Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

58.45

Нено: "Благодаря ви, че поканихте незабравимата Камелия!"...и възхищава ти се от дълги години....Нено, ах ти, фурнаджийска лопато! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Планета вече до каква степен пренебрегнаха Валя, че поне едно изречение не писаха да й честитят именния ден!

 

Любимата ми песен на Валя+тази с Галин :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

58.45

Нено: "Благодаря ви, че поканихте незабравимата Камелия!"...и възхищава ти се от дълги години....Нено, ах ти, фурнаджийска лопато! :mf_surrender:

Ама той е такъв... Тук просто се прави пред Десови на закшет фен с цел да привлича внимание. Иска да е интересен ама го знам къв е и не върви. Да се пробва на друго място

Link to comment
Сподели в други сайтове

10. February. 2017 г. - 22:28

Няма опасност, друго за Деса няма да има...

Един потребител беше много сигурен, че Деса ще си остане с една награда от Сигнал. Чакаме обяснението за втората поредна награда. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/view_article.php?article_id=48039

Това е смехотворно!

Пей сърце остана без никакви награди за годината, и Няма да ти пиша има повече гласове от #МамаУраган. Сигурно боли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти гласува ли?

 

 

Разбира се, че гласувах. В класацията виждам поне 5 песни, които заслужават повече от победителя.

 

Пей сърце остана без никакви награди за годината, и Няма да ти пиша има повече гласове от #МамаУраган. Сигурно боли.

 

Дреме ми, аз не стоя да броя, меря и отчитам всяка класация. Просто попаднах на това и ми стана смешно. "И на всички като тебе" е хубава и хитова песен, но е толкова далече от хит на годината... Само се виж каква си злоба.Кеф ти е, че Галена не е първа, чак забравяш, че трътлата също не е. :1000 (29):

Тези бутания на Деса ще й изиграят сериозна шега.

Колкото до болката, феновете на Галя сме свикнали да й взимат заслужените награди и не го отчитаме толкова сериозно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия как може да отиде по маратонки на интервюто? Що за стил? И през цялото време и се иска да си качи краката все едно си е у тях :mf_surrender:

Че да не е на сцена, та да се конти. То и там не е задължително...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия как може да отиде по маратонки на интервюто? Що за стил? И през цялото време и се иска да си качи краката все едно си е у тях :mf_surrender:

 

Остави Камелия, ами виж Ема Стоянова - като излязла от втората световна е. :hahaha:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото не е редно, защото човек трябва да е обективен. Преценката във форума, рефлектира на преценката ти в живота. Ти не си по - различен тук от там. И не казвам, кой заслужава или не. Естествено, че баладата си беше за нея, говоря за елементарно уважение към хората и принципи, които са на изчезване.

И си прав, и не съвсем. Принципно и аз съм за по-голямата обективност, но не винаги тя може да се проявява на 100 %, защото го има фактора фенство. Проблемът е когато този фактор взема свръх надмощие и дадените почитатели напълно се "отдават" на него - състояние, граничещо с фанатизъм. А относно преценките във форума и тези в реалния живот, смятам че не е задължително да има знак за равенство между тях. Във виртуалното пространство сякаш човек си позволява повече, дори да бъде по-краен. А забелязвам, че доста форумци така яко са се слели с хейта, сякаш, ако не пишат с патоса на оплюването, не биха били интересни. А не смятам, че всички, които хейтят, в реалния живот са някакви абсолютни омразници. В нета доста често, пишейки човек, той е афектиран от даден коментар или реплика, и не смятам че от това може да се прави генерално обобщение за това какъв човек е в реалността. Поне аз така мисля. :)

 

Разбира се, че гласувах. В класацията виждам поне 5 песни, които заслужават повече от победителя.

Дреме ми, аз не стоя да броя, меря и отчитам всяка класация. Просто попаднах на това и ми стана смешно. "И на всички като тебе" е хубава и хитова песен, но е толкова далече от хит на годината... Само се виж каква си злоба.Кеф ти е, че Галена не е първа, чак забравяш, че трътлата също не е. :1000 (29):

Тези бутания на Деса ще й изиграят сериозна шега.

Колкото до болката, феновете на Галя сме свикнали да й взимат заслужените награди и не го отчитаме толкова сериозно. :)

Класацията е базирана на гласовете на потребителите на сайта, а не на базата на това коя песен е гърмяла най-много по клубовете. Предполагам, ако се направи допитване до DJ-те, победител би бил "Пей, сърце", но регламентът на класацията е друг. Но има и друго нещо - в класациите на челните места са все най-актуалните и харесвани в момента изпълнители. Защо като и Преслава, и Галена например - изпълнителките, които са на върха в момента в поп-фолка, не са получили достатъчно гласове, за да спечелят дадената класация? Ами, явно хората се кефят и на други изпълнители, различни от тези посочените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кой го определи коя е най-добрата и най-мелодичната балада? Защото не видях в словоизлиянието ти пояснение от типа на "според мен", защото едно е да изразиш лично мнение и друго е да направиш подобна категоризация, все едно това е резултат от някакво всеобщо допитване, от което да се направи подобно категорично определение.

Така, това първо, и второ: айде, разбивачо на конспирации, обясни защо Десислава във форума, където твърдиш, че има организация под пълен строй на френската ѝ маса, печели само с тази си номинация, а в "Сигнал.бг" засега надделя в две категории (за Хит и Балада)... И там ли Десовите са били организирани и с фалшиви профили, нещо, което противниците ѝ не спряхте да натрисате през годините, в моментите когато е печелила по форумите? Все фалшиво играем. Та и в "Сигнал" сигурно е така. Айде, обясни там каква е схемата, при все, че сайтът се е постарал да има максимална обективност...?

В голяма криза при това, че във "великия" форум не са я отразили... Айде, цъкай в "Сигнал" за класациите и се кефи, че Десовите "изпадаме в криза", затова, че масовият потребител на сайта я направи лидер за втори път. Горките Десови, не ни е лесно... Благодаря за загрижеността ти! Ще излезете тук много хрисими противниците на "дебелата"...

Точно така, най-големият кур за нея! Да ѝ е гадно... Ама откакто младият кур я ебе доста се нахъса. Ако така ѝ влияе младото лъвче, дано дълго продължи връзката им, за да я благославяте и занапред! :)

Колко е яко обаче като се чупят клишета! :)

Откакто е тръгнала с малкия използвач, Фатмата единствено се е нахъсала да трупа килца.

 

Или както му казвате за по-модерно, да влиза във форма :)

 

Иначе браво на Фатмата. Нашта гордист! Дано вземе поне още няколко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И си прав, и не съвсем. Принципно и аз съм за по-голямата обективност, но не винаги тя може да се проявява на 100 %, защото го има фактора фенство. Проблемът е когато този фактор взема свръх надмощие и дадените почитатели напълно се "отдават" на него - състояние, граничещо с фанатизъм. А относно преценките във форума и тези в реалния живот, смятам че не е задължително да има знак за равенство между тях. Във виртуалното пространство сякаш човек си позволява повече, дори да бъде по-краен. А забелязвам, че доста форумци така яко са се слели с хейта, сякаш, ако не пишат с патоса на оплюването, не биха били интересни. А не смятам, че всички, които хейтят, в реалния живот са някакви абсолютни омразници. В нета доста често, пишейки човек, той е афектиран от даден коментар или реплика, и не смятам че от това може да се прави генерално обобщение за това какъв човек е в реалността. Поне аз така мисля. :)

Класацията е базирана на гласовете на потребителите на сайта, а не на базата на това коя песен е гърмяла най-много по клубовете. Предполагам, ако се направи допитване до DJ-те, победител би бил "Пей, сърце", но регламентът на класацията е друг. Но има и друго нещо - в класациите на челните места са все най-сетне актуалните и харесвани в момента изпълнители. Защо като и Преслава, и Галена например, изпълнителките, които са на върха в момента в поп-фолка, не са получили достатъчно гласове, за да спечелят дадената класация? Ами, явно хората се кефят и други изпълнители, различни от тези посочените.

Защото кака Преси много разочарова с последната си боза, и най-много с медийната пропаганда около клипът й, който е всичко друго, но не и това, което се опитваше да се изкара, че е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

58.45

Нено: "Благодаря ви, че поканихте незабравимата Камелия!"...и възхищава ти се от дълги години....Нено, ах ти, фурнаджийска лопато! :mf_surrender:

 

Е, сега па тя каква стана! :1000 (29): Ах, Нено, ти скрита "камелотска" лимонке! Верно, че и INP я бе намразил, след като не му се усмихнала, на някакъв фен-клуб. Всичко между тези 2 лица, с различна раманянска самоличност съвпада. По генезис на изперкването, по причина за омразата, по липсата на всякакъв друг досег с обекта на плюене, освен на някакъв фен клуб и по дебилската упоритост, с която опитва да промени света създаден от Фокс в тези форуми.

 

 

Камелия как може да отиде по маратонки на интервюто? Що за стил? И през цялото време и се иска да си качи краката все едно си е у тях :mf_surrender:

 

Че да не ходи да си търси гадже там или на официален обяд с Маргарита Лозанова, та и трябва да се облича като за бал без маски? :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто е тръгнала с малкия използвач, Фатмата единствено се е нахъсала да трупа килца.

 

Или както му казвате за по-модерно, да влиза във форма :)

 

Иначе браво на Фатмата. Нашта гордист! Дано вземе поне още няколко.

Обаче трупането ѝ на килца май е правопропорционално на трупането ѝ на повече одобрение от страна на феновете. ;)

А че не е твоята гордост, е ясно. И не, не ѝ трябват повече отличия. Като за стара чанта от 20 години, при това разплута, са ѝ достатъчни и тези, за да има стимул и през тази година да се старае за добри проекти. :)

 

Защото кака Преси много разочарова с последната си боза, и най-много с медийната пропаганда около клипът й, който е всичко друго, но не и това, което се опитваше да се изкара, че е.

Не смятам, че чак толкова е разочаровала с "Без теб". Песента съвсем не е лоша, като изключим прекаленото струпване на вокали. По-скоро проблемът идва от пренасищането и преекспониране то на образа на Преслава. Да си даде малко почивка, да преосмисли нещата, и ако има малко повече акъл, би се върнала след това с нови сили и добри песни, за да напомни за себе си. Но и на нея не ѝ е лесно. Както веднъж бях писал свои разсъждения относно Преслава, сега пак да повторя своето виждане - страхът ѝ, че след многогодишната пикова серия в кариерата си, би последвал крах, не е малък. Но виждайки колко верни почитатели има, би било добре за нея самата да се отърси от този страх и да се впусне към правенето на музика и песни както когато беше тръгнала в началото - влагайки само душа и глас при създаването на съдържателни песни. Мисля че не е толкова трудно, просто трябва да го осъзнае това... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен на годината- И на всички като тебе-1ва награда

Балада на годината- В друг живот-2ра награда

 

Пей,сърце- Летен хит

 

Остава само Идола да е при Галка, и всичко е топ. Кой да си помисли, че след 20 години кариера Десс ще се бори на едно с Лидерката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пей сърце остана без никакви награди за годината, и Няма да ти пиша има повече гласове от #МамаУраган. Сигурно боли.

И понеже Няма да ти пиша го изкарахте Хит на лятото не влиза и в ТОП 5 :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не се бори с никакви лидерки. Тя нама капацитет и влияние за това. Лидерките са безпорни и не виждам, за какво само тролите по ясни чалгарски проблеми.

 

Приемете, че темата в следващите месеци е Камелия и се ориентирайте към свикване с този предстоящ развой на събитията....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидерка! :3fdb8960598fa63e: Никой не коментира, че Кама извади по-добра песен от 90% от песните на Деси в Пайнер и 100% от песните й за 2016-та. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не се бори с никакви лидерки. Тя нама капацитет и влияние за това. Лидерките са безпорни и не виждам, за какво само тролите по ясни чалгарски проблеми.

 

Приемете, че темата в следващите месеци е Камелия и се ориентирайте към свикване с този предстоящ развой на събитията....

10. February. 2017 г. - 22:28

Няма опасност, друго за Деса няма да има...

Нещо да кажеш? :whistling: Този път какво ще измислиш, за да й принизиш успехите? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо да кажеш? :whistling: Този път какво ще измислиш, за да й принизиш успехите? :whistling:

 

Ще кажа нещо, което ми е на устата от много години. Видяхте ли какво беше Деса без подарени наградки и какво е Преса днес, без подарени наградки?

 

С удоволствие ще ви наблюдавам хващането за сламката, като удавници.... :happyppl:

 

п.п. Ей, имам завършен курс за воден спасител от 1990 и съм млад санитар от 1988 година. Мога да ви помогна, ако се давите...

 

 

Лидерка! :3fdb8960598fa63e: Никой не коментира, че Кама извади по-добра песен от 90% от песните на Деси в Пайнер и 100% от песните й за 2016-та. :3fdb8960598fa63e:

 

Не е нужно да се натрапваме на хората с тролене по въпроса. То е очевидно и просто си бъбрим тук с популацията...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще кажа нещо, което ми е на устата от много години. Видяхте ли какво беше Деса без подарени наградки и какво е Преса днес, без подарени наградки?

 

С удоволствие ще ви наблюдавам хващането за сламката, като удавници.... :happyppl:

 

п.п. Ей, имам завършен курс за воден спасител от 1990 и съм млад санитар от 1988 година. Мога да ви помогна, ако се давите...

Не е нужно да се натрапваме на хората с тролене по въпроса. То е очевидно и просто си бъбрим тук с популацията...

Деска си ги е заслужила тези награди, когато беше някъде в небитието преди няколко години никой не й ги е дал даром. Бачка като луда, прави клипове и песни цяла година и сега си бере плодовете. А хейтърите се насират. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче трупането ѝ на килца май е правопропорционално на трупането ѝ на повече одобрение от страна на феновете. ;)

А че не е твоята гордост, е ясно. И не, не ѝ трябват повече отличия. Като за стара чанта от 20 години, при това разплута, са ѝ достатъчни и тези, за да има стимул и през тази година да се старае за добри проекти. :)

Не смятам, че чак толкова е разочаровала с "Без теб". Песента съвсем не е лоша, като изключим прекаленото струпване на вокали. По-скоро проблемът идва от пренасищането и преекспониране то на образа на Преслава. Да си даде малко почивка, да преосмисли нещата, и ако има малко повече акъл, би се върнала след това с нови сили и добри песни, за да напомни за себе си. Но и на нея не ѝ е лесно. Както веднъж бях писал свои разсъждения относно Преслава, сега пак да повторя своето виждане - страхът ѝ, че след многогодишната пикова серия в кариерата си, би последвал крах, не е малък. Но виждайки колко верни почитатели има, би било добре за нея самата да се отърси от този страх и да се впусне към правенето на музика и песни както когато беше тръгнала в началото - влагайки само душа и глас при създаването на съдържателни песни. Мисля че не е толкова трудно, просто трябва да го осъзнае това... :)

 

Смешки разправяш. Фатмес има одобрението единствено на кварталните магазини кръчми, където упражнява влизането си във форма.

 

Иначе за стара чанта, дето измислените награди тряя са и през шутката, а нашта така и не се наяде, смятам че 2 награди са и малко. Тряя земе поне още всички останали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...