Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Стига сте коментирали на чалгаджийките мъжете. Коментирайте, че Деса трета седмица мачка Галин, Анелия, Фики, Емануела и Галена в класацията на Сигнал. Направо ме кефи как се завърна а трона без много да ги жали селянките. Хита на 8 декември и на сезона. :whistling:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано няма награди :3fdb8960598fa63e:

Натам отиват нещата, дано :3fdb8960598fa63e:

 

Стига сте коментирали на чалгаджийките мъжете. Коментирайте, че Деса трета седмица мачка Галин, Анелия, Фики, Емануела и Галена в класацията на Сигнал. Направо ме кефи как се завърна а трона без много да ги жали селянките. Хита на 8 декември и на сезона. :whistling:

Само че другата седмица Анелия ще е на първо и Деси остава с 3 победи на песен, което не е кой знае какво. Една жена спечели 6 пъти, Пей сърце 5 пъти, МамаУраган 5 пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия и Десислава или Емануела и Десислава- тези ще са големите победителки, в случай че Преси не дотича... :1000 (29):

Ще е тъпо да няма награди, само заради нежеланието на Митака да си оценява изпълнителите честно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Натам отиват нещата, дано :3fdb8960598fa63e:

Само че другата седмица Анелия ще е на първо и Деси остава с 3 победи на песен, което не е кой знае какво. Една жена спечели 6 пъти, Пей сърце 5 пъти, МамаУраган 5 пъти.

Една жена е песен, която вече никой не помни и се отъждествява страхотно с характеристиката, която съм подчертал по горе.

Деса е с хита. Анелия гръмна като кометари по повод ситуацията в Турция и отнася яко хейт. Сега с втора песен съвсем трудно ще се вреди на първото място... И отнася двойно повече хейт, че я пуска в траурен ден

Ти миналата седмица се смя като точих Дес за големите статуетки. Какво промеи мнението ти

 

 

Анелия и Десислава или Емануела и Десислава- тези ще са големите победителки, в случай че Преси не дотича... :1000 (29):

Ще е тъпо да няма награди, само заради нежеланието на Митака да си оценява изпълнителите честно.

Aз искам да са Деса и Преса , за да гледам как във форума се леят крокодилски сълзи, а аз да злорадствам, писайки невинно "Казах ли ви" :whistling: :3fdb8960598fa63e:

Просто ме кефи как се гърчат като Преса взима Певица. Нека пак я вземе

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преса ще й връчат ли орден "Стара планина" за изключителни заслуги в развитието на плейбека и пропадането на бизнеса? :ддд

Хубаво интервю от Галена, така се прави. Кефи ме как не й дреме - явно може да си го позволи. Другите пак ще са под строй.

Анелия пак ще заплашва със самоубийство. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз искам да са Деса и Преса , за да гледам как във форума се леят крокодилски сълзи, а аз да злорадствам, писайки невинно "Казах ли ви" :whistling: :3fdb8960598fa63e:

Просто ме кефи как се гърчат като Преса взима Певица. Нека пак я вземе

А представяш ли си Фокс ако двете му любимки вземат едновременно? :1000 (29): За подобна картинка и аз бих се навил на Преслава. И все пак не мисля, че тя заслужава повече от Анелия и Емануела. Със сигурност е доста голяма като име, има много участия и актуалността й се запазва дори и без да е пускала кой знае какво, но при една обективна преценка лесно може да се види кои са по-масови тази година.

Какво става с клипа на Преслава, няма ли поне да се опита да изглежда като конкурентка? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преса ще й връчат ли орден "Стара планина" за изключителни заслуги в развитието на плейбека и пропадането на бизнеса? :ддд

Хубаво интервю от Галена, така се прави. Кефи ме как не й дреме - явно може да си го позволи. Другите пак ще са под строй.

Анелия пак ще заплашва със самоубийство. :1000 (29):

Къде това

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде това

Галена за наградите на "Планета": Повече никога няма да отида на тази церемония

 

Това, между другото, лично за мен е голямата победа на Галена в дългогодишната борба с Преслава. Толкова се караха за награди, а накрая едната осъзна, че това е пълна тъпотия и се оттегли с достойнство, решена да си гради кариерата по друг начин, паралелно със семейството. Преслава, от своя страна... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, брутално изказване от Галена. Ей така се прави.

 

А представяте ли си какъв срам трябва да е за продуцента, когато най-оборотната певица и лидерът при жените вече 5 години публично принизява церемонията ти? Пайнера сам си го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали Преслава някога пак ще поиска Певица на годината - ще се окаже върха на безочието от нейна страна, особено в години, в които не е заслужила.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали Преслава някога пак ще поиска Певица на годината - ще се окаже върха на безочието от нейна страна, особено в години, в които не е заслужила.

 

Няма да се учудя. Лакомията й е пословична. Тя, ако трябваше да бъде честна, щеше да се откаже от наградата за миналата година, но... пусто его.

 

Въпросът е дали оттук нататък Преслава ще може наистина да заслужи приза за Певица на годината? Последните години все някой се представя по-добре от нея. Ако си я заслужи - нека си я получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена рулира в това интервю. Разпознах себе си напълно, точно така процедирам с подобни "приятели" тип Преска. Според мен наградите вече са напълно обезличени след това изказване на лидерката в последните години и категорично смятам, че през март видяхме последните такива, поне към момента. Причините са 2 основни. Първо, без най-голямата ти хитмейкърка има ли смисъл от такива награди? И второ, няма да се учудя изобщо, ако още 2-3 пайнерки сега последват примера на Галка и започнат да говорят в този тон за наградите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дали ако Галена беше получила въпросната награда, заради която стана цялата тази драма щеше да се изказва така?

На всички е ясно, че тези награди не струват и не се раздават обективно... На Галена обаче и трябваха 10 години за да достигне до това заключение. Поздрави за интервюто, алелуя бейбе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дали ако Галена беше получила въпросната награда, заради която стана цялата тази драма щеше да се изказва така?

На всички е ясно, че тези награди не струват и не се раздават обективно... На Галена обаче и трябваха 10 години за да достигне до това заключение. Поздрави за интервюто, алелуя бейбе.

И това е така ... като взимаше Певица на годината не се е сърдила.

Даже за Идол на 2014 не се разсърди, при все че Преслава пак взе Певица тогава. Но за Идол на 2015 прави проблеми.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това е така ... като взимаше Певица на годината не се е сърдила.

Даже за Идол на 2014 не се разсърди, при все че Преслава пак взе Певица тогава. Но за Идол на 2015 прави проблеми.

 

Защото несправедливостта се търпи до един момент. В началото можеш да замълчиш и да преглътнеш, но Преслава/Пайнера се оляха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...