Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галена пак е номинирана с 2 клипа във Видеоклип на годината и нищо чудно да не спечели :girl_cry2:

На мен, честно казано, ми се искаше ДС да е номинирана и с "В друг живот", пък дори и да не спечели нищо накрая. Това толкова въздействащо видео си остана недооценено- хората знаят на какво ниво е, но масово се гласува за "И на всички като тебе", защото е по-шокиращ клип. Дано поне Балада да вземе проекта, тази награда днес ли щеше да е обявена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен, честно казано, ми се искаше ДС да е номинирана и с "В друг живот", пък дори и да не спечели нищо накрая. Това толкова въздействащо видео си остана недооценено- хората знаят на какво ниво е, но масово се гласува за "И на всички като тебе", защото е по-шокиращ клип. Дано поне Балада да вземе проекта, тази награда днес ли щеше да е обявена?

Деси Слава трябваше да е и с двата клипа, "В друг живот" е най-добрият клип за 2016.

Битката ще е между "Майната ти" и Галена, "Дай ми още" също е претендент. Може и "Минута живот" да влезе в Топ-а.

 

Като цяло се гласува за песни, дори в класациите за клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава трябваше да е и с двата клипа, "В друг живот" е най-добрият клип за 2016.

Битката ще е между "Майната ти" и Галена, "Дай ми още" също е претендент. Може и "Минута живот" да влезе в Топ-а.

 

Като цяло се гласува за песни, дори в класациите за клип.

Дай ми още е слаб за мен лично, Анелия се разхожда през целият клип - никакво действие, никакви визии, никакъв замисъл. Галена,, ако беше снимала в двореца с масовка, щеше да е нещо титанично!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен клип, кадрите с бельо-то само внасяха колорит, жалко, че ги резнаха...Анелия да се учи как се прави клип на световно ниво:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен, честно казано, ми се искаше ДС да е номинирана и с "В друг живот", пък дори и да не спечели нищо накрая. Това толкова въздействащо видео си остана недооценено- хората знаят на какво ниво е, но масово се гласува за "И на всички като тебе", защото е по-шокиращ клип. Дано поне Балада да вземе проекта, тази награда днес ли щеше да е обявена?

Напълно съм съгласна!"В друг живот" е много по-хубав и въздействащ клип от колкото Урагана. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна!"В друг живот" е много по-хубав и въздействащ клип от колкото Урагана. :mf_surrender:

Имах си хаз, ти да не си съгласна, дето бълваш змии и гущери по адрес на Галя.

По-артистична и харизматична пред камера от Галена едвали има в България!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах си хаз, ти да не си съгласна, дето бълваш змии и гущери по адрес на Галя.

По-артистична и харизматична пред камера от Галена едвали има в България!

Всеки има право да изразява мнението си,нали така?

Урагана прилича по-скоро на имиджов клип ,а този на "В друг живот" е много по-задълбочен с темата в баладата.

Галена нека си е харизматична,но е излишно да се пробутват такъв тип клипове за годишни отличия,след като има много по-тематични и докосващи душата клипове като този на Деска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки има право да изразява мнението си,нали така?

Урагана прилича по-скоро на имиджов клип ,а този на "В друг живот" е много по-задълбочен с темата в баладата.

Галена нека си е харизматична,но е излишно да се пробутват такъв тип клипове за годишни отличия,след като има много по-тематични и докосващи душата клипове като този на Деска.

Да, "МамаУраган" е имиджов клип, ала друг на толкова високо ниво като заснемане, кинематография, монтаж, филтри и идея в поп-фолка за 2016-та няма, няма и да има. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, "МамаУраган" е имиджов клип, ала друг на толкова високо ниво като заснемане, кинематография, монтаж, филтри и идея в поп-фолка за 2016-та няма, няма и да има. :)

Просто постави този клип до "Хавана Тропикана" и продължавай да ми обясняваш колко е велик :mf_surrender:

П.С. Змии и гущери бълва тази на аватара и подписа ти. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто постави този клип до "Хавана Тропикана" и продължавай да ми обясняваш колко е велик :mf_surrender:

П.С. Змии и гущери бълва тази на аватара и подписа ти. :whistling:

МамаУраган е по-добър от Хаваната, за мен лично. :3fdb8960598fa63e:

По-разчупени визии, по-разчупен монтаж и различни сетове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...