Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Смешки - преди час

 

Напоследък всеки ден поръчкови и негативни статии за Преслава! Колежките явно са комплексирани, че 10 години това момиче без богат спонсор който да плаща скъпи клипове е фаворит на запалените чалга фенове и масово одобрявана от не толкова големи фенове на тази музика. Очаквам утре да пуснете статия, че Преслава е виновна и за глобалното затопляне. Нека тя да продължава да се радва на живота а вие да злобеете. Ясно си личи, че фаворитите ви в този сайт са Мара Отварачката, Галена и Цура Янева.... За тях постоянно позитивни и чак смешни статии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ключ

 

:g2: :g2: :g2:

 

 

Леле как ви се разпадна пред очите, само за някакви си 2 години, целият добре подреден виртуален пайнерски свят. А как са ви лъгали само! :clap:

 

И вярвахте, вярвахте, вярвахте, като удавници, хванали се за сламка, че това, което ви говори Камелия е само злоба и нищо друго. Вярвахте като малки деца в дядо Коледа, но дойде времето, с приказките от 1001 нощ да се приключва. И сега какво правим, като нема награди, нема церемонии, нема концерти, нема нищо, освен една безкрайна спирала на предизвестеното пропадане? Е, Мара ви го казва - всичко се купува и само участията са важни. :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина ми

- Седмица 105 - / 30/12/2016 - 05/01/2017 - 307 448 views

- Седмица 106 - / 06/01/2017 - 12/01/2017 - 562 650 views

- Седмица 107 - в четв.. но като гледам пак ще е към 600к

 

Песента не е никакъв хит. Даже по-зле и от ДА ти олекне според мен. :mf_surrender:

Изглежда ми платена статистиката...Освен да е счупена в ютуб.

За лайв , върви страшно добре. Неможе всяка песен да е тотален хит.

Забелязал съм те, че ако някоя песен не е "хит" за теб не важи. За това и музиката е на дъното в момента, заради такива като теб. Толкова ли неможе да цените просто песните, без да ви ебе дали е хит или не?!???!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За лайв , върви страшно добре. Неможе всяка песен да е тотален хит.

Забелязал съм те, че ако някоя песен не е "хит" за теб не важи. За това и музиката е на дъното в момента, заради такива като теб. Толкова ли неможе да цените просто песните, без да ви ебе дали е хит или не?!???!!!!

Съгласен съм с това. Ако някоя певачка стъпи на криво, толкова хейт и обвинения за провал отнася, че е съвсем нормално все по-малко и по-малко да се правят експерименти. Аз точно за това бях ЗА Is this love- просто защото беше някакъв опит за новаторство, друг е въпроса, че беше нелеп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с това. Ако някоя певачка стъпи на криво, толкова хейт и обвинения за провал отнася, че е съвсем нормално все по-малко и по-малко да се правят експерименти. Аз точно за това бях ЗА Is this love- просто защото беше някакъв опит за новаторство, друг е въпроса, че беше нелеп.

 

Всъщност Издислав има яка музика и супер як текст. Произношението му провали цялата работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен, че прекалено много се впрягате в това кое е хит и кое не. Слушайте си песните, които на вас лично ви харесват без да ви пука чак толкова дали са успешни сред масата или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Издислав има яка музика и супер як текст. Произношението му провали цялата работа.

Не е произношението. Фики има страхотна поп- постановка в гласа си, защо му беше да я прави с циганска орнаментика, след като изобщо не върви върху поп музика. Поне се уверихме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен, че прекалено много се впрягате в това кое е хит и кое не. Слушайте си песните, които на вас лично ви харесват без да ви пука чак толкова дали са успешни сред масата или не.

 

Прав си, но човешката психика е устроена така, че ако ти е внушено, че нещо е неуспешно, имаш по-малко желание да го слушаш. Действа ти на подсъзнанието просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е произношението. Фики има страхотна поп- постановка в гласа си, защо му беше да я прави с циганска орнаментика, след като изобщо не върви върху поп музика. Поне се уверихме.[/b]

Ох леле :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Много трудно фолклорен/ чалга певец може да избяга от орнаментиката и Фики е последния, който е способен да го направи. Дори и в Х фактор видяхме, че просто не може да пее друго, освен чалга. Той не е и длъжен, все пак си е чалга певец, но е хубаво човек да си знае какво и колко точно може да прави определено нещо, щото после става за резил.

Единствено при Преслава и Десислава може да се говори за нещо подобно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как си личи по лицето ѝ, че след 10 години ще е абсолютна тлъста свиня, мамето ѝ циганско. Ще е двойничка с майката на Цура Пеевска.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

2ba4066c0.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с това. Ако някоя певачка стъпи на криво, толкова хейт и обвинения за провал отнася, че е съвсем нормално все по-малко и по-малко да се правят експерименти. Аз точно за това бях ЗА Is this love- просто защото беше някакъв опит за новаторство, друг е въпроса, че беше нелеп.

Специално мелето съм го забелязал, че редовно се изказва коя песен е провал и т.н.т . От него и целия форум тръгна да определя почти всяка песен за провал. Провал според кого? Според купените гледания в ю-туБ ? Голяма работа,че някоя песен има малко гледания, ако те кефи няма никакъв проблем. Ето Добре дошла на Камелия е с мега малко гледания, но мене супер много ме кефи, боли ме оная работа, кой я определил за провал, още повече анонимките от форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох леле :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Много трудно фолклорен/ чалга певец може да избяга от орнаментиката и Фики е последния, който е способен да го направи. Дори и в Х фактор видяхме, че просто не може да пее друго, освен чалга. Той не е и длъжен, все пак си е чалга певец, но е хубаво човек да си знае какво и колко точно може да прави определено нещо, щото после става за резил.

Единствено при Преслава и Десислава може да се говори за нещо подобно.

В "България" си пее точно в поп стил без нито една крива извивка. Във всичките му песни се чува перфектната му техника на пеене, макар да съм само потребител на музиката, съм свикнал да се заслушавам. Това, че накрая поизвива в повече или по- малко е друга тема, а и все пак е в поп- фолк песните му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За лайв , върви страшно добре. Неможе всяка песен да е тотален хит.

Забелязал съм те, че ако някоя песен не е "хит" за теб не важи. За това и музиката е на дъното в момента, заради такива като теб. Толкова ли неможе да цените просто песните, без да ви ебе дали е хит или не?!???!!!!

 

Така е, прав си. Песента е с тъп текст, както и на Да ти олекне. Прекалено банално. Музиката също не е нищо впечатляващо...

 

В случая, харесвам хитовете, не щото са хитове, а защото са готини.

 

А за Жалка, това си е пълно пропадане. ДАно измисли нещо до пролетта, че нещата са малко в стил Джена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за Жалка, това си е пълно пропадане. ДАно измисли нещо до пролетта, че нещата са малко в стил Джена.

Адски досаден си вече!

От колко години пропада Галена вече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално мелето съм го забелязал, че редовно се изказва коя песен е провал и т.н.т . От него и целия форум тръгна да определя почти всяка песен за провал. Провал според кого? Според купените гледания в ю-туБ ? Голяма работа,че някоя песен има малко гледания, ако те кефи няма никакъв проблем. Ето Добре дошла на Камелия е с мега малко гледания, но мене супер много ме кефи, боли ме оная работа, кой я определил за провал, още повече анонимките от форума.

 

Ами не е успешна. Като не може да достигне до много хора, какъв е смисълът да излиза?

 

Ти имаш всичко на всичко 3 песни дето не харесваш на КАма... изобщо не си обективен.

 

Например, аз се сещам за Ваня - Неблагодарник и Соня Немска - Как ми действаш, които много ме кефят, обаче си останаха неуспешни. И до ден днешен ги спуквам от въртене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не е успешна. Като не може да достигне до много хора, какъв е смисълът да излиза?

 

Ти имаш всичко на всичко 3 песни дето не харесваш на КАма... изобщо не си обективен.

 

Например, аз се сещам за Ваня - Неблагодарник и Соня Немска - Как ми действаш, които много ме кефят, обаче си останаха неуспешни. И до ден днешен ги спуквам от въртене.

Не са само 3 , но няма как да знаеш.

Ти пък си страшно критичен, сега дори и към Галена . Била отивала към Джена. В година в която най-големия хит е нейн, най-добрите клипове - също, най-успешните участия- също, и ти я обясняваш че била провал . Е ако тя е провал , не знам друите какво са.

 

Направете ТОП 10 с Галин ... това трябва да е сред челните места, брутален хит !

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...