Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Най-големият провал на Преслава - "Без теб" за два месеца ще мине гледаемостта на "Да ти олекне" за 1 година - скандално! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-големият провал на Преслава - "Без теб" за два месеца ще мине гледаемостта на "Да ти олекне" за 1 година - скандално! :3fdb8960598fa63e:

Престанете да сравнявате песен с никаква реклама никъде, с налагана песен с бясна реклама във фейсбук, налагане в национален ефир и други :gun_bandana:

 

Преслава пък никога няма да изкара хит от ранга на "Пей, сърце". /не говоря за тези от миналото десетилетие/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете да сравнявате песен с никаква реклама никъде, с налагана песен с бясна реклама във фейсбук, налагане в национален ефир и други :gun_bandana:

 

Преслава пък никога няма да изкара хит от ранга на "Пей, сърце". /не говоря за тези от миналото десетилетие/

"Моето слабо място" е хит вече 3 години, време е за нова резачка от тази величина :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница страшно разочарова феновете си, просто нямам думи.

Ще пусне провал и това ще й е за урок.

Какво е това монтиране два месеца вече? Сигурно пак е по п*тка и се чудят как да режат и мажат кадрите :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница страшно разочарова феновете си, просто нямам думи.

Ще пусне провал и това ще й е за урок.

При нея има аритметична прогресия що се отнася до проектите й - на "Хубаво го запомни" пусна снимка от клипа и излезе след 1 месец, този ще излезе 2 месеца след снимката, следващият сигурно ще бъде 3 месеца след промо снимката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница страшно разочарова феновете си, просто нямам думи.

Ще пусне провал и това ще й е за урок.

Тя и през 2016 не беше много активна-2 самостоятелни песни има само,от които едната не успя да се наложи.

Трябва отново с Оцко да направят една тупалка като "Всичко чуждо пожелаваш"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и през 2016 не беше много активна-2 самостоятелни песни има само,от които едната не успя да се наложи.

Трябва отново с Оцко да направят една тупалка като "Всичко чуждо пожелаваш"

Коментирай, че и Преси почти нищо не наложи :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че и Преси почти нищо не наложи :(

Наложи един невероятен хит с още по-невероятни физиономии :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наложи един невероятен хит с още по-невероятни физиономии :Vishenka_05:

Не тя, а рожденият й ден го наложи. Ох, колко не я слуша главата, горката. Сега като изкара следващият боклук пак ще носиш от 100 кладенеца вода. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не тя, а рожденият й ден го наложи. Ох, колко не я слуша главата, горката. Сега като изкара следващият боклук пак ще носиш от 100 кладенеца вода. :3fdb8960598fa63e:

Тя е имала рожден ден само в деня, в който излезе, а не през цялата 2016-та ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е имала рожден ден само в деня, в който излезе, а не през цялата 2016-та ;)

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Преси и цялата й кариера в последната година са абсурдни, моля ти се. Дано се откаже и престане да ни трови с "творчески" напъни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Преси и цялата й кариера в последната година са абсурдни, моля ти се. Дано се откаже и престане да ни трови с "творчески" напъни. :3fdb8960598fa63e:

Казва го този, който прокле на смърт Галена преди време. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (27): Анелия никога не е имала акъл, но в последно време направо прекалява с тъпотията и циганията си. Вярно ще се окаже, че е циганка. :mf_surrender: Ретро чалгията с Кристали беше достатъчна, кому са нужни тия колаборации с Илиян, Живко, Гринго, турски версии? :mf_surrender: Всички песни от 2016 й клонят към кючека с изключение на неуспешния поп дует. Просто е пример за деградация - а едно време беше от най-различните и отличаващи се. :mf_surrender:

 

Анелия е една дива късметлийка ... през последните няколко години една на пет песни й е читава, участията й са ужасяваща скука и досада дори за големите й фенове, доста погрозня и се състари в лице и все пак е в Топ 5.

 

Чак е необяснимо.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че и Преси почти нищо не наложи :(

"Няма да ти пиша" имаше голям успех,а Чупливата беше по-голям хит от онази песен ,където Галка пее "вкара в мен любовта като рак в кръвта"

Преси през 2016 също не беше активна.Надявам се тази година да се задейства , както направи Деска и да смачка всичко живо както само тя си може

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, само на мен ли ми харесва "Без теб" и още си я слушам?

"Нашето любов е", "Пиши го неуспешно", "Чуплива и влюбена" също много ги харесвам.

Не са от ранга от преди години, но си носят стила на Преслава..

 

Като песента няма милиони гледания, значи е провал и неслушаема...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, само на мен ли ми харесва "Без теб" и още си я слушам?

"Нашето любов е", "Пиши го неуспешно", "Чуплива и влюбена" също много ги харесвам.

Не са от ранга от преди години, но си носят стила на Преслава..

 

Като песента няма милиони гледания, значи е провал и неслушаема...

Всичко на втори ред го обожавам, това на първия ред просто е толкова намазано с вокали, че като го пусна ме забалява главата, същата раота като със "Шейк".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, само на мен ли ми харесва "Без теб" и още си я слушам?

"Нашето любов е", "Пиши го неуспешно", "Чуплива и влюбена" също много ги харесвам.

Не са от ранга от преди години, но си носят стила на Преслава..

 

Като песента няма милиони гледания, значи е провал и неслушаема...

 

Аз също слушам "Без теб" и лично я оценявам с много добра оценка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Яница на два пъти и връщаха клипа от фирмата и го презасне на два пъти (кадри, не целия), понеже не е по-долу от разврата на "Върнах ти го". Така ако продължава да снима разврат още половин година няма да видим клип. Затова са забавянията при нея - фирмата връща клипа, налага се да презаснема със същия режисьор, човека обаче си има календар и няма как да е свободен по всяко време - снимат след някакви дни или седмици, пак монтиране, пак връщане.

 

Просто Яничка настоява да си покаже п*тката в ефир и това е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Яница на два пъти и връщаха клипа от фирмата и го презасне на два пъти (кадри, не целия), понеже не е по-долу от разврата на "Върнах ти го". Така ако продължава да снима разврат още половин година няма да видим клип. Затова са забавянията при нея - фирмата връща клипа, налага се да презаснема със същия режисьор, човека обаче си има календар и няма как да е свободен по всяко време - снимат след някакви дни или седмици, пак монтиране, пак връщане.

 

Просто Яничка настоява да си покаже п*тката в ефир и това е...

:roll1: :roll1: :roll1:

Скандализира на макс!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...