Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Помним ли този хит, в чийто клип Сиса беше представена като вещица? :1000 (33):

 

 

Не всяка чалгарка би се съгласила да не бъде в ролята на невинната красавица. :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Пайнер са намислили нещо и просто са пуснали тази реклама, като интро..значи нещо се очаква, но знае ли се.. :whistling: 27 години професионализъм, стил, класа..единствената музикална компания, която остана след всичките години. :3fdb8960598fa63e: може наистина да направят концерт..но нека по - добре ще е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Пайнер са намислили нещо и просто са пуснали тази реклама, като интро..значи нещо се очаква, но знае ли се.. :whistling: 27 години професионализъм, стил, класа..единствената музикална компания, която остана след всичките години. :3fdb8960598fa63e: може наистина да направят концерт..но нека по - добре ще е.

 

Като удавник за сламка се хващаш вече за всичко, което видиш в нета по въпроса. :hahaha: Не съм предполагал колко ви е мъчно, болно и незгодно... :pokey:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като удавник за сламка се хващаш вече за всичко, което видиш в нета по въпроса. :hahaha: Не съм предполагал колко ви е мъчно, болно и незгодно... :pokey:

 

Защо пък предположи, че точно съм удавник за сламка? Още повече пък да ми е мъчно, болно и неизгодно..не разбирам логиката ти? Пояснявам, че Пайнер са намислили нещо и ако смятат да правят концерт ще е добре след като няма да има награди. Нека Димитров да компенсира нещата, ако се пеят и хитовете не говоря от последните десет години, а от зората.. тогава ще е много голям плюс за тях! :3fdb8960598fa63e: А пък и нека да не подценяваме инженер Димитров, човек който може да е всякакъв, но пък си представи, че реваншира..вместо награди, да има концерт послучай 27 години Пайнер.. :3fdb8960598fa63e: Знам, Фокс, че по - точно ти не можеш да го преживееш, но какво да се прави едни ще са на концерти, по телевизията, а други само по дискотеки, той добре, че ги канят и по предавания, че ще забравим някои хора.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък предположи, че точно съм удавник за сламка?

 

Защото те наблюдавам как предпазливо пишеш тук и как полудяваш в Сигнала. И да, на теб и на още 2-3 лица ви е най-болно, че няма награди и концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото те наблюдавам как предпазливо пишеш тук и как полудяваш в Сигнала. И да, на теб и на още 2-3 лица ви е най-болно, че няма награди и концерти.

 

Напротив, не полудявам, а казвам истини, Фокс. А пък и виж, че не само аз мисля така..и да вметна, че нито ми е болно, че няма награди, нито пък и концерти..и не живея с тази мисъл и има по-важни неща от живота, отколкото дали ще има концерт или не. А пък и не си ли даваш сметка, че Димитров ще се компенсира и че реши да направи концерт ей така..нищо не се знае. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои истини бре? Кама взе всичко, което можеше от този бизнес да осигури музикална компания и продължи сама. Това е да имаш топки във време на криза. И обратното при Деса и Емануела. И двете уж бяха сами и без продуценти, но накрая клекнаха пред най-алчният от тях. Емануела поне си призна, че не става за импресарио. Не си мислете, че не сме следели пропадането на Деса през годините и причината за полегването пред офиса на Митака...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои истини бре? Кама взе всичко, което можеше от този бизнес да осигури музикална компания и продължи сама. Това е да имаш топки във време на криза. И обратното при Деса и Емануела. И двете уж бяха сами и без продуценти, но накрая клекнаха пред най-алчният от тях. Емануела поне си призна, че не става за импресарио. Не си мислете, че не сме следели пропадането на Деса през годините и причината за полегването пред офиса на Митака...

 

Знаеш ли единствено, както Кама направи през тези години..направи така през концертите и турнетата да си налага старите хитове, това е.. :3fdb8960598fa63e: Да не забравяме, че Димитров сам каза, че на Деса мястото си е в Пайнер и че никога не е подозирал, че ще си отиде, нали каза, че са останали изненадани, като разбрали, че Деса иска да ги напусне...нека да не дъвчем едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Пайнер са намислили нещо и просто са пуснали тази реклама, като интро..значи нещо се очаква, но знае ли се.. :whistling: 27 години професионализъм, стил, класа..единствената музикална компания, която остана след всичките години. :3fdb8960598fa63e: може наистина да направят концерт..но нека по - добре ще е.

На тоя му мина бана, ама като гледам иска още 3 дни почивка. Спри да се правиш на остроумен и всезнайко. Не виждаш ли, че никой не те бръсне за жив, само не знам Фокса кво толкова е седнал да ти обеснява като на първобитник :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изригнах под статията в Сигнал, за 27-годишнината на Пайнер... :happyppl:

 

Фокс, значи определено ти се иска Кама да се върне в Пайнер..спокойно, че ще се докараш на антидепресанти от Димитров..

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тоя му мина бана, ама като гледам иска още 3 дни почивка. Спри да се правиш на остроумен и всезнайко. Не виждаш ли, че никой не те бръсне за жив, само не знам Фокса кво толкова е седнал да ти обеснява като на първобитник :1000 (29):

 

Дори не знаех, че са ми дали почивка три дена..добре, че ти ми каза.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, дали ?

Айде не се прави,че много добре го усети :1000 (29):

Да, точно така! Кога си ме видял да влизам всеки ден..влизам като съм свободен, така, че ... :-)

Яница от много бавене накрая ще пусне боза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...