Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Имаше един филм "Аз" и даваха откъси от песните, влюбих се в "Не пред хората" и чаках с нетърпение да излезе - естествено беше сред последните, ако не се лъжа през 3 дни бяха премиерите, даже дали "Не пред хората" не излезе направо с албума.

После Мария как я изимитира с "13" :baaasmiley:

Наистина беше голямо събитие това за чалгата. Евала на Галс!

 

https://www.vbox7.com/play:d8244c5ae4

https://www.vbox7.com/play:cd62b702e6

https://www.vbox7.com/play:2216bf2513

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен "Тоя става" ми е сред най-малко любимите, слушах я, но помня, че по дискотеките я въртяха повече от "Не пред хората" и се дразнех. :whistling:

 

Сеньор, това не го бях забелязала, но да, има нещо такова. И Галена въобще не реагира, това ако беше някоя друга, щеше да пропищи на мига.

Ами тя Галена не беше и много в правото си да пропищява, защото на всички клипове от "Аз" им излезе първоизточника (не за кражба, но по-скоро вдъхновение като визия и обстановка). Но да - тогава направи невероятен фурор с този албум. Цял ноември, декември, януари всички говориха и слушаха само нея. Това беше първата ѝ наистина сериозна стъпка към лидерството, което затвърди година по-късно с "Пак ли".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова малко гледания...а беше хит!

Защото има възрастово ограничение, по някаква незнайна за мен причина. Сигурно щеше да е близо до милиона вече - всички песни от "Аз" имат доста високи гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото има възрастово ограничение, по някаква незнайна за мен причина. Сигурно щеше да е близо до милиона вече - всички песни от "Аз" имат доста високи гледания.

"Тоя става" е с 300 и няколко, а е баси бруталната. Иначе тази "Искам да останем будни" е най-противната песен в целия албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя Галена не беше и много в правото си да пропищява, защото на всички клипове от "Аз" им излезе първоизточника (не за кражба, но по-скоро вдъхновение като визия и обстановка). Но да - тогава направи невероятен фурор с този албум. Цял ноември, декември, януари всички говориха и слушаха само нея. Това беше първата ѝ наистина сериозна стъпка към лидерството, което затвърди година по-късно с "Пак ли".

Интересно ми е защо никой не закача Мария, която е изкопирала половината видеография на Бионсе или пък Теди Александрова с Майли Сайръс, при Галена мисля, че единственото копие е "За последно", но то си го пише и в клипа, така че си е направо римейк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е защо никой не закача Мария, която е изкопирала половината видеография на Бионсе или пък Теди Александрова с Майли Сайръс, при Галена мисля, че единственото копие е "За последно", но то си го пише и в клипа, така че си е направо римейк.

При Галена наглите кражби са при "Много ми отиваш", "За последно" и части от "Запали" и "Да ти го дам ли", където е 1:1 с първоизточника. Другото е по-скоро прилика във я визия, я обстановка, я някой кадър. Реално когато я изкарват крадла, преувеличават, и то много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Галена наглите кражби са при "Много ми отиваш", "За последно" и части от "Запали" и "Да ти го дам ли", където е 1:1 с първоизточника. Другото е по-скоро прилика във я визия, я обстановка, я някой кадър. Реално когато я изкарват крадла, преувеличават, и то много.

"Много ми отиваш" пък е един от най-добрите клипове в България изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е защо никой не закача Мария, която е изкопирала половината видеография на Бионсе или пък Теди Александрова с Майли Сайръс, при Галена мисля, че единственото копие е "За последно", но то си го пише и в клипа, така че си е направо римейк.

Да, бе. Да ти го дам ли е копие на украинска група. А има и много други. Точно Галена е една от най-големите копирачки.

 

"Аз съм дявола" много напомня на "Създай игра".

А Създай игра напомня на клип на Кристина Агилера от 2003.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преслава

https://itunes.apple.com/us/artist/preslava/id335943580

И като цяло целият Пайнер :1000 (33): За жалост не виждам новите песни...

 

Емануела утре при Гала в "На Кафе".

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Галена наглите кражби са при "Много ми отиваш", "За последно" и части от "Запали" и "Да ти го дам ли", където е 1:1 с първоизточника. Другото е по-скоро прилика във я визия, я обстановка, я някой кадър. Реално когато я изкарват крадла, преувеличават, и то много.

 

Милата тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна се пусна на пазара официално.

Трябваше само да остави телефон, да могат потенциалните спонсори да се свързват с нея.

Ей го и тоя се изказа. :mf_surrender: Поне в такива моменти не пишете простотии, толкова ли е трудно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В какви моменти? Не го ли направи тя достояние на целия свят.

Това си е чиста реклама, хората като имат лични проблеми не ги размятат на ляво и на дясно. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен добре направи Татяна, че излезе и си каза публично как стоят нещата от първо лице. Така или иначе жълтите медии нямаше да спрат да пишат какво ли не, по-добре хората да го чуят от нея. Много са ми смешни като почнат да увъртат и се чудят как да мажат и лъжат. Мария преди да се разведе на хиляда места каза, че няма такова нещо, а цялата преса гърмеше. Емилия и тя преди да си обяви връзката с Коко мълчеше като мишка и след това заяви в Горещо, че била бременна от него. Сега пак мълчи като я питат за изневерите му, а не е тайна за никой, че вършее де що види. След като са избрали да са публични личности, трябва да са наясно, че няма да имат личен живот. За сметка на това никой освен тях не прибира по 2-3 бона за час два. То не може всичко да имаш.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи до момента е лъгъла за това, че има стабилно семейство.

 

Ами явно. Аз ако бях щях да го изоблича веднага, нека всички разберат що за стока е.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В какви моменти? Не го ли направи тя достояние на целия свят.

Това си е чиста реклама, хората като имат лични проблеми не ги размятат на ляво и на дясно. :mf_surrender:

 

Ква реклама бе човек, ако е искала реклама още при първата изневяра щеше да си я направи. Този човек заслужава публично Татяна да си каже всичко, той докато я е наранявал едва ли е мислил за чувствата й.

 

Значи до момента е лъгъла за това, че има стабилно семейство.

Или просто е вярвала, че има такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...