Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много писане за нищо. Награди няма, концерти няма, церемонии няма, а следва да гледате 3-4 месеца Камелия в прайм-тайма на най-гледаната телевизия БТВ.

Слушаме ли хитове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Скандал! Елена Петрова изсъска срещу Емануела!

 

Актрисата Елена Петрова се възмути от участието на фолк звездата Емануела в предаването „На кафе“, узна HotArena. „Гледам и се червя на какви хора позволихме да се сдобият със слава...“, написа секссимволът на българското кино. И това се случи след като певицата бе гост в студиото на Гала.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер и от мен! :whistling: Гледам пълна скука, едно и също и онези лумпени как си хвалят тяхната боза на Кама...а пък Деса, която уж била табуретката била номер едно в сигнал.бг за балада на 2016 :1000 (19): така е, като си изиграе картите както трябва ще печели при това заслужено! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма скука в чалгата. На Кали и Илиян новата песен не е нищо особено, Яница се чака от не знам колко време. Имам чувство, че се бяха надъхали да си промотират новите песни около наградите, но сега като ги няма и им се срина желанието :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма скука в чалгата. На Кали и Илиян новата песен не е нищо особено, Яница се чака от не знам колко време. Имам чувство, че се бяха надъхали да си промотират новите песни около наградите, но сега като ги няма и им се срина желанието :D

Не са малко Пайнерските песни от началото на годината- цели 8. :1000 (29): Като за този период си е добре, изпълнителите попринцип рядко са били активни в него, дори и когато имаше награди. Повечето се активираха в месеците след наградите, тази година явно няма да е по-различно, но статуетките ще са на Сигнал...

Проблемът по-скоро е, че от всичките излезли песни нито една не е тотален хит. На Галена ако беше с клип, щеше да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са малко Пайнерските песни от началото на годината- цели 8. :1000 (29): Като за този период си е добре, изпълнителите попринцип рядко са били активни в него, дори и когато имаше награди. Повечето се активираха в месеците след наградите, тази година явно няма да е по-различно, но статуетките ще са на Сигнал...

Проблемът по-скоро е, че от всичките излезли песни нито една не е тотален хит. На Галена ако беше с клип, щеше да е.

Може би поради липсата на суматохата около наградите на Планета е така. Беше интересна самата церемония. Последната не толкова, но пак имаше емоция. Тези на Сигнал не могат да компенсират пайнерските.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би поради липсата на суматохата около наградите на Планета е така. Беше интересна самата церемония. Последната не толкова, но пак имаше емоция. Тези на Сигнал не могат да компенсират пайнерските.

Така е, съвсем различна си беше емоцията. Самата идея да има концерт, на който да се връчват награди и изпълнителите да излизат да си ги взимат, после да пеят си беше много по-добра от това да ходят в някакъв офис да им дадат вече обявените статуетки. :1000 (29): Но какво да се прави- само наградите на Сигнал останаха по-важни в чалгата... Поне Емилия Стоянова трябваше да вземе да ги раздаде в някой клуб, но явно не й се занимава да търси спонсори и да организира... А и доскоро не се знаеше официално, че няма да има на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борката като почна да обяснява как се запознали с Константин сякаш намекна , че Райна тогава е привлякла Коцето към Пайнера и даже като и спомена името се почувства неудобно

Деска пък е много сладка пухкава-как подскача и пее :jump: Само с нея и Алисия ( разбираемо за втората ) нямаше интервю от дуетните половинки на Константин :ac: Емануела пък разби с пожеланието за "голями" успехи :3fdb8960598fa63e: Можеше повече кадри да покажат от промоцията,все пак имаше други техни колеги-Преслава,Фики от Пайнер,Лияна,Тони Стораро,Софи Маринова и Гринго - великия пеУец :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, съвсем различна си беше емоцията. Самата идея да има концерт, на който да се връчват награди и изпълнителите да излизат да си ги взимат, после да пеят си беше много по-добра от това да ходят в някакъв офис да им дадат вече обявените статуетки. :1000 (29): Но какво да се прави- само наградите на Сигнал останаха по-важни в чалгата... Поне Емилия Стоянова трябваше да вземе да ги раздаде в някой клуб, но явно не й се занимава да търси спонсори и да организира... А и доскоро не се знаеше официално, че няма да има на Планета.

Емилия Стоянова, ако беше достатъчно хитра и амбицирана, можеше да спретне една церемония. Хем щеше да е по-официално всичко, хем пак щеше да го има цирка като при тези на Планета. Имам чувство, че грам не й се занимава и на нея вече. "Открит микрофон" замря, не е канила от доста време някое топ име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора чак сега разбраха, как Митко Пайнера съсипа егото на чалгата. На "десовите" е разбираемо да им се щат някакви награди да има, па дори в клуб да са, но да взима Деса статуетки. На Преса агитката пък още не и се вярва, че няма церемония, където тя гордо да позира, с поредната подарена по навик "Певица на годината". Липсата на церемония е малка трагедия и за Анелия, за излъганата Емануела, за пълнежи от "В" група като Татяна и Соня Германска, защото само там е мястото, където някой може да ги види. Да ги види, не да ги забележи. Забележете тишината около любимецът Издислав. Беше толкова активен до преди месец, а сега все едно не съществува. Днес ми проблесна едно нещо, което ми бе на устата от години, но все не можех да го формулирам.

 

Хайде да си спомним какво бе Деса 12 години без награди и какво ще бъде Преса тази година, без да има награди от Пайнер. Тогава ще им просветне на много хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия Стоянова, ако беше достатъчно хитра и амбицирана, можеше да спретне една церемония. Хем щеше да е по-официално всичко, хем пак щеше да го има цирка като при тези на Планета. Имам чувство, че грам не й се занимава и на нея вече. "Открит микрофон" замря, не е канила от доста време някое топ име.

Скоро ще започне да ги кани наградените, от които за момента е ясна само Деси Слава. :1000 (29): Според мен Галена няма да се размине без статуетка- Идол и/или Клип е нейна. При най-харесвана певица може да е Преслава или Десислава.

Сигнал имаха ли категория Дует? Там може да спечелят Емануела и Константин, и съответно също да са гости.

 

Хайде да си спомним какво бе Деса 12 години без награди и какво ще бъде Преса тази година, без да има награди от Пайнер. Тогава ще им просветне на много хора.

Не се опитвай да налагаш на хората лъжата, че Деси Слава е била нищо без наградите на Пайнер, защото има милиони доказателства за обратното твърдение. ;)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора чак сега разбраха, как Митко Пайнера съсипа егото на чалгата. На "десовите" е разбираемо да им се щат някакви награди да има, па дори в клуб да са, но да взима Деса статуетки. На Преса агитката пък още не и се вярва, че няма церемония, където тя гордо да позира, с поредната подарена по навик "Певица на годината". Липсата на церемония е малка трагедия и за Анелия, за излъганата Емануела, за пълнежи от "В" група като Татяна и Соня Германска, защото само там е мястото, където някой може да ги види. Да ги види, не да ги забележи. Забележете тишината около любимецът Издислав. Беше толкова активен до преди месец, а сега все едно не съществува. Днес ми проблесна едно нещо, което ми бе на устата от години, но все не можех да го формулирам.

 

Хайде да си спомним какво бе Деса 12 години без награди и какво ще бъде Преса тази година, без да има награди от Пайнер. Тогава ще им просветне на много хора.

 

Аха, Татяна сложена до Соня Немкса и никой не я е забелязвал, затова месеци след концерта освен Деса и Татяна друга не се обсъждаше. Нещо пишеш ей така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се опитвай да налагаш на хората лъжата, че Деси Слава е била нищо без наградите на Пайнер, защото има милиони доказателства за обратното твърдение. ;)

 

Аз не се опитвам да налагам нещо. Аз ви го казвам директно и мога да се аргументирам. Знаеш ли кога се разбра, че Деса е нищо? - на турнето на ФЕН ТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не се опитвам да налагам нещо. Аз ви го казвам директно и мога да се аргументирам. Знаеш ли кога се разбра, че Деса е нищо? - на турнето на ФЕН ТВ.

За теб е нищо раьбира се, няма да прогледнеш :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрахте: Галена е носител на приза Фолк идол 2016

http://signal.bg/view_article.php?article_id=48095

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не се опитвам да налагам нещо. Аз ви го казвам директно и мога да се аргументирам. Знаеш ли кога се разбра, че Деса е нищо? - на турнето на ФЕН ТВ.

Като посочваш една от годините в по-слабия период в кариерата на Десислава няма да постигнеш нищо. Защото всички знаем къде беше тя в първите няколко години без Пайнер и как успяваше да пробива дори и в схемата на контролираните от Митко награди на Нов Фолк и да прибира по нещо, просто защото беше доказано заслужила. Също така знаем, че дори и по време на спада си, тя пак правеше поне по 1-2 хита на година.

А чудно как ли тя успя да има толкова успешна 2016 след като не получи нито една самостоятелна награда за 2015? :dontknow:

 

ПП: Честито на Галена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрахте: Галена е носител на приза Фолк идол 2016

http://signal.bg/view_article.php?article_id=48095

Браво на Преси!В толкова слаба година пак е в топа :Vishenka_05: След всичкия хейт ,изсипан върху нея това си е доста голямо постижение.

Галин отново доказа ,че е номер 1 сред мъжете.На мен той ми беше фаворит за това отличие,понеже със и без него той си е идол на младежите.

Галена няма да я коментирам,само ще кажа горко им на онези,на които им е идол изпълнител,който им пее "И целият град знае как си се нашмъркал",снима клипове в циганска махала и краде припеви от други български песни :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...