Jump to content



Препоръчани коментари

Какъв топ е това?? Ти не разбра ли,че е с купени гледания?? :gun_bandana:

Като я знаем Преси каква ни е скръндза...Ама хайде,щом СтелитУ е казала-така е. :3fdb8960598fa63e:

И песента е крадена. Заплашила е Ганев и не му е платила. След това толбухинската вещица се е промъкнала през нощта у Сийкини и Росенчо Димитров и е тършувала из тетрадките им за текста.

:roll1:

Изби рибата! Припева в дискотека е просто брутален, направоо :Vishenka_05:

Няма равна Пресинка и това е!Много яко е изпяла песента :Vishenka_05:

Нормално,Ловеч е мегаполис..българския еквивалент на Ню Йорк.

:roll1: :roll1: :roll1:

Столицата на света!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Поп-фолк като цяло.

Старите албуми на Глория например. Някои сборни.

 

Коментирай, че посегнах към албума на Ванча "20 години любов и пак любов", но беше най-отгоре не можах да го взема. Тая се качи, хвана го за звездата и се скъса. :mf_surrender:

 

ПС: Питах за склад, щото ти ми беше казала за него.

Каза, че нямало такова нещо и дисковете идвали с доставчик.

Ше кажеш, че е някой трезор.

За магазина на "Иван Асен" ли говориш?

Има склад - влизаш през входа встрани, на кооперацията и казваш на портиера, че отиваш до склада. Слизаш по стълбите направо надолу - има табела "склад". Вътре има една жена на каса, която също е леко начумерена, но ще си разгледаш - има със сигурност всичко старо на Ванча и Глорча, без макс 2-3 албума. Има и проекти на Ара, на Съни, естрада доста, фолклор... Ако ще ти е по-лесно, свържи се с тия от магазина във Варна, те ще ти изпратят по куриер каквото ти е необходимо, доста по-читави са май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като я знаем Преси каква ни е скръндза...Ама хайде,щом СтелитУ е казала-така е. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

 

Няма равна Пресинка и това е!Много яко е изпяла песента :Vishenka_05:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Столицата на света!!!

Сега задето се подиграваш на Кораба майка a.k.a Ловеч няма да си вземеш дипломната работа.Всички университети се управляват от там. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе кой купува дискове в днешно време? В кое десетилетие живеете?
И защо да не купуваме албуми? Това е уважение към моите любимки - слушаме си ги в колата с удоволствие. Имам всичко на Ивана и Глория, както и повечето на Деса.

Какъв е проблемът?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега задето се подиграваш на Кораба майка a.k.a Ловеч няма да си вземеш дипломната работа.Всички университети се управляват от там. :3fdb8960598fa63e:

Ще подкупя изпитващите с ботокс :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще подкупя изпитващите с ботокс :3fdb8960598fa63e:

Няма да стане освен ако не е този на Джулиана Гани. :3fdb8960598fa63e: Даже Стела май е ректор и на моя университет,защото имам 2 поправки.Анатема. :gun_bandana:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо да не купуваме албуми? Това е уважение към моите любимки - слушаме си ги в колата с удоволствие. Имам всичко на Ивана и Глория, както и повечето на Деса.

Какъв е проблемът?

Няма проблем, просто ми е странно. А те получават ли някакъв процент от това? Ако не - уважението не ги храни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма проблем, просто ми е странно. А те получават ли някакъв процент от това? Ако не - уважението не ги храни.
Предполагам, че получават. Да кажем, че и на мен ми е приятно да си купя албум на трите големи и да си го слушам на път. Любими са ми "Благодаря" на Глория, тройния бест, който тя пусна покрай "Хипноза", на Ванча двойния бест със звездата за десетте години на сцена с пилотна песен "Миг като вечност" и "Завинаги" на Деската. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За магазина на "Иван Асен" ли говориш?

Има склад - влизаш през входа встрани, на кооперацията и казваш на портиера, че отиваш до склада. Слизаш по стълбите направо надолу - има табела "склад". Вътре има една жена на каса, която също е леко начумерена, но ще си разгледаш - има със сигурност всичко старо на Ванча и Глорча, без макс 2-3 албума. Има и проекти на Ара, на Съни, естрада доста, фолклор... Ако ще ти е по-лесно, свържи се с тия от магазина във Варна, те ще ти изпратят по куриер каквото ти е необходимо, доста по-читави са май.

За същия!

Значи все пак съществува такъв и се допускат външни лица?

Мале тая как ме е излъгала....

Link to comment
Сподели в други сайтове

За магазина на "Иван Асен" ли говориш?

Има склад - влизаш през входа встрани, на кооперацията и казваш на портиера, че отиваш до склада. Слизаш по стълбите направо надолу - има табела "склад". Вътре има една жена на каса, която също е леко начумерена, но ще си разгледаш - има със сигурност всичко старо на Ванча и Глорча, без макс 2-3 албума. Има и проекти на Ара, на Съни, естрада доста, фолклор... Ако ще ти е по-лесно, свържи се с тия от магазина във Варна, те ще ти изпратят по куриер каквото ти е необходимо, доста по-читави са май.

На мен тая ми каза, че всичко от склада го е изложила в магазина.Като я попитах за определени албуми на Глория и Емилия започна да ми предлага Фики, Милко и Теди Александрова.А визията и изобщо няма да я коментирам, само ще вметна, че мустака и беше по-гъст от моята 25 годишна брада. :mf_surrender: От къде ги намират тези неадекватници не ми е ясно.Предната пък приличаше на тъкмо излязла от Плаза и бам на работа - нагримирана, напудрена, същински Ру Пол.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен тая ми каза, че всичко от склада го е изложила в магазина.Като я попитах за определени албуми на Глория и Емилия започна да ми предлага Фики, Милко и Теди Александрова.А визията и изобщо няма да я коментирам, само ще вметна, че мустака и беше по-гъст от моята 25 годишна брада. :mf_surrender: От къде ги намират тези неадекватници не ми е ясно.Предната пък приличаше на тъкмо излязла от Плаза и бам на работа - нагримирана, напудрена, същински Ру Пол.

 

 

Като тази ли?

snimka.jpg

 

 

https://debati.bg/zhenata-zaradi-koyato-pov...moubili-snimki/

Link to comment
Сподели в други сайтове

В неделя - обикновено най-слабият ден за гледания - наше Пепе вече е навъртяло 275к гледания, до обяд пак ще са 300 и кусур. Т.е. в четвъртия си ден тя ще има повече гледания от премиерните дни на парчета на други големи в чалгата - Емануела, Анелия и т.н. В същото време харесванията на песента са скочили с 2к. И клипче как някой пее/избухва на тоя вселенски хит все още не се появява - 90 часа след премиерата. Ама не бе, въобщеее не купува гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В неделя - обикновено най-слабият ден за гледания - наше Пепе вече е навъртяло 275к гледания, до обяд пак ще са 300 и кусур. Т.е. в четвъртия си ден тя ще има повече гледания от премиерните дни на парчета на други големи в чалгата - Емануела, Анелия и т.н. В същото време харесванията на песента са скочили с 2к. И клипче как някой пее/избухва на тоя вселенски хит все още не се появява - 90 часа след премиерата. Ама не бе, въобщеее не купува гледания.

Вече 4-ти ден си в криза. Започвам да се притеснявам. Поне успяваш ли да спиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За магазина на "Иван Асен" ли говориш?

Има склад - влизаш през входа встрани, на кооперацията и казваш на портиера, че отиваш до склада. Слизаш по стълбите направо надолу - има табела "склад". Вътре има една жена на каса, която също е леко начумерена, но ще си разгледаш - има със сигурност всичко старо на Ванча и Глорча, без макс 2-3 албума. Има и проекти на Ара, на Съни, естрада доста, фолклор... Ако ще ти е по-лесно, свържи се с тия от магазина във Варна, те ще ти изпратят по куриер каквото ти е необходимо, доста по-читави са май.

Звучи като промъкване с взлом! Много недружелюбен магазин.

 

Леля Мара 2 милиона за месец! Убива!

Чух я вчера в двора на школо в южен софийски квартал! Шок олдум!

 

Няма проблем, просто ми е странно. А те получават ли някакъв процент от това? Ако не - уважението не ги храни.

Нищо не получават.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз като отидох да си взема Ивановите албуми от "Иван Асен", продавачката се тросваше нещо. Няма значение получават ли процент или не - взимат заплата, така че са длъжни да са любезни. И без това почти никаква работа нямат през последните години, хората не купуват.

 

Вярно се нервите излишно за тия гледания. Пореден ден дъвчите едно и също. 90% от хората във форума имат нужда по-често да си припомнят цитата на кралица Блу: "Дишайте, това са просто певици."

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз като отидох да си взема Ивановите албуми от "Иван Асен", продавачката се тросваше нещо. Няма значение получават ли процент или не - взимат заплата, така че са длъжни да са любезни. И без това почти никаква работа нямат през последните години, хората не купуват.

 

Вярно се нервите излишно за тия гледания. Пореден ден дъвчите едно и също. 90% от хората във форума имат нужда по-често да си припомнят цитата на кралица Блу: "Дишайте, това са просто певици."

Преслава не е просто певица, тя е императрицата на България!

 

p.s. до довечера минава харесванията на "Сърце". :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не е просто певица, тя е императрицата на България!

 

p.s. до довечера минава харесванията на "Сърце". :3fdb8960598fa63e:

 

А ние още тръпнем в очакване на снимков материал от избухвация на Зоопарк 3.0

 

Или дори че изобщо е отразявана по кръчмотеките ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ние още тръпнем в очакване на снимков материал от избухвация на Зоопарк 3.0

 

Или дори че изобщо е отразявана по кръчмотеките ....

На следващия голям концерт на кокошарника. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...