Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Анелия отказа ли се да пуска турската версия на "Дай ми още"? Някой приближен до нея нека сподели.

 

Каква турска версия ще пуска тая смотанячка бре? Не стига, че отишла да прави реклама на турската туристическа индустрия, а и песен на турски ще пуска. :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СИГНАЛ ДО SECRET.BG: ВОТЪТ ЗА НАГРАДИТЕ НА „ПЛАНЕТА“ СЕ МАНИПУЛИРА (ФАКТИ)

 

Бре, бре, порасна му работата на Момо.... :cheers:

 

Secret.bg получи сигнал от най-големия фолк форум – ramania-bg.com, че се манипулира гласуването за тазгодишните награди на телевизия „Планета“.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е на светлинни години пред Кама :3fdb8960598fa63e: а за Деса да не говорим, че ще трябва да пиеш аулин иначе.. :3fdb8960598fa63e:

 

Анелия е една посредствена певица, със съсипан глас, с нулева харизма и тотално чалгаризиран външен и вътрешен свят. Тя е пример, за вредата от Пайнер. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е една посредствена певица, със съсипан глас, с нулева харизма и тотално чалгаризиран външен и вътрешен свят. Тя е пример, за вредата от Пайнер. :1000 (19):

 

А за глас да не говоря, че ще преминеш на антидепресанти :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще я пусне. :3fdb8960598fa63e:

 

Ако това стане, значи е по-тъпа отколкото някога съм си мислел. Но какво да прави жената? И без това е умряла от страх, че младите идват и скоро ще я изместят. Като и четох одеве някакво подобие на интервю това струеше от него като ураганен вятър. Освен това, тази жена не посмя да се покаже с някакъв мъж дори 14 години след като Коко Динев я пусна и като мутра я заплаши, че ще строши краката на всеки, който се появи с нея. Същото шубе между другото са Нелина и Емилия. Но затова никога не се говори, ама никога. Страхът за кариера и липсата на мъже-тъпкачи е най-големият бич за чалгата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама, старите кучки яко са "окупирали" топ 15 в класацията на "Сигнал"!

 

Екстра Нина - 15-то място

Глория - 14-то

Таня Боева - 12-то

Нелина - 11-то

Десислава - 2-ро

 

Истински кралици, а?! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама, старите кучки яко са "окупирали" топ 15 в класацията на "Сигнал"!

 

Екстра Нина - 15-то място

Глория - 14-то

Таня Боева - 12-то

Нелина - 11-то

Десислава - 2-ро

 

Истински кралици, а?! :Vishenka_05:

 

А най - голямата топ певица на име Кейсън не я виждам, а пък една Екстра Нина е по - добре..смятай :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом да пускат поредния скандален хит на Яница, как може да се бавят толкова. :gun_bandana:

 

-А., Salvatore, тръпнем ли?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом да пускат поредния скандален хит на Яница, как може да се бавят толкова. :gun_bandana:

 

-А., Salvatore, тръпнем ли?

Цяла Рамания тръпне, но не всички си признават! :mbounce:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяла Рамания тръпне, но не всички си признават! :mbounce:

Докато чакаме ще изпаднем в транс под звуците на "В 5:02 пристигам" :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо затвориха анкетата в сайта на "Планета"? Нали беше до утре?

 

 

 

хахах..така ли направиха.. или някой се е размрънкал напълно основателно за манипулациите, или от Пайнер са се сетили, че нещо нередно се случва. Второто е малко вероятно :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано пуснат нова анкета за определяне на номинациите и да блокират възможността да се гласува с прокси, ако е възможно да го направят.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики реално и в топ 6 не попадаше в повечето категории ... супер нелепо е. Не виждам какви номинации за Песен на годината ще се формират като 3 от песните са на Фики и 2 от тях не са никакви хитове. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия има точно 2 хита и нищо друго. Но не това е важното, а че никой никога не и ходи на участия, за да види каква мъка е на тях....

Потвърждавам. Последно й ходих лятото на 2014 и изобщо не мисля да повтарям доброволно, най-много ако стане съвпадение. Тотална неадекватница, много по-зле е от интервютата. Изобщо не й се занимаваше, може и аз да съм я случил изморена, но беше пълен потрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...