Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обаче в сайта на Планета са качили интервюто на половина - нито думичка не са написали за наградите и за Преслава :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ако беше взела тези награди, нямаше да се оплаква. Това е все вдно да кажеш: "ако не ти бяха намалили заплатата, нямаше да напуснеш, нали?" Не е правилно Галена всяка вечер да се раздава, да прави най-големите хитове, да изумява с визии и видеопродукция и накрая да дават наградата, която си е заслужила, на Преслава, която не я задминава по нито един от тези показатели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дали ако Галена беше получила въпросната награда, заради която стана цялата тази драма щеше да се изказва така?

Естествено, че не! Тогава щеше целият й труд да бъде оценен и нямаше да има проблем. Не може да изкараш албум, да направиш клипове като Пантера, Стара каравана, В твоите очи и Една жена, хората да ги превърнат в хитове, и накрая най-голямата награда да вземе друга.

Радвам се все пак, че е осъзнала, че наградите реално нямат стойност и е много по-важно клубовете да са пълни и всички да ти пеят песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не! Тогава щеше целият й труд да бъде оценен и нямаше да има проблем. Не може да изкараш албум, да направиш клипове като Пантера, Стара каравана, В твоите очи и Една жена, хората да ги превърнат в хитове, и накрая най-голямата награда да вземе друга.

Радвам се все пак, че е осъзнала, че наградите реално нямат стойност и е много по-важно клубовете да са пълни и всички да ти пеят песните.

 

:hahaha:

 

Аз залагам на това. :girl_witch:

 

И от какъв зор ще ѝ се подмазват. Тя е зависима от Пайнер, а не обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е по-добрата от Преслава- и като идеи, и като клипове, и стил, и всичко прави с вкус! Добра е във всичко!

Не и в пеенето, а е певица :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не! Тогава щеше целият й труд да бъде оценен и нямаше да има проблем. Не може да изкараш албум, да направиш клипове като Пантера, Стара каравана, В твоите очи и Една жена, хората да ги превърнат в хитове, и накрая най-голямата награда да вземе друга.

Радвам се все пак, че е осъзнала, че наградите реално нямат стойност и е много по-важно клубовете да са пълни и всички да ти пеят песните.

И аз съм твърдо зад Галена! Уникална изпълнителка, която прави световни проекти и е много по-харизматична, красива и интелигентна от тая добруджанска невестулка

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм твърдо зад Галена! Уникална изпълнителка, която прави световни проекти и е много по-харизматична, красива и интелигентна от тая добруджанска невестулка

 

Храни се предимно с дребни бозайници (най-вече гризачи), с влечуги, птици, жаби и насекоми. Преди да нападне жертвата си, тя проследява нейното движение. Убива като захапва за врата.

 

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм твърдо зад Галена! Уникална изпълнителка, която прави световни проекти и е много по-харизматична, красива и интелигентна от тая добруджанска невестулка

 

Мисля, че Преси току-що получи нов прякор :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще е певица и Анелия идол. Или обратното.

Дано не, Деса заслужава една от двете награди.

Анелия ще е подигравка да вземе каквото и да е, но така като гледам как се е засилила, май натам отиват нещата. Преслава е много по-заслужила, но май е добре да си почине от голяма награда най-накрая. И от музиката като цяло, лятото да се върне с нещо ударно и пак да им бръкне на всички там, където най-боли. :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано не, Деса заслужава една от двете награди.

Анелия ще е подигравка да вземе каквото и да е, но така като гледам как се е засилила, май натам отиват нещата. Преслава е много по-заслужила, но май е добре да си почине от голяма награда най-накрая. И от музиката като цяло, лятото да се върне с нещо ударно и пак да им бръкне на всички там, където най-боли. :ba:

С какво пък Преслава е по-заслужила от Анелия?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво пък Преслава е по-заслужила от Анелия?

Колкото и голям провал да е "Чуплива и влюбена", е триста пъти по-добра от двете цигании на Анелия. И двете имат по един добър хит - "Гот ми е", която се забрави и "Няма да ти пиша", която все още се помни. И встрани от проектите, едната има силно присъствия, другата - отблъскващо. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и в пеенето, а е певица :1000 (29):

 

Фен на Преслава няма как да разбере какво съм написала и какво е класа, стил и Световно ниво.

 

Преслава я харесвах до едно време, след това стана отблъскаваща, а и се появи Галена и тя е уникална, а Преслава я мързи да работи и обира от доста време насам всичко незаслужено.

Галена си я харесвам още от първия й албум.

 

Преслава заслужава да остане без участия и никой да не я слуша и да изчезне от сцената. На никой няма да липсва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен на Преслава няма как да разбере какво съм написала и какво е класа, стил и Световно ниво.

Айде, айде ... до преди няколко години световното ниво на Галена беше ваната, Амет и Хабиби ... добре, че бяха Добри Киряков, Нанков, Манов и компания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде ... до преди няколко години световното ниво на Галена беше ваната, Амет и Хабиби ... добре, че бяха Добри Киряков, Нанков, Манов и компания.

 

И с ваната, и без ваната си я обожавам Галена. Тя има уникални песни и преди да има пари пак си е била винаги готина.

 

Едва ли така ще се трепят за Преслава собствениците, както искат Галена по заведенията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се е надула Галена и това си личи от километри... също така се прави,че не й пука,но се вижда,че не е така.Поне да беше казала истината защо не си говорят с Преслава,защото ако наистина е само заради статуетката е адски тъпо..Ако наистина й е била приятелка би трябвало да го преглътне..Каквото и да си говорим Преслава е една от най--големите звезди на Пахнер с най многобройна фенска маса,която я обича и подкрепя и именно заради това печели тя големите награди..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...