Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Бозата на Галена, която е по-зле от Без теб на Преслава на 2 място...ццц колко сте зле. Едно време всички треторазрядни, които днес са кралици и не знам си още какви за вас, даже не можеха да впечатлят. Но критериите са различни, поколенията се смениха. Злетаци сте си днешните потребители хах

??

Песента стана популярна. За минимум време събра 1 милион на ТВ Версия! Не смятам, че е боза. Изобщо даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

??

Песента стана популярна. За минимум време събра 1 милион на ТВ Версия! Не смятам, че е боза. Изобщо даже.

Това си е съвсем официален клип, стига глупости. Още повече след думите на режисьора, че тази велика анимация щяла да постави началото на нова ера в клиповете, мисля, че тази версия автоматично отпада. Провал си е песента, но пък на мен ми харесва, и такива песни трябва да има.

 

Емануела - Незабравима

#до края на месеца :3fdb8960598fa63e:

Бълвай, кралице!!! Cant wait :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си е съвсем официален клип, стига глупости. Още повече след думите на режисьора, че тази велика анимация щяла да постави началото на нова ера в клиповете, мисля, че тази версия автоматично отпада. Провал си е песента, но пък на мен ми харесва, и такива песни трябва да има.

Бълвай, кралице!!! Cant wait :3fdb8960598fa63e:

Говоря за Мина ми. :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, как трябваше да постъпят Пайнер при тая ситуация? Ясно е, че не трябваше да се допуска тоя цирк, но той е факт. Към днешна дата направиха единсвеното възможно според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче за няколко години каква стана - имаха трибуна в НДК, имаха награди, имаха турнета на стадиони, имаха промоции и програми ... сега им остана само концерта за рождения ден и то как ги гонят отвсякъде и как два пъти не мога да напълнят Арена Армеец, не е ясно и той колко ще е сигурен занапред.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря за Мина ми. :д

Извинявай. :bag:

HIT, чакаме ли "Незабравима"? :Vishenka_05:

3QqUzae.jpgc3cqtLE.jpgNN43wsr.jpg

Разбира се, дано пак разтресе цялата държава с мегахит :3fdb8960598fa63e: ... визията й е скандална, дано на екран да изглежда по-добре, че тук е отвратителна :1000 (29):

Две кралици с предстоящи премиери!! Яни и Емз- Незабравима фукла :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен нямаше ли близо милион, че и отгоре? Пайнер малоумните пак ли нещо са трили? Тия хора са плюят на историята като стой, та гледай. Несретници. Предпочитам да гледам ФЕН - пускат бахти якото ретро, ДМ сат или да слушам Веселина в случаите, в които не въртя тубата, mp3 или дискове. Вместо да направят една ретро тв... Те си трият стари песни и на действащи певци от фирмата заради неуредени права.

Един от най-големите хитове на 2002 заедно със Залеза, Мистерия, Две сърца, Любовен дъжд, Ледена кралица и По навик (макар че последните три формално са от 2001)

Link to comment
Сподели в други сайтове

2015 - Деса отиде, зле изглеждаща, плейбек...

2016 - банкет

2017 - няма награди

 

Това момиче няма късмет... само дето клекна. :3fdb8960598fa63e:

Какво момиче ... клони към леля :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, как трябваше да постъпят Пайнер при тая ситуация? Ясно е, че не трябваше да се допуска тоя цирк, но той е факт. Към днешна дата направиха единсвеното възможно според мен.

 

Това е най-правилният въпрос тези дни. Според мен, като гледам как само на Фики и Преслава растеше вота напълно необяснимо, изводът е елементарен. Тази система бе направена, за да се пробута Преслава. Но това глупаво момче Издислав прееба работата, като я направи очевидна. И сега, като видяха как Фики им прецака замисъла, единственият изход бе, да анулират всичко. Вие вярвате ли, че някой ще им повярва в искреността, ако пуснат нова анкета? Те вече са се компрометирали и са го признали. Кой ще им се върже оттук натам? Край, финито, прецакаха и тази идея.... :happyppl:

 

 

Деса се беше върнала за ротацията и телевизията, а не за награди, това да не ви е Преслава, да не ви е?

 

Напротив, Деса се върна точно за награди. Ако си гледал първите и 2-3 интервюта след като подписа, нямаше да се съмняваш въобще.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Деса кога е казвала, че се връща във фирмата заради наградите?

 

Деса се беше върнала за ротацията и телевизията, а не за награди, това да не ви е Преслава, да не ви е?

Забавно е да гледаш феновете на Преслава да се опитват да изкарват и ДС такава като любимката си, само защото някои Десови тук се заразихме от останалите и полудяхме за награди, но това на практика няма как да стане...

 

Ма то няма наградки, бе мило, каква балада на годината :Vishenka_05: Деска пак остана с пръст в задния джоб, язък, че толкова се пъна цяла година! :Vishenka_05:

Балада на годината може да има и без награди. Как според теб са се наричали най-силните балади преди Нов Фолк да започнат да награждават (ако изобщо си информиран, че Нов Фолк започнаха тази традиция преди Пайнер, малък си все пак)?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая! :roll1:

i love the song but the video was a little crazy, why does the girl was beating the guy :roll1:

Десислава вече изумява хората с жестокостта си, така както изумява и феновете със силата си 20 години по-късно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-правилният въпрос тези дни. Според мен, като гледам как само на Фики и Преслава растеше вота напълно необяснимо, изводът е елементарен. Тази система бе направена, за да се пробута Преслава. Но това глупаво момче Издислав прееба работата, като я направи очевидна. И сега, като видяха как Фики им прецака замисъла, единственият изход бе, да анулират всичко. Вие вярвате ли, че някой ще им повярва в искреността, ако пуснат нова анкета? Те вече са се компрометирали и са го признали. Кой ще им се върже оттук натам? Край, финито, прецакаха и тази идея.... :happyppl:

 

Не знам, може и прав да си, но по-скоро се съмнявам Пайнер да участват пряко в необяснимото покачване на гласовете на Преслава. Ако това беше добре премислена схема от тяхна страна защо я започнаха чак на 4-5 ден след пускането на анкетата? Пак си беше очевидно и преди намесата на Фики. Аз смятам, че идеята е била на някой от антуража на Преса, не без нейно знание. А при Фики идеята вероятно си е негова, в комбинация с баща му и за реализацията са платили на някой. Толкова елементарно го направиха, че не вярвам някой фен да е чак толкова кастриран интелектуално, за да го допусне тоя цирк. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче за няколко години каква стана - имаха трибуна в НДК, имаха награди, имаха турнета на стадиони, имаха промоции и програми ... сега им остана само концерта за рождения ден и то как ги гонят отвсякъде и как два пъти не мога да напълнят Арена Армеец, не е ясно и той колко ще е сигурен занапред.

Пиле, не мога да намеря поста за Яни.

Чакаме я, чак треперим!!!

Искам да смаже България и да мине ''Хабиби'' по гледания!

Нуждаем се от новия хит на ЯНИ!!!

 

 

Пс Емануела хич не ми харесва на снимките.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Деса кога е казвала, че се връща във фирмата заради наградите?

Забавно е да гледаш феновете на Преслава да се опитват да изкарват и ДС такава като любимката си, само защото някои Десови тук се заразихме от останалите и полудяхме за награди, но това на практика няма как да стане...

Балада на годината може да има и без награди. Как според теб са се наричали най-силните балади преди Нов Фолк да започнат да награждават (ако изобщо си информиран, че Нов Фолк започнаха тази традиция преди Пайнер, малък си все пак)?

Ами тя Деси си е меркантилна кучка, до вип брадър се завлече, за да лее сълзи за наградата за Певица на 2003-та, за която кой знае колко е табуретила, но отиде при по-добрата й колежка и правещата й се на приятелка - Ивана. Колко тъжно - да лапаш и накрая някакъв кит да ти отнеме отличието под омазания нос? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...