Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И това за теб е признак на харесване? :mf_surrender:

Бяха си гаджета с Преслава поне около 1,5-2 години, не е било само "клатене".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно сте елементарни обаче. Неслучайно сте фенове на Преслава, Галена и Яница, Галин, Фикрет! :mf_surrender:

 

Били гаджета преди 7-8 години. Сега е друго.

Имат обща снимка от преди един месец.

Не е като да я ненавижда към днешна дата. Даже жена му се снима с нея.

 

https://www.instagram.com/p/BPMJDe4ANcH/?taken-by=preslava__

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм казал, че я ненавижда или пък Мара. Казах, че му е писнало от фолкпевиците и техните превземки. Дори си го каза ясно как навремето всичко са били нормални, а сега е извън всякакви граници. Не е нищо лично, а като цялостна оценка на бизнеса, в който самият той има пръст. Освен това е показателно, че не се е оженил или забременил фолкпевица, защото знае по-добре от всички ни какво представляват. Не знам какво толкова трудно има за разбиране. Аман от буквалисти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И нямам спомен да са били заедно повече от 4-5 месеца! И това им е много на певиците!

ако не я знае човек каква работохоличка е, ще си каже, че е била с него само за да си направи промоцията в най-лъскавото за онова време заведение, в което не се пускаше чалга :1000 (29):

 

petko_preslava.jpg

petko.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

ако не я знае човек каква работохоличка е, ще си каже, че е била с него само за да си направи промоцията в най-лъскавото за онова време заведение, в което не се пускаше чалга :1000 (29):

 

petko_preslava.jpg

petko.jpg

Вижте как я гледа :aj:

И тогава пак си е била слабичка, какво преувеличават хората , че изведнъж свалила като анорексичка :a035:

Link to comment
Сподели в други сайтове

FB_IMG_14870232225420418.jpg

🔜🔜

:1000 (27): Анелия никога не е имала акъл, но в последно време направо прекалява с тъпотията и циганията си. Вярно ще се окаже, че е циганка. :mf_surrender: Ретро чалгията с Кристали беше достатъчна, кому са нужни тия колаборации с Илиян, Живко, Гринго, турски версии? :mf_surrender: Всички песни от 2016 й клонят към кючека с изключение на неуспешния поп дует. Просто е пример за деградация - а едно време беше от най-различните и отличаващи се. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...