Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галин заживя под един покрив с 20 годишна студентка

 

Знаех си, че не е гееееееей. :1000 (29):

:1000 (29):

Интересното в случая е, че тази новина излиза 2-3 дни, след като Фики се сгоди. Преди това в този сайт си го пишеха все за гей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Интересното в случая е, че тази новина излиза 2-3 дни, след като Фики се сгоди. Преди това в този сайт си го пишеха все за гей.

 

В тоя сайт, ако си цакаш кинти, могат да пишат за теб, каквото си пожелаеш. ;) Пример: Анастасия.

 

За Мария също напоследък ръсят само абсурдни суперлативи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тоя сайт, ако си цакаш кинти, могат да пишат за теб, каквото си пожелаеш. ;) Пример: Анастасия.

 

За Мария също напоследък ръсят само абсурдни суперлативи.

 

И Анджелина, която освен, че плаща да ръсят суперлативи за нея, плаща и за да ръсят простотии за Лорена. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Получаваме ли най-мощния бис на 06:40?! :bi:

Искам пак в НДК да се провеждат концертите!!!

 

 

Не знам ама не се сещам за по-брутален бис след песен. Направо проглушителен... и то след Искам още... имаше бис... Смятай. Явно на Ивана й се получава като е облечена като подарък за Коко Динев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Стоянова е луда фенка на Деса и се възползва от успешната година, за да я напомпи.

 

ПП Искам хубаво качество на видеото по турската подметка на Анелия. Звучи добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Дес. Награда след нАГРАДА. ТЕРМИНАТОР :Vishenka_05:

 

Как са ви психиките приятели :whistling:

Напълно очаквано! Аз лично гласувах за нея, Малина и Галин.

 

П.с. Някога правеше хубави песни, а сега ....

 

Честит 15- ти Февруари :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баладичен хит на годината- Тук за мен е пресилено, понеже най- добрата и мелодична балада за годината е тази на Малина, а печели Десислава, заради масовият флууд и организирането под пълен строй на цялата й форумна фенска маса. Сега ще се каже- да, но нека да спечели нещо и тя, но за мен не е правилно и затова наградите на Планета се сринаха- трябва всеки да получи това, което е заслужил. Имала е много по- добри балади преди години. На Нелина също е не по- малко добра, да не кажа и повече.

И кой го определи коя е най-добрата и най-мелодичната балада? Защото не видях в словоизлиянието ти пояснение от типа на "според мен", защото едно е да изразиш лично мнение и друго е да направиш подобна категоризация, все едно това е резултат от някакво всеобщо допитване, от което да се направи подобно категорично определение.

Така, това първо, и второ: айде, разбивачо на конспирации, обясни защо Десислава във форума, където твърдиш, че има организация под пълен строй на френската ѝ маса, печели само с тази си номинация, а в "Сигнал.бг" засега надделя в две категории (за Хит и Балада)... И там ли Десовите са били организирани и с фалшиви профили, нещо, което противниците ѝ не спряхте да натрисате през годините, в моментите когато е печелила по форумите? Все фалшиво играем. Та и в "Сигнал" сигурно е така. Айде, обясни там каква е схемата, при все, че сайтът се е постарал да има максимална обективност...?

 

Десови, 5 гласа... сигурно сте в криза?!

В голяма криза при това, че във "великия" форум не са я отразили... Айде, цъкай в "Сигнал" за класациите и се кефи, че Десовите "изпадаме в криза", затова, че масовият потребител на сайта я направи лидер за втори път. Горките Десови, не ни е лесно... Благодаря за загрижеността ти! Ще излезете тук много хрисими противниците на "дебелата"...

 

К*р за ДЕСА!

Доволен!

Точно така, най-големият кур за нея! Да ѝ е гадно... Ама откакто младият кур я ебе доста се нахъса. Ако така ѝ влияе младото лъвче, дано дълго продължи връзката им, за да я благославяте и занапред! :)

 

Топ 3 и никъде първа, вечната втора разбира се!

Колко е яко обаче като се чупят клишета! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато четях тази жлъч в темата с резултатите на форумските награди, честно казано, още тогава ми се "навдигна" фенският порив да напиша нещо, но се спрях - изобщо не ми се занимаваше. А и моментите, в които си позволявам да пиша, са радкост и съвсем не ми е по вкуса да навлизам в някакви безумни "сблъсъци" с противници на моята... Но патосът, с който конкретните цицати са писани, сега ме накара да им обърна внимание. И го правя точно сега, не защото ей така ми е скимнало, с цел някакво заяждане, а защото зад "настъпателността" ми стоят все пак някакви реални гласове, определящи кой заслужава отличия в дадена категория.

 

И между другото, на доста от постовете на Слави съм се дразнил, когато с доза настървеност изтъква Десислава, но вземам да се замислям, защо пък да не си позволява да пише по този начин, след като по същия начин от другата страна си го позволяват това, само дето "стрелката" им е в низходяща посока спрямо Десислава. Така че, давай, Слави, пиши си както ти е кеф, щом от едни не се спазва някаква словесна форумска хигиена, защо и ти да спазваш... Пиши си, пък нека и аз самият да се дразня на някои от писанията ти... ;) :Vishenka_05: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Деси Слава и от мен.

 

Добре де, само на мен ли ми харесва "Без теб" и още си я слушам?

"Нашето любов е", "Пиши го неуспешно", "Чуплива и влюбена" също много ги харесвам.

Не са от ранга от преди години, но си носят стила на Преслава..

 

Като песента няма милиони гледания, значи е провал и неслушаема...

Факт е че песента е брутална. И аз я слушам често. Но за за съжаление Преслава сама се закопа. Трябваше да снима клипа предварително, и да го пусне веднага след концертната премиера, вместо да го бави цели 3 седмици. Това е една от най-грубите и грешки в цялата и кариера изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Деси Слава и от мен.

Факт е че песента е брутална. И аз я слушам често. Но за за съжаление Преслава сама се закопа. Трябваше да снима клипа предварително, и да го пусне веднага след концертната премиера, вместо да го бави цели 3 седмици. Това е една от най-грубите и грешки в цялата и кариера изобщо.

Дрън-дрън-дрън! Глупости на търкалета в тоя пост! Измий си очите й признай, че песента не става, пък ако ще и на Венера да я беше снимала и пуснала.на 22.11.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дрън-дрън-дрън! Глупости на търкалета в тоя пост! Измий си очите й признай, че песента не става, пък ако ще и на Венера да я беше снимала и пуснала.на 22.11.

Всеки с мнението си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам ама не се сещам за по-брутален бис след песен. Направо проглушителен... и то след Искам още... имаше бис... Смятай. Явно на Ивана й се получава като е облечена като подарък за Коко Динев.

 

Той е преди този, на същото видео, но е по-слаб. :1000 (29):

Иначе смело можем да кажем, че Ивана на последните концерти е много стилна, особено на последния. <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

И между другото, на доста от постовете на Слави съм се дразнил, когато с доза настървеност изтъква Десислава, но вземам да се замислям, защо пък да не си позволява да пише по този начин, след като по същия начин от другата страна си го позволяват това, само дето "стрелката" им е в низходяща посока спрямо Десислава. Така че, давай, Слави, пиши си както ти е кеф, щом от едни не се спазва някаква словесна форумска хигиена, защо и ти да спазваш... Пиши си, пък нека и аз самият да се дразня на някои от писанията ти... ;) :Vishenka_05: :1000 (29):

Защото не е редно, защото човек трябва да е обективен. Преценката във форума, рефлектира на преценката ти в живота. Ти не си по - различен тук от там. И не казвам, кой заслужава или не. Естествено, че баладата си беше за нея, говоря за елементарно уважение към хората и принципи, които са на изчезване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение, кой печели класации или награди ... важното е да си обичаш публиката и тя да обича теб! Този лайф минал милион - за който се интересува от милиони. (Този едва ли е с купувани гледания или реклама)

 

 

Тук отново са минали милион! :)

 

 

Истинска наслада е да ги слушаш на живи изпълнения. :)

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение, кой печели класации или награди ... важното е да си обичаш публиката и тя да обича теб! Този лайф минал милион - за който се интересува от милиони. (Този едва ли е с купувани гледания или реклама)

 

 

Тук отново са минали милион! :)

 

 

Истинска наслада е да ги слушаш на живи изпълнения. :)

Това е един от най - големите хитове в историята на чалгата и най - хитовият дует. Какво се очаква, да не мине ли :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Стоянова е луда фенка на Деса и се възползва от успешната година, за да я напомпи.

То и Лозанова й беше луда фенка, а след 2003 й даваше само по 1 награда.

Едва ли Стоянова е луда фенка и на Алисия, защото тя е печелила Най-харесвана попфолк певица.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Лозанова й беше луда фенка, а след 2003 й даваше само по 1 награда.

Едва ли Стоянова е луда фенка и на Алисия, защото тя е печелила Най-харесвана попфолк певица.

Пееща, кадърна изпълнителка, какво да не й харесваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...