Jump to content



Препоръчани коментари

И аз не разбирам. Видно е, че Преслава след "Не се изтриваш" насам изживява абсолютен ренесанс в кариерата си и такива успехи, цялостни - и като хитове, като песни, като медиен и чисто публичен интерес, не е виждала сигурно от 10 години насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Някой чувал ли е песента на Десита от някакви заведения, дискотеки и т.н? Има близо 3 милиона а не я усещам като никакъв хит.

:wacko:

 

Песента дори не се знае толкова много от масовите потребители на чалгата, как ги е направила?

Дали ще имаме нови Преслава - Галена в очите на Десита - Лидия :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:wacko:

 

Песента дори не се знае толкова много от масовите потребители на чалгата, как ги е направила?

Дали ще имаме нови Преслава - Галена в очите на Десита - Лидия :1000 (29):

Не знам, през последния месец не съм ходил толкова често из заведенията, но тая песен не е хит дори и за милион. Иначе Лидия ще мачка с хит - все пак е поп фолк. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнително. Десита е доста по-обещаваща. Ама по-малко да и преправят гласа, много долно така. Може ли в една песен да ми пееш с 3 различни гласа?! И трите ламаринени, роботизирани и не знам си какви...

 

"Siri ft. Galin - Musala"... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, през последния месец не съм ходил толкова често из заведенията, но тая песен не е хит дори и за милион. Иначе Лидия ще мачка с хит - все пак е поп фолк. :Vishenka_05:

Кога ще излиза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалкж,че Преса пусна такъв хит в началото на годината.До концерта на Планета,Преслава ще е пуснала още минимум 2 песни,а за останалата чалга да не говорим и "Изтрезняваш ли" ще е позабравена.Тогава заблудените Галенови ще почнат пак с малоумните си теории. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Преслава в четвъртия си ден в понеделник прави горе-долу колкото "Да гори в любов" в премиерния си ден (петък) с някаква претоплена манджа.

 

И лайкове, и споделяния, и коментари могат да се купят вече. Гледанията пък можеш да ги поръчаш от конкретни държави по избор.

 

На единственото клипче, което беше постнато тук, не се видя нищо кой знае какво, хората си пиеха, нито знаеха текста, нито избухваха.

 

Ама тя се пускала по 3 пъти на вечер. Е, и? Те много песни се пускат по 3 пъти на вечер, особено като няма пресни конкурентни хитове, никоя няма такива резултати. Да беше купила на "Да гори в любов", нямаше да се осъмним, но на този претъплен и чуван вече бълвоч.

 

Като цяло или Галена ви е изтърбушила душите от страдание, за да се тупате в гърдите за подобни очевадни манипулации или проявявате симптоми на истинска деменция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Преслава в четвъртия си ден в понеделник прави горе-долу колкото "Да гори в любов" в премиерния си ден (петък) с някаква претоплена манджа.

 

И лайкове, и споделяния, и коментари могат да се купят вече. Гледанията пък можеш да ги поръчаш от конкретни държави по избор.

 

На единственото клипче, което беше постнато тук, не се видя нищо кой знае какво, хората си пиеха, нито знаеха текста, нито избухваха.

 

Ама тя се пускала по 3 пъти на вечер. Е, и? Те много песни се пускат по 3 пъти на вечер, особено като няма пресни конкурентни хитове, никоя няма такива резултати. Да беше купила на "Да гори в любов", нямаше да се осъмним, но на този претъплен и чуван вече бълвоч.

 

Като цяло или Галена ви е изтърбушила душите от страдание, за да се тупате в гърдите за подобни очевадни манипулации или проявявате симптоми на истинска деменция.

giphy.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Преслава в четвъртия си ден в понеделник прави горе-долу колкото "Да гори в любов" в премиерния си ден (петък) с някаква претоплена манджа.

 

И лайкове, и споделяния, и коментари могат да се купят вече. Гледанията пък можеш да ги поръчаш от конкретни държави по избор.

 

На единственото клипче, което беше постнато тук, не се видя нищо кой знае какво, хората си пиеха, нито знаеха текста, нито избухваха.

 

Ама тя се пускала по 3 пъти на вечер. Е, и? Те много песни се пускат по 3 пъти на вечер, особено като няма пресни конкурентни хитове, никоя няма такива резултати. Да беше купила на "Да гори в любов", нямаше да се осъмним, но на този претъплен и чуван вече бълвоч.

 

Като цяло или Галена ви е изтърбушила душите от страдание, за да се тупате в гърдите за подобни очевадни манипулации или проявявате симптоми на истинска деменция.

Welcome back Конди

 

 

този път Преса удари дъното комплексарка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой чувал ли е песента на Десита от някакви заведения, дискотеки и т.н? Има близо 3 милиона а не я усещам като никакъв хит.
Аз не съм я чул никъде, явно е хит сред децата в интернет, които я харесват
Link to comment
Сподели в други сайтове

giphy.gif

Честит рожден ден

Гледанията са си реални защо си изсмуквате от пръстите глупости

 

Welcome back Конди

този път Преса удари дъното комплексарка

този път и хапчетата не ти помагат :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде още един дойде да насажда врели некипели. По-скоро вие сте травматизирани от огромните успехи на Преси, щом полагате такива усилия за да ги дискридитирате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде още един дойде да насажда врели некипели. По-скоро вие сте травматизирани от огромните успехи на Преси, щом полагате такива усилия за да ги дискридитирате.

 

Мъка ли ти стана? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...