Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

  • Fast changed the title to Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали

Не съм слушала още новите песни, но чух лайв изпълненията на Ариана и си личи вокалния напредък… и вече се разбира какво всъщност пее 😍 Хайде да приключва тоя глупав филм и да се връща към музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish pinned and featured this Тема
преди 3 часа , Blueberry каза:

Не съм слушала още новите песни, но чух лайв изпълненията на Ариана и си личи вокалния напредък… и вече се разбира какво всъщност пее 😍 Хайде да приключва тоя глупав филм и да се връща към музиката.

Скоро няма да е, Холивуд вече е кой месец поред в стачка и за момента няма изгледи да свърши скоро. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесват ми новите песни. На Майли, очаквано, е по-силната, но на Селена ще стане по-голям хит, защото създава много приятен и вървежен вайб.

Лол от любопитство погледнах първите страници на предната тема и не мога да повярвам. Тогава съм бил в САЩ, облъчен от Тейлър Суифт зомбировката и съм си позволил да си помисля и даже да го споделя, че тя ме кефи повече от Кейти. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Скоро няма да е, Холивуд вече е кой месец поред в стачка и за момента няма изгледи да свърши скоро. 

Знам, знам… дано поне в стачката е решила да запише албум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквано BLACKPINK водят по гледания от клиповете пуснати днес, като тяхното е качено 1 час по-късно от другите и не е официален comeback.

#2 Селена #3 Майли (#4 Ариана ако се брои)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Вече темата включва К-поп?

 

Да, вече не е проблем да обсъждате К-поп групи/идоли. Бих включил и Латино, но преди време потребителите искаха да бъде отделено в собствена тема, защото Зайка спамеше с Рики 24/7.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

The content we need, not shitlena flopez!

Още една икона от онези времена също се завръща в петък, но заглавието на сингъла (Hottie with a Body) не ми вдъхва доверие.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тимбаленд е брутален продуцент, легенда в играта и заедно с Макс Мартин и Раян Тедър е сред любимите ми автори/продуценти. Дано завръщането е на ниво, конкретно той гладен не е останал и едва ли се връща просто ей така. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Selena Gomez - Single Soon

#1 YouTube Trending Global 
#1 Youtube Trending US
#1 Itunes Global 
#1 Itunes Spain, Greece, Norway, Honduras, Colombia, Hungary, Uzbekistan, Finland, France, El Salvador, Poland, Kyrgyzstan, Mexico, Sweden, Turkey, Lebanon, Czech, Portugal, Lebanon, Slovenia

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Selena Gomez - Single Soon

#1 YouTube Trending Global 
#1 Youtube Trending US
#1 Itunes Global 
#1 Itunes Spain, Greece, Norway, Honduras, Colombia, Hungary, Uzbekistan, Finland, France, El Salvador, Poland, Kyrgyzstan, Mexico, Sweden, Turkey, Lebanon, Czech, Portugal, Lebanon, Slovenia

spacer.png

Мирише ми на успешен сингъл. Много се набива в главата и липсват такива поп песни в последно време. Мисля, че ще се забележи.

Селена го заслужава! Дано най-сетне затвори мръсните усти на хейтърите!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, -A. каза:

Селена го заслужава! Дано най-сетне затвори мръсните усти на хейтърите!

Какъвто и успех да има, ако някой не я харесва ще намери за какво да се заяжда и плюе. 
Важното е че тя е щастлива от приема на песента, а и че все още има такъв масов прием.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви изненадващо слаби цифри и тук, на песни, които бяха номер 1 и номер 2 в най-големия плейлист. Но нали, хейтърско е да се казва истината, че и Селена Гомез, също като Майли Сайръс, вече не е същата сила.

8 Used To Be Young | 3.970.740

10 Single Soon | 3.879.835

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Emanuela.Carey каза:

Очаквано BLACKPINK водят по гледания от клиповете пуснати днес, като тяхното е качено 1 час по-късно от другите и не е официален comeback.

#2 Селена #3 Майли (#4 Ариана ако се брои)

 

За група правеща по 60-70-80 милиона в премиерните 24 часа да имат само 5,4 милиона на квото и да е - е абсолютен провал. Миналогодишният им албум не произведе и един клип с милиард гледания.  И тяхното време изтича, дори корео клиповете не мачкат с гледания като:

скоро и те ще ходят на село да садят домати. След сингъла със Селена са все по-наклонения път на спада, регреса и флопа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...