Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емануела има нрав на простакеса и е супер първична. Емилия за Коко е казвала "Знам всичко, което трябва да знам."

Да, да, особено като се изцепи, че с Преслава са спали в Папараци и била на антидепресанти затова. Нека ги резилят в национален ефир такива боклуци, дето за едната :) изневеряват на дългогодишната половинка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, понякога не мога с феновете на попфолка. Гледам си аз преди малко клипа на "Да ти го дам ли" (невероятен клип, бтв, оттогава Галена вдигна сериозно нивото на видеопродукцията си) и викам да видя коментарите. И най-харесвания коментар е "Харесай, ако слушаш и през 2016! Класа!"... под "Да ти го дам ли". :roll1: :roll1:

Е кво, клипът си е класа. :1000 (29):

 

Стига сте злорадствали за развода. Тотифена натъртваше за щастливото семейство, не Татятна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела има нрав на простакеса и е супер първична. Емилия за Коко е казвала "Знам всичко, което трябва да знам."

По-добре е да си каже, защото нали се сещаш, че всички ще нападнат нея, защото е фолк певица. Е, в случая жената е моралната в семейството си и преса фена да не злобее за "щастливото семейство", защото в очите на Татяна е било, тя няма вина, че някой е решил да избива комплекси с друга...просто Татяна трябва да е щастлива, че си е отворила очите. Свидетел съм как със зъби и нокти е бранила и защитавала семейството си, сигурен съм че я чака нещо много добро. А и както чухте от клипчето що за мъж не може да намери един ден от седмицата за семейството си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, особено като се изцепи, че с Преслава са спали в Папараци и била на антидепресанти затова. Нека ги резилят в национален ефир такива боклуци, дето за едната :) изневеряват на дългогодишната половинка.

 

Антидепресантите бяха заради паник атаките.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре е да си каже, защото нали се сещаш, че всички ще нападнат нея, защото е фолк певица. Е, в случая жената е моралната в семейството си и преса фена да не злобее за "щастливото семейство", защото в очите на Татяна е било, тя няма вина, че някой е решил да избива комплекси с друга...просто Татяна трябва да е щастлива, че си е отворила очите. Свидетел съм как със зъби и нокти е бранила и защитавала семейството си, сигурен съм че я чака нещо много добро. А и както чухте от клипчето що за мъж не може да намери един ден от седмицата за семейството си.

Мъжа й редовно качва общи снимки със сина им, не е като да не му обръща внимание. Ако тя страда от такава липса е друг въпрос.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте злорадствали за развода. Тотифена натъртваше за щастливото семейство, не Татятна.

 

Че ние заради него злорадстваме. Ако не беше постоянното му натрапване, съм сигурен, че Татяна щеше да е много по-симпатична на всички във форума.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъжа й редовно качва общи снимки със сина им, не е като да не му обръща внимание. Ако тя страда от такава липса е друг въпрос.

Стига с тая твоя злоба по Татяна, защото прекаляваш. И къде редовно качва снимки, че съдиш по снимки? И кво търсиш във фейсбука му? :D Мале, с ква злоба и следял живота нашия на Татяна, затова ли преди няколко дни пита дали се развежда? Е, развежда се, дано си щастлив сега.

 

П.п. Кондома да търси проблемите в своето злоратстване в себе си, не в мен или някой друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тая твоя злоба по Татяна, защото прекаляваш. И къде редовно качва снимки, че съдиш по снимки? И кво търсиш във фейсбука му? :D Мале, с ква злоба и следял живота нашия на Татяна, затова ли преди няколко дни пита дали се развежда? Е, развежда се, дано си щастлив сега.

Да, на седмото небе съм, ако Преси пусне нова песен не се кефя толкова! :girl_witch:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Cally, какво търсиш във фейсбука на Къцов-старши? :1000 (29):

Търсех общи снимки на него и Тотя - последната е от Нова година :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Търсех общи снимки на него и Тотя - последната е от Нова година :3fdb8960598fa63e:

Явно нещата не са вървели. Сигурно е поискал развод за да го обяви така предколедно!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоци сигурно много ще се надъха да възпява кучката и боклука в следващата си песен :3fdb8960598fa63e:

 

Тя от две години само за това пее. Един път Женя Маратонката я пита, защо се вдъхновява да пише текстове само на тази тематика....ето защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И то не за първи път, жалко че му е простила преди, хората не се променят. Трябва да е щастлива, че вече такъв човек не е до нея, предател., заслужава много повече.

Как смени плочата. После как да не те имаме за върти-опашка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тая твоя злоба по Татяна, защото прекаляваш. И къде редовно качва снимки, че съдиш по снимки? И кво търсиш във фейсбука му? :D Мале, с ква злоба и следял живота нашия на Татяна, затова ли преди няколко дни пита дали се развежда? Е, развежда се, дано си щастлив сега.

 

П.п. Кондома да търси проблемите в своето злоратстване в себе си, не в мен или някой друг.

Хахахахахахха!! Падам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как смени плочата. После как да не те имаме за върти-опашка...

 

Коя плоча съм сменил? Ти да не би да си очаквал да кажа нещо по темата преди тя самата да го направи? Никога не бих го направил. Каквото искате си пишете по принцип, все тая, но Татяна преди всичко е прекрасен човек, затова винаги съм я защитавал тук и смятам да го правя и занапред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано съм със смесени чувства за случая на Татяна и мъжа й. Хем ми е едно такова "Нали беше перфектна, защо някой ще й изневерява", хем "Как искам да забие най-големият хит в кариерата си, за да го смачка". :D

 

Пайнер са свръх тъпи! Как може в такъв ден да пуснат премиера... Един ден нямаше да ги сбърка, наистина изобщо не мислят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоци сигурно много ще се надъха да възпява кучката и боклука в следващата си песен :3fdb8960598fa63e:

Сефте.

Всъщност като гледах това словоизлияние, осъзнах, че краварката си е намерила точното място- само един ask.fm й липсва отзад с това селфи видео от вкъщи. Но това е горчивата реалност- за 15 години драпане, дори Галя Автографката не я извика в предаването си, за да съобщи тази така интересна и важна новина, а се наложи да се включва от Съединение с подръчни средства. Дори Роксана си обяви развода в национален ефир.

 

Иначе Краварка фен както я възхваляваше до небесата,че била страхотна съпруга с единственото здраво семейство във поп фолка толкова години, сега изведнъж се оказа, че съпругът й изневерявал от сума ти години и това не било новост. На такива им викат фурнаджийски лопати. После другите са му виновни, че го взимат за мезе.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...