Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да отидеш да ядеш торта в сладкарница, чиито стени са пълни с голи снимки на Фикрет. :helpsmilie:

:1000 (29): И аз забелязах това. Да бяха сложили и на Тони и жена му, за да привлекат и по-възрастните. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отидеш да ядеш торта в сладкарница, чиито стени са пълни с голи снимки на Фикрет. :helpsmilie:

 

Не бих си го причинил..

---

Да продължава направо.. не мога :roll1:

И водещата се разсмя :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бих си го причинил..

---

Да продължава направо.. не мога :roll1:

И водещата се разсмя :1000 (29):

Ми ония като вика, че любимата му песен е Издислав :helpsmilie: И Петя "сериозно ли? Не мога да повярвам" :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не беше ли му защитник? :1000 (29):

Падна ми в очите с тези анкети!! Не може да си толкова безскрупулен и болно амбициозен за награди. Иначе това, което съм казал по темата Галин-Фики и като цяло за песните му, гласа и т.н. си го мисля наистина, но тва с анкетите беше крайно излишно. И още повече наглостта на Stenly ме изненада, де да знам, поне да не беше толкова видно и нахално. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отидеш да ядеш торта в сладкарница, чиито стени са пълни с голи снимки на Фикрет. :helpsmilie:

Аз ходя там понякога и явно все се падам на маса, около която има снимки само на дъртия Стораро. Доста преувеличате. Дисректна е сладкарницата!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Падна ми в очите с тези анкети!! Не може да си толкова безскрупулен и болно амбициозен за награди. Иначе това, което съм казал по темата Галин-Фики и като цяло за песните му, гласа и т.н. си го мисля наистина, но тва с анкетите беше крайно излишно. И още повече наглостта на Stenly ме изненада, де да знам, поне да не беше толкова видно и нахално. :1000 (10):

Не си го харесвал истински. Има разлика между игричките с фалшивите гласове на Преса, в сравнение с тези на Фики. Докато при нея е болна амбиция и галене на его, което е придобило ужасяващи големини, Фики е радетел за правдата! При наличие на един изпълнител, който не притежава почти никакви гласови данни и имаш един хит за годината, Фики има няколко хита, силен медиен интерес и албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Критици мои, немили-недраги, коментирайте факта, че "И на всички като тебе" вече изпадна и от категорията Видиоклип на годината, заради шедьоври, като "Вертолета", "С друг ме бъркаш" и "ИЗДИСЛАВ"!!!!!!!!!!!!!!!

Вече не знам да се ядосвам ли, или просто да седя отсрани и да се смея на шегите шуменски-димитровградски? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Критици мои, немили-недраги, коментирайте факта, че "И на всички като тебе" вече изпадна и от категорията Видиоклип на годината, заради шедьоври, като "Вертолета", "С друг ме бъркаш" и "ИЗДИСЛАВ"!!!!!!!!!!!!!!!

Вече не знам да се ядосвам ли, или просто да седя отсрани и да се смея на шегите шуменски-димитровградски? :3fdb8960598fa63e:

Знаем, че си с пяна на устата от бяс, така че е излишен въпросът ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаем, че си с пяна на устата от бяс, така че е излишен въпросът ти.

С пяна едва ли, още не са ми изгърмели бушоните, както трябва, но може нещо друго да гръмне, с друга бяла течност... Кандидат ли си, или само ще се правиш на открехнат? Ай у лево...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си го харесвал истински. Има разлика между игричките с фалшивите гласове на Преса, в сравнение с тези на Фики. Докато при нея е болна амбиция и галене на его, което е придобило ужасяващи големини, Фики е радетел за правдата! При наличие на един изпълнител, който не притежава почти никакви гласови данни и имаш един хит за годината, Фики има няколко хита, силен медиен интерес и албум.

Че аз да не съм 10-годишен ненормален фен, за да го защитавам на всяка цена и да му замазвам всички лайна, които изсере? Какво значи не съм го харесвал истински? - когато сме спорили за нещо, съм си изказвал мнението- да, според мен той трябва да е Певец на годината, защото направи албум, промоция на живо, фен клуб и 2 хита- много по-голямо старание и труд, от колкото Галин.

Но да правиш такива пародии от някаква анкета, само защото хората не гласуват както на теб ти се иска, е голям ташак, как да защитя и оправдая подобно нахалство?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Критици мои, немили-недраги, коментирайте факта, че "И на всички като тебе" вече изпадна и от категорията Видиоклип на годината, заради шедьоври, като "Вертолета", "С друг ме бъркаш" и "ИЗДИСЛАВ"!!!!!!!!!!!!!!!

Вече не знам да се ядосвам ли, или просто да седя отсрани и да се смея на шегите шуменски-димитровградски? :3fdb8960598fa63e:

Ти се ядосваш? :1000 (29): Че тази ситуация е изцяло за смях. Нормално би било човек да се ядосва ако любимката му е ощетена в нормални награди, а не в пародия на награди.

А и конкретно на Десовите трябва да ни е най-лесно и най-забавно в тази ситуация. Да, ДС е една от прецаканите в годината, в която най-накрая се върна в ТОП 3, но встрани от това феновете й много добре знаем какво е 11 години просто да стоиш отстрани и да се надсмиваш над борбата на някои за статуетки. И ние самите взехме, че се включихме в тази борба в последните 1-2 години, но поне сега имаме възможността да се откъснем от тази простотия и да изтъкваме Десислава като това, което е с или без награди- една от най-големите евър! :Vishenka_05:

 

Дори и клипът да не получи номинация, всички знаем, че е един от най-ярките фаворити. Гледам, че вече е направил 5 000 000 за по-малко от два месеца, а като добавим и допълнителните над милион и половина от странични клипчета... гоним 7 милиона!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти се ядосваш? :1000 (29): Че тази ситуация е изцяло за смях. Нормално би било човек да се ядосва ако любимката му е ощетена в нормални награди, а не в пародия на награди.

А и конкретно на Десовите трябва да ни е най-лесно и най-забавно в тази ситуация. Да, ДС е една от прецаканите в годината, в които най-накрая се върна в ТОП 3, но встрани от това феновете й много добре знаем какво е 11 години просто да стоиш отстрани и да се надсмиваш над борбата на някои за статуетки. И ние самите взехме, че се включихме в тази борба в последните 1-2 години, но поне сега имаме възможността да се откъснем от тази простотия и да изтъкваме Десислава като това, което е с или без награди- една от най-големите евър!

Ми то като цяло тва е най-тъпото, че много скъпи, качествени и успешни продукции биват ощетени заради... Издислав и Ти си ми сърцето. Не е честно просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер ще напишат, че сайтът им е бил атакуван и след отстраняване на нереалните гласове номинираните са следните:

 

Издислав

Бум

Джале

Хафке

Сокерез

 

Клипът на годината е В друг живот :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то като цяло тва е най-тъпото, че много скъпи, качествени и успешни продукции биват ощетени заради... Издислав и Ти си ми сърцето. Не е честно просто.

Тъпото по-скоро е, че тази година на практика никой няма да бъде оценен по никакъв начин. Тази анкета вече е едно нищо, на практика наградите от 2016 бяха последните истински такива в дългогодишната история на Пайнер... макар че съм сигурен, че и там е имало същите смешни манипулации при някои имена. От години все едно и също, а някои се връзват...

А и конкретно Десислава за момента е най-добре, между другото, колкото и странно да звучи. :1000 (29): Струва ми се, че Фики не си е нацелил Баладата, което значи, че ДС има шанса да е единствената освен тях с Преслава, която да завърши като номер 1 в категория, в която някой от двама им е номиниран като водещ артист. И Не ме заслужаваш всъщност има този шанс в Дует, но тамошната песен с Фики се води основно на Мария. Но що видим, Фики може чудодейно да дръпне още 3500 гласа в останалите часове до края на гласуването и да догони "В друг живот"... но вчера по същото време разликата им пак беше горе-долу толкова, така че може би не си е нацелил тази категория. Все пак Издислав има уникалния шанс да спечели в Песен и Клип, за какво са му други... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...