Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ивана на този клип е преди да подпише с Пайнер или след това...защото гледам, че пее други песни ..

 

Малко преди да подпише договора. :Vishenka_05:

Как да не я хареса Пайнера?! :flowers: Тук е с нейната си формация "Прима +".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галена няма да я коментирам,само ще кажа горко им на онези,на които им е идол изпълнител,който им пее "И целият град знае как си се нашмъркал",снима клипове в циганска махала и краде припеви от други български песни :mf_surrender:

:roll1: :roll1: :roll1:

Отиди и вземете с Преслава по една линийка и се скрийте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oчаквах Галин да победи на принципа"Двама се карат-третият печели" :D Честито на Галена! Ако Преслава беше спечелила щеше да изяде много хейт. Впрочем тя ще пуска ли нещо скоро?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тъкмо докато съм писал, че и Галена навярно ще спечели нещо, новината за Идол-а вече е била на път. :D

Честито и на Галин за второто място, той досега не знам дали се е доближавал толкова много до върха в тази категория на Сигнал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тежка вечер се очертава за Преслава ... човек, чийто живот се върти около неща като участия, на които отбива номера, железа за Певица и съмнителни компании и хобита, обикновено почва да губи едно по едно всяко от тях. :1000 (30):

 

Това е и надеждата момичето да води нормален живот - да срещне мъж, който да я обича и тя да го обича, да пее, да прави песни, които хората да обичат и да се забавлява.

 

Първо трябва да се удари дъното обаче.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Отиди и вземете с Преслава по една линийка и се скрийте.

Ти сляп ли си?Преслава не заслужава тази година отличие,но третото място си е постижение.И все пак не може все тя да печели,до сега е била 4 пъти победител,което си е най-много от всички.Галин ако продължава и тази година по същия начин може и да го видим като победител по това време на следващата година. Жалко , че Деска не попадна в топ 3 , пак щеше да ви смаже както стана и с "Попфолк хита" :ae:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сляп ли си?Преслава не заслужава тази година отличие,но третото място си е постижение.И все пак не може все тя да печели,до сега е била 4 пъти победител,което си е най-много от всички.Галин ако продължава и тази година по същия начин може и да го видим като победител по това време на следващата година. Жалко , че Деска не попадна в топ 3 , пак щеше да ви смаже както стана и с "Попфолк хита" :ae:

Спокойно, Галин ще стане Най-харесвана поп-фолк певица за 2017-та!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тежка вечер се очертава за Преслава ... човек, чийто живот се върти около неща като участия, на които отбива номера, железа за Певица и съмнителни компании и хобита, обикновено почва да губи едно по едно всяко от тях. :1000 (30):

 

Това е и надеждата момичето да води нормален живот - да срещне мъж, който да я обича и тя да го обича, да пее, да прави песни, които хората да обичат и да се забавлява.

 

Първо трябва да се удари дъното обаче.

Самата тя съм убеден, че не е имала особени очаквания. Неслучайно го даваше лежерно цяла година, през 2014-2015, когато се натискаше за Певица на годината, вадеше песни през два месеца, а сега ... на 4-5 месеца и то само едната стана хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата тя съм убеден, че не е имала особени очаквания. Неслучайно го даваше лежерно цяла година, през 2014-2015, когато се натискаше за Певица на годината, вадеше песни през два месеца, а сега ... на 4-5 месеца и то само едната стана хит.

Аз за това и обяснявам , че и 3тото място си е постижение за такава година,в която тя не си даваше зор.

И ми е интересно как печелеше за 2014 и 2015 "Фолк идол" и "Най-харесвана певица",когато мрънкотиха как не и била заслужена наградата от Пайнера

Иначе мисля , че е време да направи една хубава балада

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Галеновите много нагли и безцеремонни. Миналата година реваха, че Преслава взела Певица, Идол и Най харесвана певица и твърдяха, че не ги заслужавала под предлог, че щом хита, клипа и албумабили при Галена, логично и задължително било з Галена да са топ призовете...

Тази година при Деса ще са Попфолк хит, Балада и Видеоклип. Не е ли логично за нея да е идола... Отново двойните стандарти и комплекси на Галеновите.

 

 

Иначе да и е честито. Заслужено е според мен за добрите неща, които пусна. Не мога да си кривя душата и да злобея кто галеновите и да омаловажавам продукцията и, както правят Галеновите с всяка различна от Галена.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой и нищо не казва за Пантерите... ама на времето много интересни песни пуснаха, защото бяха първата формация 1999 година до 2002 година ..

Имаха една песен, на която клипът беше с кукли Барби. Любима ми е. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаха една песен, на която клипът беше с кукли Барби. Любима ми е. :1000 (29):

 

https://www.youtube.com/channel/UCsZvkgyFzd...d=0&view=15 Toзи профил е на едната пантера - Ани :3fdb8960598fa63e: дори е написала под клипа "Луда кръв" Благодаря Ви за хубавите коментари! :) Радвам се, че още харесвате нашите парчета :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/channel/UCsZvkgyFzd...d=0&view=15 Toзи профил е на едната пантера - Ани :3fdb8960598fa63e: дори е написала под клипа "Луда кръв" Благодаря Ви за хубавите коментари! :) Радвам се, че още харесвате нашите парчета :))

Много е красива, но изобщо не мога да позная коя от четирите е. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е красива, но изобщо не мога да позная коя от четирите е. :1000 (29): :1000 (29):

 

Най - младата от групата, тази Ани чернокосата, дето през 2002 година напусна и на последният клип на Пантерите си бяха взели друго момиче на нейно място..

https://www.vbox7.com/play:ba81db5f19

Ще ми бъде интересно да чуя от другите мненията за Пантерите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като изключим едната неуспешна песен, Галена определено заслужава Идол. Най-големият хит за годината е нейн, а също така има и още един.

Браво и на Галин - старанието през годината му помогна да е едноличен номер 1 от мъжете.

Абсурдно е присъствието на Преслава в ТОП 3. Вместо нея там трябваше да е Деси Слава.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Галка!!!! Честита да и е наградата и да ни радва и през 2017 с такива уникални песни, които да остават в съзнанието. Надявам се да вземе и "Клип на годината" за МамаУраган.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...