Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Андреа и Кубрат Пулев

 

Далеч по-обрана е връзката на Андреа и Кубрат Пулев. Въпреки особените професии и на двамата, в любовта се радват на перфектния баланс. Запознават се в едно заведение, където Андреа на майтап посяга да удари Пулев. А той я сграбчва силно и оттогава не я пуска вече повече от 10 години.

 

Наистина ли така са започнали? :a035:

А колкото до "Без теб" - харесваше ми повече на концерта,може и да е била същата версия,но наистина вокалите са малко в повече.Клипът обаче ми е интересен , въпреки масовото нехаресване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На Яница на два пъти и връщаха клипа от фирмата и го презасне на два пъти (кадри, не целия), понеже не е по-долу от разврата на "Върнах ти го". Така ако продължава да снима разврат още половин година няма да видим клип. Затова са забавянията при нея - фирмата връща клипа, налага се да презаснема със същия режисьор, човека обаче си има календар и няма как да е свободен по всяко време - снимат след някакви дни или седмици, пак монтиране, пак връщане.

 

Просто Яничка настоява да си покаже п*тката в ефир и това е...

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Истинска Императрица, държи си на разврата и това е! :notworthy: Моралните за манастира!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, само на мен ли ми харесва "Без теб" и още си я слушам?

"Нашето любов е", "Пиши го неуспешно", "Чуплива и влюбена" също много ги харесвам.

Не са от ранга от преди години, но си носят стила на Преслава..

 

Като песента няма милиони гледания, значи е провал и неслушаема...

Без теб е проект, който не трябва да се знае, че е излизал. Нека просто всички заедно го забравим. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноооого слабо :1000 (27):

Ако е на Павлов тази песен много лошо.Напомня ми адски много на Джордан-Муцуна,на Юнона последната песен и кой знае още колко :mf_surrender:

А Галенените пак се показаха какво племе са :

Хареса снимка на Галена а подмина снимка на Преса

Песента е много яка, браво на Кали, А СИНДЖИРА МУ КИТАЙСКИ!

 

Селяния до шия!

Редактирано от GSimeonova
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Галенените пак се показаха какво племе са :

Хареса снимка на Галена а подмина снимка на Преса��

Песента е много яка, браво на Кали, А СИНДЖИРА МУ КИТАЙСКИ!

 

Селяния до шия!

Изяде се от яд за дреболии! Дай го малко по-спокойно :P

 

Гоним 3 млн. на този хит :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса бие всичко живо в Сигнала :D Има ли тяхна класация за 2016та, която да не е спечелила? :D

 

 

Идол и най - харесван изпълнител, която мисля, че и няма да спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса бие всичко живо в Сигнала :D Има ли тяхна класация за 2016та, която да не е спечелила? :D

Чичата каЖа, че Пайнера само Песен на годината й обещал, пък тя взе, че спечели и Балада на годината... :1000 (19): Ако взема за Видеоклип, ще ми е интересно каква песен ще запее? :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ни е честита баладата на годината: "В друг живот". Напълно заслужено!

Брутална балада! Не ми е допадала чак толкова бавна песен от "Ако утре ме губиш". Даже ми харесва и повече.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Деси Слава за заслужената награда! :Vishenka_05:

"И това ще преживея" също е в ТОП 5. Ето това значи силна година- в която си по върховете и с комерсиални, и с дълбоки песни- за всекиго по нещо. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Деси Слава! Това е най-добрата балада от години! Много ми хареса смесването на френски и цигански вокали в тази песен. Другата нейна балада от 2016 не мога да я възприема и не ми харесва след балада като "В друг живот". Напълно заслужена е тази награда! За "Хит на година" беше страшно незаслужено, но тук нямаше конкуренция!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...