Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Здравейте! :ad: Много ми харесват вашите теми и си направих регистрация и аз. Много е забавна темата и се радвам, че ви открих. Надявам се, че сте отворени към нови потребители.. :1000 (30):

Точно реших да гласувам в анкетата на Планета и те я затвориха. Дано във финалното гласуване да вземат мерки, за да няма толкова фалшив вот. Все пак залагам,че "Песен на годината" или "Видеоклип" ще е " It this love " :roll1: Жалко, че Анелия , Емилия и Деси Слава ще изпаднат в някои категории заради шедьоврите на Фики. Поне не успя да "пребори" Галена. Добре, че не участва и в "Певица на годината" , иначе с разлика щеше да води. :g2:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия може да е най-скучния човек за участия, евър, но хитовете си ги прави.

 

По-добре да отидеш на ДЖ и да се раздаваш на нейни песни, отколкото на нейно участие :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте! :ad: Много ми харесват вашите теми и си направих регистрация и аз. Много е забавна темата и се радвам, че ви открих. Надявам се, че сте отворени към нови потребители.. :1000 (30):

Точно реших да гласувам в анкетата на Планета и те я затвориха. Дано във финалното гласуване да вземат мерки, за да няма толкова фалшив вот. Все пак залагам,че "Песен на годината" или "Видеоклип" ще е " It this love " :roll1: Жалко, че Анелия , Емилия и Деси Слава ще изпаднат в някои категории заради шедьоврите на Фики. Поне не успя да "пребори" Галена. Добре, че не участва и в "Певица на годината" , иначе с разлика щеше да води. :g2:

Какво ти е мнението за най-добрата за всички времена - Преси? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом да пускат поредния скандален хит на Яница, как може да се бавят толкова. :gun_bandana:

 

-А., Salvatore, тръпнем ли?

 

Тръпнем! Тръпки ще ме побият, когато видя, че е качена! ....

 

 

Очаквам ФУКЛАТА да бъде по-голям хит дори от ГРЕШНАТА!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно след актуалните чалга резили е време да се върнем към времената, в които не наградите, а хората определяха кой да е ТОП. Това донякъде е добре, навярно ще могат да изпъкнат и имена, които преди не бяха отразявани по никакъв начин дори и в номинациите, за сметка на помпането на други. ГИК да се стягат!

 

8 000 000 гледания за Баладата на 2016!

 

 

Скоро ще ставаме най-гледаната балада изобщо. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия може да е най-скучния човек за участия, евър, но хитовете си ги прави.

 

По-добре да отидеш на ДЖ и да се раздаваш на нейни песни, отколкото на нейно участие :Д

 

Когато нещо е така, то си е така. :1000 (33):

 

 

Какво ти е мнението за най-добрата за всички времена - Преси? :Vishenka_05:

 

Преси не е и никога не е била най-добрата за всички времена, а само набедена от Пайнер за такава. Залите с Камелия бяха пълни, дори когато Преси бе там. Но днес залите са празни с Преси, когато Камелия не е там. Всеки минимално интелигентен може да си направи сметката, коя е легендата и коя набедената, за такава. Кофти, а? :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

8 000 000 гледания за Баладата на 2016!

 

 

Скоро ще ставаме най-гледаната балада изобщо. :Vishenka_05:

Най-стойностният и качествен проект за годината, лично за мен. От първата до последната секунда всичко е направено на страшно високо ниво, нямам никаква забележка. Това със забавения каданс на клипа е супер въздействащо- отделно текстът и изпяването са невероятни... Дано и тази година да направи нещо в този стил пак, много й отива, а и като цяло такава песен на български никога не се правила. Още повече музиката е и нейна, което допълнително й придава тежест чисто като музикант. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-стойностният и качествен проект за годината, лично за мен. От първата до последната секунда всичко е направено на страшно високо ниво, нямам никаква забележка. Това със забавения каданс на клипа е супер въздействащо- отделно текстът и изпяването са невероятни... Дано и тази година да направи нещо в този стил пак, много й отива, а и като цяло такава песен на български никога не се правила. Още повече музиката е и нейна, което допълнително й придава тежест чисто като музикант. :1000 (19):

Това е един забележителен проект, за който даже е изненадващо, че е толкова оценен от феновете на поп-фолка. Песента на практика си е поп, само в припева имаме чалга орнаментика. И въпреки това постигна удивителни успехи- само Десислава може така! :Vishenka_05:

Клипът обаче остана малко недооценен, а на практика е най-добрият за 2016, наравно с другият на ДС и двата на Галена.

Подобна песен иначе не очаквам от Десислава тази година, че и следващата, освен ако не издаде албум. Тя баладите ги пуска веднъж на няколко години, а тази пусна цели две, но си струва чакането.

 

Не мога да повярвам, че Пайнер реагираха правилно на манипулациите! Сега заподозрени остават само самите изпълнители и феновете. При Фики според мен е по-възможно да е той, а за Преслава не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А най - голямата топ певица на име Кейсън не я виждам, а пък една Екстра Нина е по - добре..смятай :hahaha:

 

И колко участия има Нина за 2016-та и колко Камейсън, не, не ми отговаряй. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са мн зле...все едно досега като уж е имало гласуване, те не са забелязвали, че има луди дето гласуват от прокси...А сега се правят на ощипани, защо не взеха мерки както в Сигнал...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро на сикрет. 100 процента Рамания има по-голяма посещаемост. :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са мн зле...все едно досега като уж е имало гласуване, те не са забелязвали, че има луди дето гласуват от прокси...А сега се правят на ощипани, защо не взеха мерки както в Сигнал...

До сега резултатите не бяха открити и може да не е имало прокси или не чак в толкова фрапантни размери.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ти е мнението за най-добрата за всички времена - Преси? :Vishenka_05:

Аз не мисля, че е най-добрата нито сега, нито за всички времена. 😁 Безлична ми е малко. Харесвам само "На тебе не отказвам" от нейните песни за последните 3-4 години.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Представям си как някои потребители оргазъм са получили от отменянето на наградите.

Още треперя! :bn:

 

Екстра Нина

Току-що

Скъпи приятели, искам да кажа на всички онези, които искат да ме видят, че през месец март ще стартират мои самостоятелни концерти, първият от които ще бъде в моя роден град Враца. За датата и мястото допълнително ще има информация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно след актуалните чалга резили е време да се върнем към времената, в които не наградите, а хората определяха кой да е ТОП. Това донякъде е добре, навярно ще могат да изпъкнат и имена, които преди не бяха отразявани по никакъв начин дори и в номинациите, за сметка на помпането на други. ГИК да се стягат!

 

8 000 000 гледания за Баладата на 2016!

 

 

Скоро ще ставаме най-гледаната балада изобщо. :Vishenka_05:

Ма то няма наградки, бе мило, каква балада на годината :Vishenka_05: Деска пак остана с пръст в задния джоб, язък, че толкова се пъна цяла година! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бозата на Галена, която е по-зле от Без теб на Преслава на 2 място...ццц колко сте зле. Едно време всички треторазрядни, които днес са кралици и не знам си още какви за вас, даже не можеха да впечатлят. Но критериите са различни, поколенията се смениха. Злетаци сте си днешните потребители хах

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...