Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

П.п. тва не е форум за мен, пиши за чалга певици. Моля някой модератор да изтрие постовете, че тоя е досаден, като има нещо лично да използва съобщщения, кво занимава тук хората с тъпотиите си и измислиците си, само да вметна, че съобщението ми завършва по друг начин "Бъди си проклет, то си е за теб." Жалък опит да изопачи нещата в негова полза.

 

Форумът не е и за майка ми, но явно на теб не ти беше проблем да я коментираш в репутацията ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.п. тва не е форум за мен, пиши за чалга певици. Моля някой модератор да изтрие постовете, че тоя е досаден, като има нещо лично да използва съобщщения, кво занимава тук хората с тъпотиите си и измислиците си, само да вметна, че съобщението ми завършва по друг начин "Бъди си проклет, то си е за теб." Жалък опит да изопачи нещата в негова полза.

 

Когато някой не ти е удобен казваш, че е скучен и досаден. Може би намираш тези качества у себе си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Крайно време е да се заеме с народния албум!

Крайно време е да се заеме с албум. :1000 (29):

 

Относно Татяна- сега още повече разбирам защо от край време взе да пее онези текстове. Можем само да си представяме сега какви ще ги подкара- може би най-големият й хит предстои... :D А мен лично би ме докоснала и някоя автобиографична балада от нея- все пак е била с този мъж колко- 15-20 години? На практика му е отдала цялата си младост и сега сигурно й е доста кофти, че се е стигнало дотук... Можем само да й пожелаем да продължи напред и да си намери нещо по-добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Татяна, можеше да направи "интервю-сензация" в Папараци или някое друго жалкарско предаване, тя реши обаче да не изкарва пари от личната си драма и беше кратка и ясна. Пожелавам й да открие щастието, независимо дали е свързано с мъж или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, понякога не мога с феновете на попфолка. Гледам си аз преди малко клипа на "Да ти го дам ли" (невероятен клип, бтв, оттогава Галена вдигна сериозно нивото на видеопродукцията си) и викам да видя коментарите. И най-харесвания коментар е "Харесай, ако слушаш и през 2016! Класа!"... под "Да ти го дам ли". :roll1: :roll1:

 

Клипът е умопомрачителен, слага в малкия си джоб правеното и през 2016. Няма да забравя когато го гледах за първи път ... бях зяпнал от 30-тата секунда нататък, а на посленото "за тебе да съм първа", където си клати главата напред-назад на ония жици чак и зениците ми се разшириха.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изводът е, че от брака няма смисъл, това е.

 

Иска ти се на тебе да няма смисъл ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много недооценена:

Като цяло всички песни в албума останаха в сянка. Отлична идея, отлично изпълнение, но прекалено голяма инвестиция. Не мога да си представя колко пари струва цял албум пълен с нови песни и клипове и то на изключително високо ниво. Чест й прави на Галена, че рискува и влага в подобни проекти, за това винаги ще има моето уважение. Още помня как стоях със зяпнали уста след това:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За на Тотя семейните драми и изневери съм информирал тук преди нея!

Мерси!

 

Сигурен съм, че няма да чака дълго преди да хване някой чичко-паричко ...че милата, цял живот ревеше по интервютата, дето на другите им плащали кариерите, а тя имала здраво и стабилно семейство.😁😁😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eй, големи сте значи мушмуроци. Изневярата е много кофти нещо, не искам да коментирам Татяна и семейството й. Ще говоря по принцип, че е много кофти предателство. Аз самият бих простил такова нещо може би, но има хора на които това им се отразява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Българина знае само да се подиграва нищо друго , тези хора са с големи сърца евала , за това се гордея ,че и аз съм същия като тях "миннет" (българи,които говорят турски)!

 

200_s.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

За на Тотя семейните драми и изневери съм информирал тук преди нея!

Мерси!

 

Сигурен съм, че няма да чака дълго преди да хване някой чичко-паричко ...че милата, цял живот ревеше по интервютата, дето на другите им плащали кариерите, а тя имала здраво и стабилно семейство.

Нещо лошо ли има, че е държала на семейството си? Казваш го така все едно трябва да се чувства виновна, а не е тя предателката в случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло всички песни в албума останаха в сянка. Отлична идея, отлично изпълнение, но прекалено голяма инвестиция. Не мога да си представя колко пари струва цял албум пълен с нови песни и клипове и то на изключително високо ниво. Чест й прави на Галена, че рискува и влага в подобни проекти, за това винаги ще има моето уважение. Още помня как стоях със зяпнали уста след това:

Имаше един филм "Аз" и даваха откъси от песните, влюбих се в "Не пред хората" и чаках с нетърпение да излезе - естествено беше сред последните, ако не се лъжа през 3 дни бяха премиерите, даже дали "Не пред хората" не излезе направо с албума.

После Мария как я изимитира с "13" :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е умопомрачителен, слага в малкия си джоб правеното и през 2016. Няма да забравя когато го гледах за първи път ... бях зяпнал от 30-тата секунда нататък, а на посленото "за тебе да съм първа", където си клати главата напред-назад на ония жици чак и зениците ми се разшириха.

О, да, това с онзи кадър напред-назад е един от най-великите моменти в чалга клип. Невероятен replay value.

 

Много се дразня и до днес на твърдението, че клипът бил краден, при положение, че крадените кадри сигурно и 1/3 от целия клип не заемат. И без тях клипът е изключително ефектен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше един филм "Аз" и даваха откъси от песните, влюбих се в "Не пред хората" и чаках с нетърпение да излезе - естествено беше сред последните, ако не се лъжа през 3 дни бяха премиерите, даже дали "Не пред хората" не излезе направо с албума.

После Мария как я изимитира с "13" :baaasmiley:

Да, "Не пред хората" беше направо с албума. Иначе "Тоя става" и "Знам как" ми бяха любимите от тиизъра на филма. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро с някоя от кравите.

Тя Татяна е доста пестелива в изказването си, за което евала, защото нещата са много грозни от негова страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше един филм "Аз" и даваха откъси от песните, влюбих се в "Не пред хората" и чаках с нетърпение да излезе - естествено беше сред последните, ако не се лъжа през 3 дни бяха премиерите, даже дали "Не пред хората" не излезе направо с албума.

После Мария как я изимитира с "13" :baaasmiley:

И не само я изимитира, ами директно открадна половината клипове от "Аз" за направата на новите ѝ. Те и на Галена бяха инспирирани в повечето случаи, но пък при Мария беше толкова очевидно:

 

"Мръсни помисли" - "Диджеят ме издаде"

"Той не спира да е мой" - "След раздялата" + "Да ти го дам ли"

"Завърти се и върви си" - "Ще се проваля" (даже същия сет беше използван :mf_surrender: )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, "Не пред хората" беше направо с албума. Иначе "Тоя става" и "Знам как" ми бяха любимите от тиизъра на филма. :Vishenka_05:

На мен "Тоя става" ми е сред най-малко любимите, слушах я, но помня, че по дискотеките я въртяха повече от "Не пред хората" и се дразнех. :whistling:

 

Сеньор, това не го бях забелязала, но да, има нещо такова. И Галена въобще не реагира, това ако беше някоя друга, щеше да пропищи на мига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...