Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Има си участия вече, че да може да си позволи да прави скъпи продукции без спонсори.

:whistling: :whistling:

Koй започва с филмите сега? :1000 (29):

То така с 3 участия се прави скъпа проукция... Това момиче пее за 1000 лева макс. Не на нас тия. То за вас и Галче само си плаща, ама в реалността вафли Боровец и плащат прищявките :1000 (6):

а

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:whistling: :whistling:

Koй започва с филмите сега? :1000 (29):

То така с 3 участия се прави скъпа проукция... Това момиче пее за 1000 лева макс. Не на нас тия. То за вас и Галче само си плаща, ама в реалността вафли Боровец и плащат прищявките :1000 (6):

а

 

:roll1:

Оцко не е Митко, да взима 70% от хонорара и Оцко не е Митко да не помага на изпълнителките си.

Радвам се, че Десови подкрепят Лора, нормално, близка са те двете. А ти не знам какви комплекси избиваш. Днес срещнах още 1-2 твои изключително арогантни и злобни коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ко речи?

 

Вече 21 години съм част от македонската естрада. Тук винаги е имало желание за успех при всички, но рядко и професионализъм. Тези дни съм максимално ангажирана в България и бях на няколко техни събития, промоции, награди, коледни предавания и мога да кажа само следното: За такъв професионализъм можем само да мечтаем още дълги години. При тях всичко е под конец, се работи качествено и задълбочено. От една обикновена промоция, чак до предаваня всичко е направено на световно ниво. Въпреки че тамошните певци са много големи звезди, които ако искат могат да вирнат носа до небето, но са хора от плът и кръв и са земни и не се правят недостъпни и недостижими. С тях имах прекрасни другаруваня които съм сигурна, ще продължат и в бъдеще, тъй като е чест да си сътрудничи с истински професионалисти. Съжалявам, че на нашата естрада преобладават егото и суетата дори и най-големите анонимуси не приемат критика за тяхно добро. Е затова стоим в едно място, а съседните държави на областта естрада са на светлинни години пред нас.....

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митко може да постъпи умно и да върне част от тежестта на наградите като даде главните статуетки на Десислава и Емануела/Анелия. Освен, че ще награди заслужили имена, ще награди и една от най-големите и признати певици с един от най-добрите гласове в БГ изобщо- ще е силна реклама.

Да махне наградите само защото не му се занимава с нещо различно би било една от най-тъпите му постъпки евър.

 

Не биха били заслужени статуетки, защото биха били връчени вследствие на отказ на истинската лидерка да ги получи. Пирова победа си е и срам за тези, които ще ги получат. Крайно време е да прекратят раздаването на награди. Да си направят Коледно парти, на което да си ги кажат. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече 21 години съм част от македонската естрада. Тук винаги е имало желание за успех при всички, но рядко и професионализъм. Тези дни съм максимално ангажирана в България и бях на няколко техни събития, промоции, награди, коледни предавания и мога да кажа само следното: За такъв професионализъм можем само да мечтаем още дълги години. При тях всичко е под конец, се работи качествено и задълбочено. От една обикновена промоция, чак до предаваня всичко е направено на световно ниво. Въпреки че тамошните певци са много големи звезди, които ако искат могат да вирнат носа до небето, но са хора от плът и кръв и са земни и не се правят недостъпни и недостижими. С тях имах прекрасни другаруваня които съм сигурна, ще продължат и в бъдеще, тъй като е чест да си сътрудничи с истински професионалисти. Съжалявам, че на нашата естрада преобладават егото и суетата дори и най-големите анонимуси не приемат критика за тяхно добро. Е затова стоим в едно място, а съседните държави на областта естрада са на светлинни години пред нас.....

 

Елена подписала 5 годишен договор с Пайнер, щяла да прави песни на македонски, български и сърбски език. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:whistling: :whistling:

Koй започва с филмите сега? :1000 (29):

То така с 3 участия се прави скъпа проукция... Това момиче пее за 1000 лева макс. Не на нас тия. То за вас и Галче само си плаща, ама в реалността вафли Боровец и плащат прищявките :1000 (6):

а

 

Съмнявам се певица с една песен и неналожено име да взима повече от 300 лв.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече 21 години съм част от македонската естрада. Тук винаги е имало желание за успех при всички, но рядко и професионализъм. Тези дни съм максимално ангажирана в България и бях на няколко техни събития, промоции, награди, коледни предавания и мога да кажа само следното: За такъв професионализъм можем само да мечтаем още дълги години. При тях всичко е под конец, се работи качествено и задълбочено. От една обикновена промоция, чак до предаваня всичко е направено на световно ниво. Въпреки че тамошните певци са много големи звезди, които ако искат могат да вирнат носа до небето, но са хора от плът и кръв и са земни и не се правят недостъпни и недостижими. С тях имах прекрасни другаруваня които съм сигурна, ще продължат и в бъдеще, тъй като е чест да си сътрудничи с истински професионалисти. Съжалявам, че на нашата естрада преобладават егото и суетата дори и най-големите анонимуси не приемат критика за тяхно добро. Е затова стоим в едно място, а съседните държави на областта естрада са на светлинни години пред нас.....

Благодаря ти. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена подписала 5 годишен договор с Пайнер, щяла да прави песни на македонски, български и сърбски език. :3fdb8960598fa63e:

 

Айде да видим де. 1000%20(30).gif

Пожелавам и успех и по-малко да вярва в "приятелските" отношения на колежките и. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една дума - Жалка...

 

като видя, че вече няма да докопа награда и почна да плюе.

 

Значи - Певица - Александрова, Идол - Деса...

 

Така ги виждам нещата...

Вземи се скрий пък ти

Ломската певица щяла да бъде :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преса ще й връчат ли орден "Стара планина" за изключителни заслуги в развитието на плейбека и пропадането на бизнеса? :ддд

Хубаво интервю от Галена, така се прави. Кефи ме как не й дреме - явно може да си го позволи. Другите пак ще са под строй.

Анелия пак ще заплашва със самоубийство. :1000 (29):

Не, за Глория са го запазили - за най-тъпи решения и скучни денсове! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, за Глория са го запазили - за най-тъпи решения и скучни денсове! :Vishenka_05:

Въпреки всички тъпи решения знаеш, че всички са "равнис! мирно!" пред Глория. :Vishenka_05:

 

Припомняме ли паметни моменти от миналата година?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе направо за международен проект трябва да вземе той :1000 (29):

Рени преди години на церемония на НФ: "Благодаря за наградата за успехи зад граница. Надявам се някой ден да взема награда за успехи и в България.".

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки всички тъпи решения знаеш, че всички са "равнис! мирно!" пред Глория. :Vishenka_05:

 

Припомняме ли паметни моменти от миналата година?

 

"равнис! мирно!", ама сама се заби и няма масов по-фолк мегахит от любимата ми "Присъда", което е тъпо. А вие, колкото и да се смеете на Преслава, тя е наследницата на Глория в тоя жанр и следващата голяма след нея. Остава само да почне концерти да прави и копче няма да може да й се каже. Не всички като Глория биха дали пари за собствен концерт, тъй като фирмата е в несъстоятелност. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"равнис! мирно!", ама сама се заби и няма масов по-фолк мегахит от любимата ми "Присъда", което е тъпо. А вие, колкото и да се смеете на Преслава, тя е наследницата на Глория в тоя жанр и следващата голяма след нея. Остава само да почне концерти да прави и копче няма да може да й се каже. Не всички като Глория биха дали пари за собствен концерт, тъй като фирмата е в несъстоятелност. :3fdb8960598fa63e:

"Ако те няма" се знае. "Пясъчни кули", "Ненаситна", "До последната сълза", "Можеш ли да ме обичаш" и "Изсвирете нещо ударно" също се забелязаха. Коментирали сме го поне 100 пъти. А "Присъда" е толкова прехвалена, че няма накъде... Колкото Лили Иванова ще направи масов хит, толкова и Глория. Не сме в Сърбия.

Не се смея на Преслава, искрено ме е яд на похабения й от самата нея талант и на наглостта й, която доведе не само нея, ами и жанра до тук... Не знам какво ни се възхищават македонците на професионализма. Ако тук цари такъв, не знам в Македония какво е...

И сам знаеш, че фирмата не е в несъстоятелност, а ако има такива индикации, те идват от бизнес модела с дискотеките. Ако не бяха работили само на парче, още щяха да имат солидни спонсори, за които думата чалга очевидно не беше срамна преди 10 г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...