Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емануела е в "На кафе". Пак оплю бащата на детето си ама той си го заслужава.

 

Както съм си на топличко, сега излизам набързо да купя Галена, а хич не ми се излиза на тоя студ. Добре, че ми е на една крачка будката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интвервюто с Галена: Казва, че е в седмия месец , но сега 2-та й бременност е по-тежка. Бебето било планирано, от доста години с Галин работели за 2-ро дете, но сега им се случило. За упреците, че не е пяла на концерта на Планета тя казва, че седмица преди концерта е претърпяла лека операция и че винаги се раздава на 100 процента и не може да е на 50 процента, затова с холограми.

Споменава, че още в самото начало на бременността й ставало лошо, не можела да стои повече от час на сцената и затова спряла по-рано участията и че не работи за пари, а за удоволствие. Галена ще има отново момче, предчувствала го е, макар, че в началото са й казали, че ще е момиче. Мъжката част била леко разочарована, но Галена не била изненадана. Избрали са име, но засега е в тайна. Стефчо се бил родил в седмия месец и тя казва,че ще роди както дойде. Казва, че сватба няма да има поне засега, Галин й бил предложил, но не й се прави сеир за хората, по-скоро иска сватба в църква и то само в тесен кръг.Казва, че Галин се дразнил като я наричат "госпожица".

 

За наградите на Планета: Аз повече никога няма и да отида на тази церемония, взех това решение, защото вече не намирам смисъл в нея. Работя усилено, за да съм артист и изпълнител със собствен стил, който да не бъде ограничаван в рамки. Тези награди се раздават по неособено ясно критерии.

В НДК вече не ги пускали да се провеждат наградите, вече се налагало пред хотелски зали главно пред колеги и журналисти без директно излъчване по телевизията. Освен това смятам, че статуетките са важни или за хора, които трябва да бъдат лансирани с цел повече работа, а аз съм човек, който отказва ангажименти, за да е със семейството си, или за тези, , за които притежанието на статуетки храни егото им.

Казва, че има всички награди, които един изпълнител би искал. Дори не е поставила наградите си на някакво специално място. За нея е важно като отиде на участие хората да пеят песните й и да се радват. Среща с Пайнера не е провеждала, казва, че някои хора имат голямо въображение, продължават да работят заедно и няма да каже нищо лошо за "Пайнер". На този етап не смята да напуска "Пайнер".

 

За Преслава: Нямам взаимоотношения с Преслава. В живота е така- хората се събират и разделят. Имали хубави спомени и кой знае един ден може да се съберат. ДесиСлава записала Галена в телефона си Галка-систър. Галена я обича като човек и приятел, страхотни взаимоотношения имат.

Споменава за Янева, че имат общ стилист и така станали по-близки. Уважава я, харесва я, била много талантлива и затова записали "Пей, сърце".

Не знае кога ще се върне за участия, а собствениците на заведения вече я питали. Иска да види бебчето как ще расте живо и здраво, да се възстанови напълно и тогава.

Незабравимата й Коледа е първата Коледа на сина й. За празниците ще си бъдат вкъщи.

Най-инфарктната Нова година й била, когато поемала няколко участия за една нощ и в студа ръката й замръзнала докато държала микрофона и казала,че повече няма да си го причини това. Не всичко е пари, приятелю!

 

 

Пожелава си здраве за всички нейни близки, за феновете, колегите, за целия български народ и да сме малко по-позитивни. На себе си си пожелава леко раждане.

 

 

А какво да очакваме от Галена: Изненадата била голяма, ще видим Галена такава каквато не сме я виждали досега!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами явно. Аз ако бях щях да го изоблича веднага, нека всички разберат що за стока е.

 

Чай ся. Що винаги трябва да се напада мъжът... За едно такова стечение на обстоятелствата и двамата са виновни, а и се съмнявам Татяна да е стока.

 

"Търкулнало се гърненцето, па си намерило похлупака" - народна мъдрост

"Щом е щастлив защо му е любовница" - Екстра Нина, хаха

 

И накрая ще си позволя да перифразирам Емилия, все пак мъжа на Татяна не е преспал със сестра й, че да я жалваме тука. Такива неща се случват постоянно, не казвам че е нормално, но все пак... Не е нормално да си развяваш кирливите ризи в социалните мрежи - прекалено е евтино и инфантилно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За наградите на Планета: Аз повече никога няма и да отида на тази церемония, взех това решение, защото вече не намирам смисъл в нея. Работя усилено, за да съм артист и изпълнител със собствен стил, който да не бъде ограничаван в рамки. Тези награди се раздават по неособено ясно критерии.

Смешница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешница.

 

Ясно значи Галена се е взела за голямата работа пффф.... ами да й дадем "Нобелова награда" хахахха или "Оскар" .... Ти да видиш, Галя св*рката голяма звезда бе хахах. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за интервюто, Танче... Галка доста ми се издигна в очите!

 

За наградите на Планета: Аз повече никога няма и да отида на тази церемония, взех това решение, защото вече не намирам смисъл в нея. Работя усилено, за да съм артист и изпълнител със собствен стил, който да не бъде ограничаван в рамки. Тези награди се раздават по неособено ясно критерии.

Евала! Първата след Десислава, Глория и Камелия (най-големите), която обявява, че иска да се докаже без награди. Може би все пак дружбата й с ДС й е от голяма полза- помага й да прозре, че един артист трябва да се изгради като голямо име дори и без награди. Статуетките някой ден свършват, но семейството остава, а като допълнение към него какво по-хубаво от една истинска кариера, независима от заслужени и незаслужени призове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...