Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мда, аз пък не искам да ходя до един магазин, дето ми обеща Lamborghini Aventador, златен iPhone и няколко хиляди ей така джобни....

Ама няма да ходя де, не...

 

:girl_witch:

 

Ей така ще лети той....

 

 

P.S.: Ако някой има в излишък Ламбото да каже - и аз ще литна... :girl_witch: :girl_witch:

iPhone-а и няколкото хиляди също няма да ги върна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е да си запознат преди да коментираш.

Е, ако са искали да правят Галин Певец на годината е по-вероятно да е истина... ще вземе да си посегне на живота, ако види как друг печели тази награда. :)

 

Те Сторарови миналата година и без това са освиркали и са се изнесли на Галин съвсем демонстративно, нищо, че Фики получи така жадувания приз- поне така писа очевидец от публиката.... представям си какво щеше да бъде тази година, сигурно щяха да взривят хотелската стая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Димитров във някаква криза на средната възраст ли е , какво?

Каква средна възраст? Той след 2 месеца трябва да се пенсионира.

http://www.noi.bg/pensions/grantpensions/1854-posv13

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И понеже по-рано каза, че можем да ти тълкуваме думите както искаме, та по пътя на логиката, щом Фики не иска да ходи на наградите, значи най-сетне са гласели другия ненормалник, терепещ за слава и пари, за Певец на годината.

Какво излиза?

Фики работи като луд, прави промоция, троен албум и фен клуб и накрая награждават най-големия му враг.

От друга страна пък, точно когато хилядите галинени молби, отправени към Вселената, и безброй пролетите сълзи за Певец на годината са на път да бъдат увенчани с успех, Церемонията се проваля.

Не е ли забавно? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво излиза?

Фики работи като луд, прави промоция, троен албум и фен клуб и накрая награждават най-големия му враг.

 

Така е, но масово хората явно предпочитат врага му, колкото и фалшив образ да има той. Не можем да го отречем. Вотът първите три дни в тая анкета го показа, гласуванията в попфолк страници във ФБ също.

Редно е да се чуе гласът на народа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На какъв принцип гласувате за Ивелина Колева ?

Въобще можете ли да запеете някоя нейна песен ? Ще се сетите ли за нейн хит през цялата й кариера ? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На какъв принцип гласувате за Ивелина Колева ?

Въобще можете ли да запеете някоя нейна песен ? Ще се сетите ли за нейн хит през цялата й кариера ? :1000 (29):

Не, но и Преси няма хит за цялата си кариера :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На какъв принцип гласувате за Ивелина Колева ?

Въобще можете ли да запеете някоя нейна песен ? Ще се сетите ли за нейн хит през цялата й кариера ? :1000 (29):

В днешно време кой слуша народно?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На какъв принцип гласувате за Ивелина Колева ?

Въобще можете ли да запеете някоя нейна песен ? Ще се сетите ли за нейн хит през цялата й кариера ? :1000 (29):

 

Добруджа на хляб мирише звучи вкусно и предизвиква слюнкоотделяне у слушателите. Използва методите на Павлов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добруджа на хляб мирише звучи вкусно и предизвиква слюнкоотделяне у слушателите. Използва методите на Павлов.

:1000 (29):

Аз я чух, но след като я бях подкрепила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога приключва гласуването - утре цял ден ли ще се гласува? Ако се гласува целия ден и се запазят темповете на гласуване Галена накрая няма да води в нито една категория, целта ще е постигната изцяло.

Между другото, Фикретчо вече води в Певец. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме изнервят всички прости чалгари и чалгарки. Защо не скочат и да напишат нещо във фейсбука си поне. Галин водеше с 3 пъти повече гласове пред Фики, а вече е зад него и си мълчи. Галена е ясно, че няма да писне, защото си каза жената, че наградите са й през оная работа. Ама другите... поне да напишат нещо от сорта: Моля да не гласувате за мен в тази манипулирана анкета, като не искат да влизат в преки конфликти с някого. Затова тоя жанр няма да се оправи никога и затова Кама е толкова уважавана - само тя си казва нещата както ги вижда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнителите писнаха миналата година и тази явно не им се занимава вече... :D Наистина, не е изключено на някои от тях въобще да не им пука за наградите.

За какво да им пука , след като всички знаят , че всичко е нагласено :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит имен ден на Тони Дачева! С пожеланиe за много здраве, любов и успехи във всички начинания! :Vishenka_05:

Честит имен ден и от мен. Жива и здрава и все така една от най-талантливите и нормалните в жанра.

Време е за нова песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...