Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Анелия отново мега адекватна - на националния траур - кючек с текст за пари, а хората нямат покрив над главата си. Мизерница!

Тая песен да не е само на Анелия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия отново мега адекватна - на националния траур - кючек с текст за пари, а хората нямат покрив над главата си. Мизерница!

Фен ТВ в деня на Национален траур за човека, който се беше самозапалил в знак на протест, въртяха песента "Лесно запалим".

Но Чалгария си е отделна държава, независеща от случващото се в България...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен да не е само на Анелия?

Не е, но останалите поне не претендират да са нещо повече от комерсиални треторазрядки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Българина знае само да се подиграва нищо друго , тези хора са с големи сърца евала , за това се гордея ,че и аз съм същия като тях "миннет" (българи,които говорят турски)!

Според мен се опитват да изчистят имиджа на Издислав като се капитализират от болката от случая.

"Миличкият Фики, така го усмяха а той горкият какво добро сърце имал." :mf_surrender: Просто не мога с такива очевадни ПР тактики. Как нямаше друг кой да го стори тоя концерт, или не се беше случило това с Издислав, да видим щяха ли да правят благотворителен концер баш тия двамата, баш сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя как защитаваше Фики в "Звездно", направо беше бясна.

 

А Фики ще има Фенклуб в сладкарницата им и ще раздава подаръци на феновете.

На 30 декември ще бъде излъчена промоцията на албума му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя как защитаваше Фики в "Звездно", направо беше бясна.

 

А Фики ще има Фенклуб в сладкарницата им и ще раздава подаръци на феновете.

На 30 декември ще бъде излъчена промоцията на албума му.

Кога ще бъде и къде е тая сладкарница? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна се развежда. :о

Изневерил й.

И то не за първи път, жалко че му е простила преди, хората не се променят. Трябва да е щастлива, че вече такъв човек не е до нея, предател., заслужава много повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само където пропагандирахме за щастливо семейство .. то си личеше, че нещо не им е на ред, то ако всичко ти е гладко, няма да го изтъкваш постоянно :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само където пропагандирахме за щастливо семейство .. то си личеше, че нещо не им е на ред, то ако всичко ти е гладко, няма да го изтъкваш постоянно :3fdb8960598fa63e:

Радваш ли се, ебаси злобата!

Татяна с нищо не заслужава това, както и повечето жени. Много тъжно ми стана :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само където пропагандирахме за щастливо семейство .. то си личеше, че нещо не им е на ред, то ако всичко ти е гладко, няма да го изтъкваш постоянно :3fdb8960598fa63e:

 

Аз сега гледах клипчето.

 

От една страна признавам й - напълно откровена е с феновете си.

 

От друга обаче - коя голяма звезда тръгва да говори за мръсните гащи на мъжа си във ФБ? Пак търси внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сега гледах клипчето.

 

От една страна признавам й - напълно откровена е с феновете си.

 

От друга обаче - коя голяма звезда тръгва да говори за мръсните гащи на мъжа си във ФБ? Пак търси внимание.

Нима Емануела, Емилия не са обсъждали мъжете си в национален ефир? :mf_surrender:

Татяна догодина ще ги размаже, сигурен съм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима Емануела, Емилия не са обсъждали мъжете си в национален ефир? :mf_surrender:

 

Емануела има нрав на простакеса и е супер първична. Емилия за Коко е казвала "Знам всичко, което трябва да знам."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоци сигурно много ще се надъха да възпява кучката и боклука в следващата си песен :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, понякога не мога с феновете на попфолка. Гледам си аз преди малко клипа на "Да ти го дам ли" (невероятен клип, бтв, оттогава Галена вдигна сериозно нивото на видеопродукцията си) и викам да видя коментарите. И най-харесвания коментар е "Харесай, ако слушаш и през 2016! Класа!"... под "Да ти го дам ли". :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...