Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

С пяна едва ли, още не са ми изгърмели бушоните, както трябва, но може нещо друго да гръмне, с друга бяла течност... Кандидат ли си, или само ще се правиш на открехнат? Ай у лево...

На мен Издислав ми харесва повече от И на тия като тебе, като клип :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Падна ми в очите с тези анкети!! Не може да си толкова безскрупулен и болно амбициозен за награди. Иначе това, което съм казал по темата Галин-Фики и като цяло за песните му, гласа и т.н. си го мисля наистина, но тва с анкетите беше крайно излишно. И още повече наглостта на Stenly ме изненада, де да знам, поне да не беше толкова видно и нахално. :1000 (10):

Първо, никъде не съм казвал, че Фики участва в тази маниполация. Второ, всеки може да тълкува думите ми както си пожелае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Издай текста малко, за каква фукла иде реч? :3fdb8960598fa63e:

Преди време се доверих на човек от форума и му пратих цяла песен, а той наглия я пусна без да се замисли, прецака премиерата и ми направи проблеми с въпросната певица. За това нищо не издавам. Скоро е премиерата и ще чуете. Надявам се да ви хареса

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, никъде не съм казвал, че Фики участва в тази маниполация. Второ, всеки може да тълкува думите ми както си пожелае.

Ами ти достатъчно красноречиво го намекна не един път, така че думите ти се тълкуват доста лесно.

 

Но както и да е, стига вече съм дъвкал тая тема, да прави каквото той намери за добре, да си се радва на наградите и да не забрави да се снима с куриера като му ги връчват, за да има окачена снимка и от тазгодишните Награди в сладкарницата. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време се доверих на човек от форума и му пратих цяла песен, а той наглия я пусна без да се замисли, прецака премиерата и ми направи проблеми с въпросната певица. За това нищо не издавам. Скоро е премиерата и ще чуете. Надявам се да ви хареса

Поне кажи дали ще е тази седмица, ако знаеш. Яни обича да ни изпитва търпението... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ти достатъчно красноречиво го намекна не един път, така че думите ти се тълкуват доста лесно.

 

Но както и да е, стига вече съм дъвкал тая тема, да прави каквото той намери за добре, да си се радва на наградите и да не забрави да се снима с куриера като му ги връчват, за да има окачена снимка и от тазгодишните Награди в сладкарницата. :1000 (30):

Когато се появяваха чатове с други изпълнители, всички мрънкахте, но не вдигахте толкова шум, както при Фикрет.

Със сигурност едно 90% от хората тук са гласували чрез проксита за всяка една. Днес имах времето да наблюдавам за какво става на въпрос и определено Фикрет не е единствения, който качва с висок брой гласове нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хакери атакуваха наградите на Планета

Хейтъри опитват да злоупотребят с името на Фики

Очаквайте

Безмозъчни и заблудени фенове се чудят как да го защитят

Очаквайте

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох дано да е този петък!!!!

Яни е време да покаже, че ще е новата терминаторка на бранша.

Май песента е на Ганев. :o

Нямам търпение, ама защо винаги ги бави толкова?! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Stenly, то е ясно, че манипулации винаги има още от самото начало, но това на Фики е мега манипулация. Всичко беше добре разпределено първите няколко дена и дори и някои да бяха гласували повечко пъти за любимеца си, това най-много можеше да изпрати даденото име 1 или 2 позиции нагоре. Изпълнителите имаха най-много по 2 песни в номинация. А сега всички проекти на Фики са окупирали ТОП 5, той почти навсякъде е номер 1 или е на път да бъде. А преди това не влизаше в номинация почти никъде. Положението с него просто е комично, ако наистина го познаваш лично по-добре го посъветвай да направи нещо по въпроса, независимо дали е виновен той или не. Имиджът му се срива по-гадно от предишните пъти, хейтът към него и Преслава се задълбочава все повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох дано да е този петък!!!!

Яни е време да покаже, че ще е новата терминаторка на бранша.

Май песента е на Ганев. :o

От лайв-а се сещам, че звучеше супер яко и беше нещо като Да те бях зарязала и стила на Ганев, но не знам и аз, то толкова и се чуваше :D Нямам търпение да излезе, от Всичко чуждо чакаме премиерите й по цели месеци, не се издържа!!! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам търпение, ама защо винаги ги бави толкова?! :gun_bandana:

За ''Хубаво го запомни'' не го забави тя а фирмата.

Иначе просто снима клип и на следващия ден качва снимката и се създава илюзия, че ще излезе бързо а то свъщност монтиране, одобряване на кадри, бла бла... и накрая минава един месец.

 

1+

Колко е дълга ?

 

От лайв-а се сещам, че звучеше супер яко и беше нещо като Да те бях зарязала и стила на Ганев, но не знам и аз, то толкова и се чуваше :D Нямам търпение да излезе, от Всичко чуждо чакаме премиерите й по цели месеци, не се издържа!!! :gun_bandana:

Ох, дано този път уцели хит!

''Хубаво го запомни'' всъщност БЕЗ ft. направи 3,5 милиона за три месеца. Не е много зле, но се надявах на повече!

Да видим дали с новия ще успее да стигне 7 милиона като ''Всичко чуждо'' и ''Върнах ти го''.

Най-големите и хитове са Оцковите песни, обаче. ;хх

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Stenly, то е ясно, че манипулации винаги има още от самото начало, но това на Фики е мега манипулация. Всичко беше добре разпределено първите няколко дена и дори и някои да бяха гласували повечко пъти за любимеца си, това най-много можеше да изпрати даденото име 1 или 2 позиции нагоре. Изпълнителите имаха най-много по 2 песни в номинация. А сега всички проекти на Фики са окупирали ТОП 5, той почти навсякъде е номер 1 или е на път да бъде. А преди това не влизаше в номинация почти никъде. Положението с него просто е комично, ако наистина го познаваш лично по-добре го посъветвай да направи нещо по въпроса, независимо дали е виновен той или не. Имиджът му се срива по-гадно от предишните пъти, хейтът към него и Преслава се задълбочава все повече.

Снощи бях в Плаза с него на участие и той дори не беше запознат с това което се случва. Той беше взел решение изобщо да не ходи на награди още преди да стане ясно, че няма да има такива. Всъщност истината е че той дори нямаше да участва на рождения ден на Планета заради капризите на някой негови колеги

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бях в Плаза с него на участие и той дори не беше запознат с това което се случва. Той беше взел решение изобщо да не ходи на награди още преди да стане ясно, че няма да има такива. Всъщност истината е че той дори нямаше да участва на рождения ден на Планета заради капризите на някой негови колеги

Може и така да е, форумците няма как да знаем със сигурност дали самият той прави всичко, но фактите са, че то са отразява зле именно на него. Някак си е супер смешно, че точно имената, които всяка година са обявявани за 'нагласени победители', тази година при открито гласуване потвърждават тези думи за себе си чрез най-рязките скокове в анкетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бях в Плаза с него на участие и той дори не беше запознат с това което се случва. Той беше взел решение изобщо да не ходи на награди още преди да стане ясно, че няма да има такива. Всъщност истината е че той дори нямаше да участва на рождения ден на Планета заради капризите на някой негови колеги

Ой ой ой оййй горкичкият... Таз света вода. Тази невинна сълза. Това измъчено гълъбче милото, което никога нищо лошо на никой не прави, а все отнася толкова несправедлив хейт. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роско, Фики не е Преслава въпреки, че е бил в нея.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Вътре в нея :o :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Димитров във някаква криза на средната възраст ли е , какво?

 

Събира всичките овце в селския двор и им казва - "наградите са честни, който се сърди - да се замисли какво не му достига да не е награден".

 

Ама не.

 

Проблема не е във Фики, не е дори в Преслава, която за една година успя да събере толкова омраза, колкото любов за 10 години не успя , а в Димитров. Фирмата е негова, не може във фирмата му тая и оная да бъркат претенции в нещо, което е традиция в основите на фирмата. Той явно го позволява това.

 

И с вдигането на хонорара на Прасислава го затвърждава - като няма и да вдигне парите чрез награда, ще е дирекнто в бланката, но на всяка цена трябва да се случи!

 

А да я накара да си отвори устата на живо?! Че с какво ги заслужава тия 10К по бланка (без да отварям въпроса реално дали са толкова, говорим за бланката), с 40 мин. (макс. 1 час) пълен плейбек? Тя дори лайв записи не си е правила, "Моето слабо място" си го дъни на плейбек със всичките ефекти в гласа, ей това е наглост...

 

Димитров сам позволи наградите му да стигнат до положение, в което дори да са честни, няма кой да му повярва. Да води обаче Фики в класациите за клип или особено балада е вече смешно! "Издислав" - балада на годината? А Джорджано - певец на годината, кога?

 

Вертолета пък какъв клип е, пред тези на Галена, пред последния на Десислава...

 

То е ясно, че има някаква манипулация, която може да и идва от фенските маси на изпълнителите. Не се учудвам - проксита бол. В такъв случай обаче, ви питам, олигофрени (към тия , които си играят на манпулации с проксита, vpn и т.н.), - за какво ревете години наред , че искате честни и реални награди, като вие сте не по-малко нечестни и манипулативни от идолите си?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...