат и толкова.

Дори да е манипулация, получава се доста успешно.

 

Скоро пътувах във влака, и едни момичета коментираха Преслава.

Едната вика: "Не, тя е много миличка, много чувствителна, още помня как напусна БигБрадър, щото не искаше да номинира."

Често, стана ми много смешно. И това го чувам за втори път!

 

Та широката аудитория изобщо не се интересува от тия неща. Тука и 10 човека да пишат, че купува гледания, че песента е крадена, визията - копирана... Кво от тва. Глобално и се получава. Песента и се слуша, участията и си вървят и така. :1000 (29):

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно?

На 99.9% от хората изобщо не им пука колко гледания, лайка и т.н. има дадена песен.

Ако им харесва я слушат и толкова.

Дори да е манипулация, получава се доста успешно.

 

Скоро пътувах във влака, и едни момичета коментираха Преслава.

Едната вика: "Не, тя е много миличка, много чувствителна, още помня как напусна БигБрадър, щото не искаше да номинира."

Често, стана ми много смешно. И това го чувам за втори път!

 

Та широката аудитория изобщо не се интересува от тия неща. Тука и 10 човека да пишат, че купува гледания, че песента е крадена, визията - копирана... Кво от тва. Глобално и се получава. Песента и се слуша, участията и си вървят и така. :1000 (29):

 

Никога няма да стъпя на участие на тая!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...