Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Значи лампата най-сетне е влязла вътре. Дано да не даде късо, обаче.

Или пък ДАНО ДА ДАДЕ. Ще ни спести кратерите си в лицето и между краката, ама от къде този късмет

 

Станала е някаква аномалия в статистиката на "Мина ми".

 

Песента си прави по около 80К на ден, откакто е излязла, а сега показва, че първите 5 дни правила по 160К гледания дневно. Това не се връзва с тоталния резултат.

 

minami.png

 

Аномалията се нарича КУПУВАНЕ на гледания. По добре да я скрие, но да не се излага така...

 

:1000 (10): :1000 (10):

 

 

Най якото му клипче досега. И за разлика от другите, си личеше че го гледа за първи път. Беше скептичен в началото, но като и видя и чу пощръкля. Както винаги първото, което се забеляза е - прекрасното и пеене и глас. Това е смисъла да си Певица ; )

 

Боже, прекрасна е. :bowdown:

Преси, знаем, че ни четеш. СПРИ ЦИГАРИТЕ!

Цигарите са и най малкия проблем. Да спре дрогата, алкохола и да се предлага на богати младоци, а вместо това да работи над вокалните си умения. Десито наскоро сподели, че все още не познава пълния потенциал на гласа си, така че има Преса над кво да поработи. И все пак тази година покрай Като две капки вода понапъна малко гласните струни и на последния пайнерски концерт това пролича. Много добро живо пеене

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си припомним времената, когато Преси мачкаше като психопатка :Vishenka_05:

 

Поредните глупости, на разни опечалени от липсата на награди, фенчета на Преслава. Вече започвате, да си броите спомените или греша? :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. "Мина ми" няма купени гледания и е хит.

 

Значи, това, че не съм постнал интервюто на Мария от оня ден за рождения и ден, в което казва, че и 9 милиона могат да се купят, не значи, че не мога сега. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най якото му клипче досега. И за разлика от другите, си личеше че го гледа за първи път. Беше скептичен в началото, но като и видя и чу пощръкля. Както винаги първото, което се забеляза е - прекрасното и пеене и глас. Това е смисъла да си Певица ; )

Да бе, за това припяваше на места.. "вечно крива, бегай в архива"

И истинското "пощръкляване" според мен беше на Фики-Бум и На Египет фараона... няма такъв оргазъм. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. "Мина ми" няма купени гледания и е хит.

Tо си личи няма ли... Чак са бъгнали статистиката с нереалните гледания... :whistling: Да си бе купила за Да ти олекне, че да не бере толкова срам...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредните глупости, на разни опечалени от липсата на награди, фенчета на Преслава. Вече започвате, да си броите спомените или греша? :roll1:

23:39 - Богиня!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tо си личи няма ли... Чак са бъгнали статистиката с нереалните гледания... :whistling: Да си бе купила за Да ти олекне, че да не бере толкова срам...

Защо не се поинтересуваш малко повече и не видиш,че на абсолютно всички песни е бъгнало?

 

Нима Цветелина е правила по 650 000 на ден с "Да те бях зарязала" ? :1000 (29):

 

Нали знаеш, че като спориш с мен, винаги побеждавам. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове




-Мария, какво за теб е рожденият ти ден?
- Денят, в който всички, които ме познават, ценят, обичат, се сещат за мен.Моят живот е една голяма динамика и винаги на рождения ден си правя равносметка за изминалата година. На този ден обичам работата ми да бъде част от него, защото това е и моята детска мечта - да правя музика. За мен е голяма радост и много пъти в живота си съм се възползвала на рождения си ден да представя нов проект. Този път също имам изненада за феновете си. Песента се казва “Да ти дам ли малко”. Тя е много провокативна и интересна - и като ритъм, и като текст. Тя изразява балканските ритми - бърза, динамична и купонджийска. Текстът е на Тина Ангелова, музиката и аранжиментът са на Даниел Ганев, оркестър “Карандила” свири вътре. Относно видеото с целия екип се хвърлихме много здраво - работихме 4 дни - 7 визии и много различни локации.

- Какво е да си на 35?
- Навършвам 35, но аз не се чувствам на толкова. В мен винаги остава един детски, наивен поглед в розово. На 35 г. смятам, че имам много успешна кариера В личен план мисля, че също постигнах много - имам дете на 8 години и половина, надявам се да имам и второ, имам сериозен брак зад гърба си. Аз съм от малкото изпълнители, които доказаха, че едното може да върви ръка за ръка с другото, без да си пречат. Аз успявам да се справям с всичко, лишавайки себе си от личното си време като жена. На 35 г. мога да се определя като леко узряла и стабилна в живота си.

- Има ли женско приятелство в попфолка и имаш ли човек, на когото имаш доверие в твоя бранш?
- Чисто като жени ние бихме могли да си бъдем много полезни с моите колежки и сме си били преди. Ще прозвучи наивно, ако на 35 г. кажа, че има приятелство. Независимо дали е в нашата, или друга професия, човек знае, че стремежът и спортната злоба те правят конкурент. Примирението не води към високи точки. Ние сме си полезни, пораснахме и много се уважаваме, но близките хора и приятелите за мен са много различни от тях. Майка ми, сестра ми, Христиан и Марая са най-добрите ми приятели. Това са хората, които са до мен, когато не искам да вижам никого.

- Защо избра тогава Азис на сцената и в живота за твой приятел?
- Васил е много голям хамелеон. Бил е някъде около мен във времето, вече го познавам много добре. Той ме допусна много дълбоко до себе си. Към мен Васил е различен, има специално отношение и обич. Нещата между нас се случиха двупосочно. След общите ни проекти ние се стиковахме и сега хората ни приемат като едно цяло - той е моята половинка на сцената. Между нас отношението е като на джентълмен и дама, а не както на повечето - да се надпяват и да се опитват да се превъзхождат един друг. Смятам, че от всички мои дуети за тези 17 години и от всички негови - и за него, и за мен, това са най-успешните. - Кой стои зад твоята визия и идеи за клипове и песни? - Отскоро допускам някой да ми се меси в проектите, понякога даже ги съжалявам, че работят с мен (смее се). Аз работя с най-добрия екип и малко по малко успяха да ме възпитат да слушам. Сега се събираме и обсъждаме, всеки споделя своето мнение и създаваме продукт. Позволяваме си да бъдем първи в нещо, което носи риск. И позитивите, и негативите, и отговорността ни е комплексна.

- Какво за теб са музикалните награди?
- В кариерата си аз съм получавала повече награди заради външния вид и мода, отколкото за музиката, която правя. Ето защо ги намирам за субективни. В годините критериите са били различни - понякога съм ги разбирала, понякога съм се обиждала. Не съм от хората, които гледат само своите постижения, самокритична съм. Много пъти съм смятала, че съм била пренебрегвана, но наградите не са определящ фактор. Можеш да имаш 9 милиона гледания в интернет, но не е тайна и че можеш да си ги купиш. Броят на участията са най-определящият фактор. Всеки има своя поглед за наградите. Те не ме демотивират, а ме мотивират и съм била много щастлива, когато съм ги получавала заради това, че съм певица. Аз съм посветила половината си живот на кариерата. Пример е и появата ми отново на сцената - 3 г. не бях имала участие, беше ми много трудно, но се върнах с тежка стъпка. Хората не ме бяха забравили, даже напротив. Радваха ми се и се надъхах. Много бързо влязох в час, както се казва. Определям като голям свой успех и участието ми като жури в “Мюзик Айдъл”, аз бях най-младата в световен мащаб, едва на 27 г., и много горда от признанието, че мога да бъда рамо до рамо с големите в музиката.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, за това припяваше на места.. "вечно крива, бегай в архива"

И истинското "пощръкляване" според мен беше на Фики-Бум и На Египет фараона... няма такъв оргазъм. :1000 (29):

Да, на Бум много полудява. 100 про има мокри сънища с мангала.

Гледай реакциите на Една жена и И на всички като теб едно след друго и ще забележиш разликите межу реакция на познато и на непознато видео :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tо си личи няма ли... Чак са бъгнали статистиката с нереалните гледания... :whistling: Да си бе купила за Да ти олекне, че да не бере толкова срам...

 

Нищо купено няма. Направи една проста сметка - 17 дни по 80К на ден = 1 350 000 гледания - точно толкова са и в тотала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си дойдем на думата, че от една статия за едни 300 долара за милионче тръгнаха нещата. Е, почти 4 години по-късно сами си го признаха..... честито на броячите! :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не се поинтересуваш малко повече и не видиш,че на абсолютно всички песни е бъгнало?

 

Нима Цветелина е правила по 650 000 на ден с "Да те бях зарязала" ? :1000 (29):

 

Нали знаеш, че като спориш с мен, винаги побеждавам. :Vishenka_05:

И за кое победи точно при положение, че и Галош и Джеса останаха без награди покрай тези абсурди Избора на зрителите. И това, че на мои 10 победи, и ти отчиташ по една, не те прави винаги отли4ник.

 

Като гледам как вървят гледанията спрямо лайковете на новата балада на Цура, тя не е най точния пример , за да опровергаеш съмнението ми.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...